От плода на нашата любов,през МАРТ ще се роди нов живот!

  • 22 106
  • 754
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2

Brida, подкрепям това което си написала! Това е и моето мнение. Не бива да помрачаваме най-хубавите си емоции, с недоразумения от този род. Надявам се всичко вече е приключено и забравено.  Peace

На всички мами - Hug

# 736
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Да се включа аз преди да има нова тема  Crazy
Измислихте ли заглавие вече  Rolling Eyes

Аз съм добре, взех да се филмирам вече от липсата на симптоми  Whistling като премина гаденето и като не го усещам още...вече се чудя дали има изобщо бебе..... #Crazy

Утре се записвам на ЖК така че дано и тази нощ издържа Simple Smile

# 737
  • Мнения: 226
Брида и Бу, липсвате ми  Hug ... Аз идея си нямам за заглавие на темата, даже се чудех как ги измисляте... винаги са много оригинални Simple Smile

# 738
  • Мнения: 17
Момичета да ви питам, боли ли ви гърбът и кръста? Мен вече за втори път така ме заболява докато готвя, че не издържам и трябва да седна някъде. Четох, че ако е постоянна болката не е на хубаво и малко се притеснявам, защото преди малко дори щях да припадна от неразположението но и защото съм с ниско кръвно и осъзнах, че ми е паднало бая...  Tired Tired Tired

# 739
  • Мнения: 47
Да се включа аз преди да има нова тема  Crazy
Измислихте ли заглавие вече  Rolling Eyes

Аз съм добре, взех да се филмирам вече от липсата на симптоми  Whistling като премина гаденето и като не го усещам още...вече се чудя дали има изобщо бебе..... #Crazy

Утре се записвам на ЖК така че дано и тази нощ издържа Simple Smile

Мими, и аз съм така Simple Smile ами нали казват, че сега предстоят златните месеци на бременността, нито ти се гади, нито ти е тежко. Всичко ще е наред, ама питай ме мене и аз се шашкам, ти имаш една нощ, аз цяла седмица до прегледа пфффф.

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
SweetApril ,и аз имам болки в кръста и таза,питах доки за тях и той каза,че докато се търпими - няма да изпише хапче за тях.От тогава не се навеждам ,а се старая да клякам Peace

# 741
  • Мнения: 919

 ФМ ще ми прави след месец, не знам дали ще ми издържат нервите до тогава. Струва ми се много време, но поне като ходя на работа нямам време да мисля много.

Първата ФМ се прави между 11 г.с. и 13г.с. + 6 д.. След един месец ще си 16 г.с. Не е ли малко късно?
Ами не знам, за първи път ми е и се доверявам на лекаря. Но пък щом здравната каса не поема тези неща, значи не е задължително да се прави. А и доколкото четох на ранната фм гледат същото, което гледат и на ехографа през този период.
 А иначе и аз съм с температура около 37.1, личната ми лекарка каза, че е нормално особено в горещините.

Само за информация
http://genetika.maichindom.com/%D0%B7%D0%B0-%D0%BF%D0%B0%D1%86%D … 0%B8%D0%BD%D0%B3/

  bouquet

Явно може в различно време Simple Smile

# 742
  • Мнения: 17
SweetApril ,и аз имам болки в кръста и таза,питах доки за тях и той каза,че докато се търпими - няма да изпише хапче за тях.От тогава не се навеждам ,а се старая да клякам Peace
Много ти благодаря. Бях се притеснила, но ако стане по-сериозно тогава ще го мисля толкова...  Thinking

# 743
  • Мнения: 1

 ФМ ще ми прави след месец, не знам дали ще ми издържат нервите до тогава. Струва ми се много време, но поне като ходя на работа нямам време да мисля много.

Първата ФМ се прави между 11 г.с. и 13г.с. + 6 д.. След един месец ще си 16 г.с. Не е ли малко късно?
Ами не знам, за първи път ми е и се доверявам на лекаря. Но пък щом здравната каса не поема тези неща, значи не е задължително да се прави. А и доколкото четох на ранната фм гледат същото, което гледат и на ехографа през този период.
 А иначе и аз съм с температура около 37.1, личната ми лекарка каза, че е нормално особено в горещините.

Само за информация
http://genetika.maichindom.com/%D0%B7%D0%B0-%D0%BF%D0%B0%D1%86%D … 0%B8%D0%BD%D0%B3/

  bouquet

Явно може в различно време Simple Smile

Биохимичният скрининг ми го пуснаха днес. Можеш ли да кажеш при теб как е, ходи ли вече на ранна фм? Интересно ми е как протича, какво разбираш, казаха ми, че дори пола може да се разбере толкова рано.

# 744
  • Мнения: 208
Ох това с кръста и таза никак не е приятно. Мен с предната бременност постоянно ми се прищипваше някакъв нерв в дясно и май и с тази ще се повтори. Пък за болките в таза - нормални са заради разширяването му. Предният път бяха ужасни. Дано сега са по-малко, че няма да се наспивам. Хубавото е, че с раждането изведнъж изчезват тези екстри като с магическа пръчка

# 745
  • Мнения: 16
Да ви ся оплача днес ми се наложи да пътувам до Свищов, за да си платя семестъра и като се върнах прокървих Sad беше късно да звъня на доки и чакам до утре, но ми е страшно притеснено и мисля да спирам пътувания на дълги разстояния  Sad не зная как ще спя тази нощ, ако изобщо успея да заспя от притеснение  Sad Cry Confused

# 746
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Гери,каква е кръвта? Червена или кафява?

# 747
  • Мнения: 16
Гери,каква е кръвта? Червена или кафява?
По скоро розовее, не е нито червена нито кафява

# 748
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Гери,успокой се до колкото можеш.Ако кръвта не е алено червена всичко е ок.Често се случва.Ти утре си иди на доктор да те погледне,но сега няма място за паника.В другата тема едно момиче беше с алено червено прокървяване и по пътя за болницата беше убедена,че всичко е загубено....не е така,полежа малко в болница и близнаците сега са добре Hug

# 749
  • Мнения: 1 473
Аз имах еднократно ярко червено кървене в 8 г.с. след секс и се оказа отлепване на плоден сак.Вече 3 седмици лежа вкъщи,почти не излизам,пия утрогестан ,папаверин и но шпа и никакъв секс!!!  Tired.При последния преглед преди няколко дена доктора каза,че не се виждат следи от отлепването,но все още ми е притеснено...  Praynig Трябва много да се почива в тези случаи!

Последна редакция: вт, 20 авг 2013, 07:29 от sunny:*kiss

Общи условия

Активация на акаунт