Лято в Албена 2013г. - (Тема 4)

  • 28 468
  • 385
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 162
Въпреки,че дестинацията е друга това лято,Албена продължава да си ми е на сърце,затова ще следя отзивите ви с интерес  bouquet

# 31
  • Мнения: 6 730
Благодаря за новата тема!  Hug

Някой питаше за Арабела - аз съм срещала май само негативни отзиви.  newsm78 Хубавото е, че морето пред хотела е по-плитко, в сравнение с Нона.

Приятна почивка на всички, на които им предстои.  bouquet

# 32
  • Мнения: 1 397
Ние не сме пътували по тази дестинация и събирам мнения от познати,но всеки различно казва за маршрута.Та затова и вас питам,все пак всички съвсем скоро сте били или предстои да ходите. Решихме да тръгнем към 4 часа,да разгледаме Царевец и да продължим.Така и така настаняването е към14 часа.

# 33
  • Мнения: 1 921
Ние сме от 12.08 в Панорама.
Anelia20  и аз измислих да отидем в неделя до Търново, да се разходим и на следващата сутрин с нови сили към Албена.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 296
Оптималният вариант е магистрала Хемус и т.н.
През Тракия само, за да се мине по новата магистрала е "таралеж в гащите", през който и проход да се мине.  Mr. Green  ММ се изсмя на моето предложение да минем по Тракия и категорично отказа... Професионален шофьор е, за справка.  Wink

Плюс това при Шумен е отворен участъкът от магистралата и не се минава изобщо през града, което съкращава времето за пътуване.
Благодаря за ценната информация! Остава да избегнем "турникета" при Богров на излизане на магистрала Хемус и сме готови! Преди седмица пътувахме оттам - много е неприятно и ако си в пиков час - закъсваш. Но пък през Тракия ми е още по-неудобно. Явно през Хемус ще си минаваме и ние.
Ние тръгнахме в 8.30 сутринта от София. Спирахме в Търново за 1 час и пристигнахме в Албена в 14.30, точно навреме за настаняването.  Grinning
Държа да подчертая, че не караме бързо – 100-110 км/час, дори по магистралите.  Simple Smile
Като излизахме от София нямаше никакъв трафик, дори светофара на Богров мигаше на жълто... Mr. Green
Двулентовите пътища са хубави, без дупки и през седмицата не са натоварени.

# 35
  • Мнения: 1 397
Ние сме от 12.08 в Панорама.
Anelia20  и аз измислих да отидем в неделя до Търново, да се разходим и на следващата сутрин с нови сили към Албена.

Това с нощувката е по-добрият вариант! Тъкмо и пътя до морето е по-малко Simple Smile

# 36
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
И ние ще сме в Албена, хотел Вита Парк, от 12.08, някакви отзиви или поне линк към нечие мнение   bouquet

Ние все още сме във Вита Парк. Като цяло този хотел не ми хареса!!!
 Не съм си и представяла, че ще загубя един ден в разправии за смяна на хавлиите по стаите ни #Crazy Въпросът за спалното бельо сме го обсъждали нееднократно в темите за Албена, но след като повечето хотели предлагат тази опция  "смяна на 3 дни" не виждам смисъл да не се възползвам от нея. Днес цял ден няма сладолед на пул бара ,като обяснението е ,че чакат някой да ремонтира хладилника! #Crazy Ние явно няма да го го дочакаме, защото утре си тръгваме. От два дни имаме и деца лагерници от Полша. Тази нощ не сме спали, днес на обяд също. Специално говорих с ръководителката на групата и ефекта е нулев. На рецепция също никаква помощ.  Тази вечер не ми се мисли какво ще е ,дано ни оставят да спим, че утре ни чака път. Морето е ужасно,пълно е с водорасли и прилича на супа от спанак Sick. Храната няма с какво да ни изненада, базата също, абе всичко в Албена си е непроменено с времето! newsm78

# 37
  • Русе
  • Мнения: 244
Пресни отзиви за Амелия, по-скоро за новите стаи, че резервирах почивните дни по празниците там през септември.Да знам да я плащам ли резервацията или не

# 38
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
 Heart Eyes

# 39
  • Сливен
  • Мнения: 4 053
за Амелия имаше коментар в старата тема,мисля че моничето беше споделила,че само стаите били добре,но потърси да не те подведа

# 40
  • Мнения: 6 301
Четейки тук се убеждавам, че изборът ми да почивам през юли е правилен. Имам чувството, че водораслите  се появяват през август във водата. И през юли се срещат тук-там, но не и такова нашествие, каквото описвате.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Искам да попитам за хотел Боряна.В ресторанта на обед предлага ли се някакво обедно меню и как са цените.Плажа пред хотела хубав ли е -плитко ли е морето или изведнъж става дълбоко

Последна редакция: сб, 10 авг 2013, 15:12 от вилиана

# 42
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
В морето пред Боряна са разположени водни атракциони, затова се надявам, че не е много дълбоко. В сайта на Албена пише, че тези атракциони са разположени в плитката част. Като ги разглеждам, сякаш са доста навътре, не са на брега сложени, и трябва да е плитко.
Уф, надявам се точно заради тези атракциони там да е по-чисто от водорасли.

# 43
  • Плевен
  • Мнения: 854
Здравейте и от мен!
И аз благодаря за новата темичка, чета ви редовно.
Благодаря и на момичетата, които споделят мнения от почивката си и така правят избора на другите по-лесен  Hug

И ние сме от 12 в Панорама. Галя, пиши на лични телефон и малко информация за вас, ще се радвам да се запознаем.  Hug
Ние ще ходим със семейството на брат ми и силно се надявам, че ще си изкараме добре, да не ги подведа, защото като гледам в Албена в един и същи хотел в различните години е различно. Миналата година много ни хареса, дано и тази да е така хубаво.
Адмирирам ръководството, че взеха отношение по проблема със запазването на чадърите и шезлонзите. Наистина е много неприятно да се разправяш рано сутрин с нахалните румънчета и дебели немски лелки, които пристигат в 10 ч. а ти си принуден да седиш с децата на 5-6 ред примерно защото те са "си запазили" местата по-напред #Cussing out

Пожелавам на всички, на които почивката предстои - хубаво време, приятни емоции и никакви вируси и оплаквания!

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 9 729
Привет от Гергана. Засега вси4ко ми харесва без водораслите.

Общи условия

Активация на акаунт