Какво има в плажната ви чанта?

  • 2 778
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 261
Ей тук си бях снимала какво има в плажната ми чанта  Laughing
http://www.youtube.com/watch?v=shYpTYh6Ink&hd=1
Малко ходих на плаж това лято , за съжаление , то пък едно лято беше 1 месец Crossing Arms

# 16
  • Мнения: X
Аз пък не можах да намеря снимка, че да видите.....за какво чудо става въпрос.... Joy

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 13 485
Плажна хавлия, слънцезащитен лосион, олио, слънчеви очила, несесер с пари, ключ, цигари и запалка. Чат-пат слагам и прозрачен гланц

# 18
  • Варна
  • Мнения: 193
Слънцезащитна емулсия за лице (  Bioderma SPF 50), сухо олио за тен (Bioderma  SPF 30), слънцезащитно мляко спрей (Avene SPF 30), сухи и влажни кърпички, слушалки за телефона, хавлия, шапка, вода, парео, чадър, надуваема възглавничка,огледалце( Bioderma за лице е оцветен Mr. Green)

# 19
  • Мнения: 885
олио за тяло крем за лица една голяма и една малка хавлия 2 шишета вода мокри сухи кърпи портомоне  ключове слушалки телефон нещо за ядене очила дъвки гланц огледало ластици фиби шноли

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 13 485
Ооо, телефона, фотоапарата, надуваемата възглавничка и пареото ги бях забравила  Grinning

Последна редакция: чт, 05 сеп 2013, 23:51 от Десиссслава

# 21
  • Мнения: 328
Хммм, какво има, да видим: newsm78
 
плажни лосиони- 1 или 2 (понякога),
както и отделен крем за лицето с по-висок фактор,
списание и/или книга,
несесер съдържащ няколко броя ластици (в случай, че някой от тях загуби битка с вълните Laughing ),
мокри кърпички
антибактериален гел за ръце (не ям нищо без да си измия ръцете от морската вода)
сухи кърпички,
балсам за устни с фактор,
някоя и друга дребна паричка, че да не съм съвсем без пари, ако ми се прияде нещо,
мобилен телефон,
фотоапарат,
слънчеви очила и прилежащата й кутийка,
хавлия,
още една по-тънка кърпа,
бутилка вода 1,5л,
шапка с периферия, в случай, че се прежаля да си я сложа на главата Mr. Green
ветрило
ключове

Като погледна написаното ми се вижда много, но реално хич не е, тъй като нещата са дребни Wink

# 22
  • Мнения: 4 965
Аз нося:
чаршаф за плаж
слънцезащитен спрей или лосион
слънчеви очила
мокри кърпички
телефон
вода
малко пари
книга
ако съм с децата + техните чаршафи, нещо надуваемо за игра (топка, примерно) и кърпи за главите

# 23
  • Мнения: X
Ооо, телефона, фотоапарата, надуваемата възглавничка и пареото ги бях забравила  Grinning
Grinning Laughing
Здравейте! Подсетих ви за пареото, нали?
Klari, страхотни гифчета!

Общи условия

Активация на акаунт