От плода на нашата любов,през МАРТ ще се роди нов живот!

  • 22 122
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 919
Перуника, ти кажи, че ти трябва Утрогестан  Simple Smile Аз имам неразопакована кутия, купих я за всеки случай  Hug

# 721
  • Мнения: 208
Има още нещо за амниоцинтезата. Понеже има мноого вероятности за генетични болести се подбират няколко за които правят изследването, което не значи, че детето не може да има друг проблем. Когато човек е готов на всичко да си гледа детето без значение от здравословнотосъстояние може и да си спести тази теория на вероятностите ( хареса ми този израз)

# 722
  • Мнения: 226
Спаскуприл и на мен ми изписа доктора, когато му казах, че ме свива коремът, заради ежедневните ми пътувания. На хомеопатична основа са, като основна съставка е магнезият /за предотвратяване на контракции/. На мен ми каза да слагам по една таблетка под езика сутрин и вечер. Не знам дали имаше ефект, защото докато пътувах ежедневно, все си ме свиваше корем...

# 723
  • Мнения: 150
здравейте бъдещи мами след два работни дни е хубаво да се включа   Hugтака аз се боядисах точно преди да разбера за бебето мойта приятелка до последния месец се боядиса нищо и нямаше нито на нея нито на бебето но все пак всеки организъм реагира различно  Hug
за изследванията дето говорите не знам още първа бременност ми е и ходих само веднъж на лекар следващия преглед е на 4,09,02013 засега научавам повечето неща от вас за което съм и благодарна  newsm51 newsm51 newsm51 иначе май организма ми започна да свиква със ситуацията и се чувствам малко по добре дано гаденето и световъртежът да отминат завинаги и то скоро  Praynig Praynig Praynig Praynig
иначе мисля да направи всички изследвания които поиска лекарката за всеки случай Naughty и си мислете за хубави неща бебетата усещат лошите чувства всички ще си имаме пухкави и здрави бебета мислете позитивно малко де    smile3504 newsm30 1crib

# 724
  • Мнения: 150
за два дена колко кафе и кола пих щях да получа удар  smile3532 smile3532 smile3532 и пак не мръдна кръвното ми не знам вече какво да правя

# 725
  • Мнения: 29
Аз малко ни в клин ни в ръкав да попитам, някой има ли температура като мен 37С от около месец. Някъде четох,  че е съвсем нормално и не и отдавам голямо значение, но май взе да ме гложди   newsm78 newsm78

# 726
  • Мнения: 1
По възможност трябва да се избягват химиите, тъй като преминават през кожата. Сещате се, че подобни консултации от една фризьорка звучат най-малкото несериозно  Peace

Аз следобед потеглям към София, утре сутринта  съм на преглед.
Успех, да ни се похвалиш само с хубави новини като се прибереш.
 Аз днес, се записах на женска консултация, пуснаха ми изследвания и ме измериха. Гледаха ме на видеозон, видях бебчето и една ръчичка. Малко се притесних, защото лекарката не говореше много по време на прегледа, но след като я попитах ме увери, че всичко е наред и ако има нещо притеснително ще ми каже.
 ФМ ще ми прави след месец, не знам дали ще ми издържат нервите до тогава. Струва ми се много време, но поне като ходя на работа нямам време да мисля много.

# 727
  • Мнения: 150
Аз малко ни в клин ни в ръкав да попитам, някой има ли температура като мен 37С от около месец. Някъде четох,  че е съвсем нормално и не и отдавам голямо значение, но май взе да ме гложди   newsm78 newsm78
мисля е е нормално ако се качи повече завънни на доктора но те дори като си болна за 37 не дават да пиеш нещо било реакция на организма мойта е 36,8 засега не се качва   love001

# 728
  • Мнения: 591
Мерси, Джуджи   bouquet

Момичета как разбирате за тая температура... Чувствате се зле и тогава си я мерите? Или по принцип трябва да си я мерим... или...

Всеки ден научавам и аз съвсеееем нови неща  Hug много работи знаете дето не съм ги и чувала

Всичко чинно си чета от вас.

# 729
  • Мнения: 29
За температурата четох в книгата, която си купих Аз съм бременна на Мари-Клод някоя си  Laughing , и реших да я премеря. Та от там.../.. след това намерих и инфо в нета, но ми стана интересно дали някоя от вас също има повишена.  newsm78

# 730
  • Мнения: 919

 ФМ ще ми прави след месец, не знам дали ще ми издържат нервите до тогава. Струва ми се много време, но поне като ходя на работа нямам време да мисля много.

Първата ФМ се прави между 11 г.с. и 13г.с. + 6 д.. След един месец ще си 16 г.с. Не е ли малко късно?

# 731
  • Мнения: 29
Ние май сме за нова темичка  newsm78

# 732
  • Мнения: 2
Аз малко ни в клин ни в ръкав да попитам, някой има ли температура като мен 37С от около месец. Някъде четох,  че е съвсем нормално и не и отдавам голямо значение, но май взе да ме гложди   newsm78 newsm78
Аз откакто съм бременно си подържам температура 37.2 . Говорила сэм и с други бременни жени и те също подържат малко по висока телесна температура, което си е било нормално при бременност.Така че не се притеснавай за това.Това си е нещо нормално сега при нас в момента както и ниското кръвно - моето в момента е 90 на 65.

# 733
  • Мнения: 1

 ФМ ще ми прави след месец, не знам дали ще ми издържат нервите до тогава. Струва ми се много време, но поне като ходя на работа нямам време да мисля много.

Първата ФМ се прави между 11 г.с. и 13г.с. + 6 д.. След един месец ще си 16 г.с. Не е ли малко късно?
Ами не знам, за първи път ми е и се доверявам на лекаря. Но пък щом здравната каса не поема тези неща, значи не е задължително да се прави. А и доколкото четох на ранната фм гледат същото, което гледат и на ехографа през този период.
 А иначе и аз съм с температура около 37.1, личната ми лекарка каза, че е нормално особено в горещините.

# 734
  • Мнения: 116
Здравейте, мамчета  Hug

Влизам специално да стисна и аз едни палчета за Перуника! Ще те очакваме утре с най-хубавите новини!  Hug

Също, да ви кажа, не писах тенденциозно няколко дни, докато отшумят изблиците в темата... Не, че кой знае какво е станало, но все си мисля, че сме се събрали по най-хубавия повод и се разочаровах, че и тук, където треперим една с друга, ще се заразменят такива реплики. На мен също не се изрежда цялата тема да ми отговаря на постовете, но не съм имала никога пропусната молба за съвет, за което съм много благодарна   bouquet

Да кажа и аз за температурата - напълно нормална е, особено отчитайки бременността. Аз миналата година също случайно открих, че поддържам около 36.9 - 37.2 градуса всеки ден около и следобед и ако знаете в какви черни филми се вкарах...  ooooh! Почти година обикалях доктори, имах си и други оплаквания, направо се побърках. Оказа се, че просто съм си такава, както много други хора. Тогава изчетох де що има за температурите и знам, че през втората половина на цикъла и при бременност леко се повишава обичайната телесна температура  Peace

Пожелавам ви приятна вечер и спокойна нощ! И... не забравяйте татковците  Wink

Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт