Секс ли?

  • 13 422
  • 88
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 45
Не мога да си представя ситуация там където е имало чувства сега да няма но да има само секс. Crazy Убийте ме- не мога. Където огън горял е- пак ще гори.
Мога да си представя само секс без чувства, аз не го мога, на мен ми е под достойнството, но знам че много жени го правят. Но да има само сексуална връзка при бивша любовна.... Crazy Направо ми се струва перверзия.

Пак да те питам - какви чувства например трябва да има?  Laughing

Горещи любовни Вили, как "какви"?


Анадриел, значи ли че можеш да си легнеш с всеки който не ти е противен? Crazy

# 46
  • Мнения: 7 947
Но това казвам и аз - го,ещи - .юбовни - сексуа.ни - апетити  Laughing

# 47
  • Мнения: 45
Но това казвам и аз - го,ещи - .юбовни - сексуа.ни - апетити  Laughing


Виж че някои са доволни и на "трохички от масата на господата" - за какво са им любовни като може и само сексуални.

# 48
  • София
  • Мнения: 62 595
Не мога да си представя ситуация там където е имало чувства сега да няма но да има само секс. Crazy Убийте ме- не мога. Където огън горял е- пак ще гори.
Мога да си представя само секс без чувства, аз не го мога, на мен ми е под достойнството, но знам че много жени го правят. Но да има само сексуална връзка при бивша любовна.... Crazy Направо ми се струва перверзия.

Пак да те питам - какви чувства например трябва да има?  Laughing

Горещи любовни Вили, как "какви"?


Анадриел, значи ли че можеш да си легнеш с всеки който не ти е противен? Crazy

Не говоря за "всеки", а за бивше гадже, което не е опротивяло. Защото може връзката да е била толкова изтощителна, гадна и отвратителна, че жената/мъжът да не иска дори да си спомня, и ако види случайно другия, да почувства съвсем физическо отвращение. Но повечето връзки в човешкия живот не са толкова страшни, хората са имали търкания, но без крайности. като мине дълго време, горчилката отшуми или не е била кой знае колко горчива, и ако сексът е бил добър в миналото, то при взаимно желание могат и да му дръпнат малко приятелски секс.

# 49
  • Мнения: 45
Не говоря за "всеки", а за бивше гадже, което не е опротивяло. Защото може връзката да е била толкова изтощителна, гадна и отвратителна, че жената/мъжът да не иска дори да си спомня, и ако види случайно другия, да почувства съвсем физическо отвращение. Но повечето връзки в човешкия живот не са толкова страшни, хората са имали търкания, но без крайности. като мине дълго време, горчилката отшуми или не е била кой знае колко горчива, и ако сексът е бил добър в миналото, то при взаимно желание могат и да му дръпнат малко приятелски секс.

А къде са чувствата в схемата?
Бивше гадже което не ми е опротивяло, все още го обичам и по друг начин не би могло да бъде защото няма гаджета които не съм обичала.

# 50
  • София
  • Мнения: 62 595
А защо все още да го обичаш? Може съвсем спокойно да не го обичаш, но да ви сближава миналото и това, че се познавате, един секс с него няма да събори света, но и няма да е рискован. Особено гаджета в млада възраст, когато връзките лесно се случват, но и лесно приключват, и то не защото другият двайсет-годишен е лош, а просто защото и двамата са млади и неопитни, и не успяват да се напаснат съвсем.

# 51
  • Мнения: 7 947
Но това казвам и аз - го,ещи - .юбовни - сексуа.ни - апетити  Laughing


Виж че някои са доволни и на "трохички от масата на господата" - за какво са им любовни като може и само сексуални.

Не съм съгласна, защото по тази логика - тоест ако трябва всеки път първо да заобичаме - после да си легнем - животът ми би бил много скучен. Аз не съм обичала мъж - без да съм спала с него. Платоничните чувства някак не са за мен явно.
Иначе, разбира се - че не е много нормално с всеки срещнат...

# 52
  • Мнения: 45
А защо все още да го обичаш? Може съвсем спокойно да не го обичаш, но да ви сближава миналото и това, че се познавате, един секс с него няма да събори света, но и няма да е рискован. Особено гаджета в млада възраст, когато връзките лесно се случват, но и лесно приключват, и то не защото другият двайсет-годишен е лош, а просто защото и двамата са млади и неопитни, и не успяват да се напаснат съвсем.

Ти може и да можеш, но аз ако не обичам, ще ми е противно и докосване,  та не секс. Един секс с нелюбим човек може да не събори света, но ще събори моя свят. Сигурно ще си стана сама на себе си противна след подобно нещо.

# 53
  • Мнения: 55 060
А защо все още да го обичаш? Може съвсем спокойно да не го обичаш, но да ви сближава миналото и това, че се познавате, един секс с него няма да събори света, но и няма да е рискован. Особено гаджета в млада възраст, когато връзките лесно се случват, но и лесно приключват, и то не защото другият двайсет-годишен е лош, а просто защото и двамата са млади и неопитни, и не успяват да се напаснат съвсем.

Ти може и да можеш, но аз ако не обичам, ще ми е противно и докосване,  та не секс. Един секс с нелюбим човек може да не събори света, но ще събори моя свят. Сигурно ще си стана сама на себе си противна след подобно нещо.

И аз . Peace

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 364
Ти може и да можеш, но аз ако не обичам, ще ми е противно и докосване,  та не секс. Един секс с нелюбим човек може да не събори света, но ще събори моя свят. Сигурно ще си стана сама на себе си противна след подобно нещо.

И отношението на мъжа: мъж, за когото си просто едно тяло, привлича го главно това. Аз съм слушала именно коментари на мъже за "просто секс" с една жена. Ами... Точно като тяло я възприемат. Влече ги тялото, материята, обвивката. Дори не им пука за мислите и чувствата ти. То и за жените важи в същата схема, де.
Може аз да не горя от любов, но с човек, който ме възприема само за секс, не бих си легнала. Трябва да усещам, че ме желае, че го вълнувам, че иска да е точно и само с мен. Много са тънки и относителни границите и е сложно, всеки човек си ги моделира по свой начин и мисли различно. Хората възприемат различно секса.

# 55
  • Мнения: 55 060
Той може да ме желае , да го вълнувам , да ме обича дори , но ако аз нямам същото отношение към него - какъв секс ?
И обратно - ако аз го обичам все още , но сме се разделили , защото ми е изневерявал или въобще пренебрегвал , как пък ще отида за единия секс ?! Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 45
Мъжете физиологично са различни. Мъжът ако няма редовен секс, си докарва големи здравословни проблеми. Затова природата се е погрижила да може да прави секс и без любов.
Но при жената е по-различно. Без любов си е жива проституция. Или курвалък (според това взима ли пари или не).

# 57
  • София
  • Мнения: 62 595
Жените в по-голяма степен от мъжете свързват секса с любовта, но това не означава, че винаги една и съща жена или всички жени свързват секса само с любовта. Ако не беше така, никога нямаше жените да кръшкат за по една вечер и нямаше да се случва съпрузите да отглеждат чуждо дете без да знаят.

# 58
  • Мнения: 7 947
 Laughing Мто такава любов значи струи от всеки ъгъл в ежедневието ми....

# 59
  • Мнения: 45
Жените в по-голяма степен от мъжете свързват секса с любовта, но това не означава, че винаги една и съща жена или всички жени свързват секса само с любовта. Ако не беше така, никога нямаше жените да кръшкат за по една вечер и нямаше да се случва съпрузите да отглеждат чуждо дете без да знаят.

В повечето семейства любов няма. Огромна част от хората изобщо не знаят какво е това.
Защо трябва да се уподобяваш на сивата маса и да бъдеш като повечето? Повечето хора така си и изживяват живота нещастни.

Общи условия

Активация на акаунт