Ийит Йозшенер и другите лоши момчета на турското кино # Çapulcu kulübü # 124

  • 48 204
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 485
Hepinize iyi bayramlar!  Hug
Доколкото можах да схавана с GT, Сарп Акая влиза във ВВ с роля на измислен герой  ooooh!
А ВВ тръгва от 11 септември по StarTV.

http://haber.gazetevatan.com/muhtesem-yuzyilin-yeni-sultanlari/560361/4/yazarlar

И днес пак разнасят Кенан с обясненията си пред съдията  newsm78 , като при него кода за "конопа" бил "кайсии, орехи и фъстъциOutta Joint, от които намерили 2 торби в колата му  hahaha (Kenan İmirzalıoğlu ceviz ve fıstık istemiş)
http://www.ucankus.com/detay/109555/kenan-imirzalioglunun-savcil … oyledigi-ortaya-c
Скрит текст:

# 31
  • Мнения: 2 685

 Лакунче на който и да звъннеш няма да ти откаже  Joy

Ама пробвай първо при шекерчо  ( по повод на празника )

# 32
  • ÇapulcuLand
  • Мнения: 170
лакун, аз предлагам вместо пробация, да дойдат да ти разтрият едно хубаво кръста... а глобата да я плащат по друг начин  Mr. Green  

 Hug дано те отпусне по́ скоро

# 33
  • Мнения: 9 541
Ванинка Hug, поздравът към мен smile3508 Heart Лакунка Hug, ако нямаш 10 години, изучаването може ли да се мине в ускорен курс ? newsm78
Скрит текст:
За кръстта - мазило + Neurobex tabl.
А това ще помогне ли за кръста?


старичко, ама класно Hug
 

# 34
  • ÇapulcuLand
  • Мнения: 170


И днес пак разнасят Кенан с обясненията си пред съдията  newsm78 , като при него кода за "конопа" бил "кайсии, орехи и фъстъци"  Outta Joint, от които намерили 2 торби в колата му  hahaha (Kenan İmirzalıoğlu ceviz ve fıstık istemiş)
http://www.ucankus.com/detay/109555/kenan-imirzalioglunun-savcil … oyledigi-ortaya-c
Скрит текст:

петане, не е код, а наистина това е искал Кенан  Joy Даже в колата му намерили два плика с орехи и фъстъци  Peace Явно е доста пристрастен към тях, защото и в подслушания разговор между него и Ерай Йозбал е искал именно орехи, фъстъци и кайсии, които бай Ерай донесъл от Източен Анадол и търгувал. Гледай докъде го е докарал пък той, явно не му стигат приходите от киното, та го е обърнал на плод-зеленчук у тях  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 9 541

Абе тоз човек от колко дни е все с тая зелена тениска, и в ареста лежа с нея hahaha hahaha hahaha

# 36
  • Мнения: 485
geryka майтапя се, защото от толкоз помия дето изляха в медиите услужливи вестникарари, опитвам се (GT) да чета между редовете  hahaha
Та затова и направих колажа, като му го изпратих с въздушна поща и предложение да му стана  "ядкодилър"  Joy

Явно са следили баш цветара и така са го засекли Кенан, че е изнасял торби от дома му! + разговорите по GSM -мите!

PS: lia, ти ли си новия ми "колаж" редактор  hahaha Joy

# 37
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Кенан е с диабет, какво пък толкова странно има да яде от тези неща повечко. И явно е искал биопродукти  Laughing затова е купувал от Ерай...
То май нещата ще станат наистина смешни накрая, само не знам за кого, а и на кого ще се присмиваме  ooooh! Върти ми се едно име, ама ще премълча, щото вие така или иначе ще се сетите... На галено му викам СВИНЯ  Mr. Green
Ся, ако живееха в нормална държава и имаха дупе, трябваше да съдят обвинителите си за уронване на престиж. Това - един път опитвал, пушил преди да му избие акнето на 14, виждал трева по телевизията и подобни глупотевини дето ми ги подмятат като смъртен грях от няколко дни, на някои хора трябва да им излязат през носа, крайно време е! Направиха мъже на по 40 години на маймуни заради пет телефонни разговора. А може би не заради тях, може би заради делото, което трябваше да остане в сянка на същия ден... Знам ли?! Това могат да го кажат само високообразованите турци  Mr. Green... Да не дава Господ такова образование и интелект никому!  Praynig

# 38
  • Мнения: 9 541
PS: lia, ти ли си новия ми "колаж" редактор  hahaha Joy

Петане Hug, ако искаш да си провалиш бляскавото бъдеще, веднага ти ставам реЗактор на творенията hahaha Wink

Лакунка Hug ...."Това могат да го кажат само високообразованите турци  ... Да не дава Господ такова образование и интелект никому!  " Joy Joy Joy Joy Joy, личи си, че те боли много кръстът, вземай мерки! Heart Eyes

# 39
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Не бе, просто отбелязвам, че някои хора четат Корана  Laughing като дяволът Евангелието  Wink
Кръстът ме отпусна още като ви видях предложенията за лечение  Hug Много благодаря!  Heart Eyes



все пак реших и на него да му звънна  Laughing шекер байрям е, Краси правилно ме подсети  Hug

# 40
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Ники, моля те, напиши едно стихотворение на тема - не ми било канабис, най ми било кайсии и орехи Mr. Green Да го лепна на първа страница  Peace

Е, важното е моралът да е самозадоволен! Не е морално публични личности да се тъпчат с кайсии и орехи, направо си е СРАМОТА!

# 41
  • Мнения: 9 541
 Joy Joy Joy Joy Лакунчик Hug, всеки, който пуши smile3546, може да ти помогне, дори да не е бил заподозрян hahaha



# 42
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Сега не беше заподозрян. Санки ще го трогнат него с канабис Laughing Той ще е във втората партида, щото много защитава Алабора. Примерно може да го изкарат производител на фалшив алкохол, с който трови здравето на младите турци. А те милите искат само да дишат сълзотворен газ на площадите и в парковете. Mr. Green Апропо, какво стана и с Алабора? Нали го бяха подпукали, пък ся мълчат кат бити ....ве.
Отчаяние... в очите на пънкаря  Joy в действията му най вече. Пътнико свиден... тра-ла-ла.

# 43
  • Мнения: 9 541
Ааааа, гледам още шава  newsm78

# 44
  • Мнения: 9 541
А може и така Sunglasses


 hahaha hahaha hahaha

Скрит текст:
развитие назад към зародишно състояние Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт