Лято в Албена 2013г. - (Тема 4)

  • 28 464
  • 385
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 76
Искам да попитам за хотел Боряна.В ресторанта на обед предлага ли се някакво обедно меню и как са цените.Плажа пред хотела хубав ли е -плитко ли е морето или изведнъж става дълбоко

Здравейте, няма обедно меню в ресторанта, но предлагат супи-3лв, пици-7-10лв и др.
Плажа пред хотела е чист и широк, морето е плитко, но има много водорасли/3-4метра/, което прави почти невъзможна играта на плажа.Моето детенце, пък и мен ни беше доста гнус, затова изкарахме почивката на басейна, което не беше лошо, но все пак ! Peace

# 46
  • Мнения: 331
То имало нова тема, а аз се чудя къде се запиляхте  Crazy
Прибрахме се от Албена в петък - беше ФАНТАСТИЧНО! Много съм доволна. Ще разкажа подробно, само да пооправя багажа, прането, къщата, детето....  Crazy

# 47
  • Разград
  • Мнения: 377
Ние сме от 13-ти в Магнолия. Няма ли никой от темата по това време, там? Ще се радвам да се видим. Утре отиваме във Варна, където ще сме до 14 часа за настаняването в Магнолия на 13-ти. Отзиви ще пиша, веднага след като се настаним.  Peace

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 9 711
Днес вече няма водорасли, силното течение явно ги е отнесло, флагът е червен.
Вчера наистина беше като супа от спанак, както някой много сполучливо се беше изразил.

# 49
  • София
  • Мнения: 2 181
Ние не сме пътували по тази дестинация и събирам мнения от познати,но всеки различно казва за маршрута.Та затова и вас питам,все пак всички съвсем скоро сте били или предстои да ходите. Решихме да тръгнем към 4 часа,да разгледаме Царевец и да продължим.Така и така настаняването е към14 часа.
Ние вече няколко години пътуваме по тази дестинация и сме посетили Царевец, Мадарския конник, Велики Преслав. За другата година ни остана Плиска Simple Smile

# 50
  • Разград
  • Мнения: 377
Тези, които се прибрахте от Албена може ли да Ви попитам нещо. Днес, водихме каката на лекар, защото и се възпали ухото и лекарката като разбра, че отиваме на море ни каза - Внимавайте, в Албена има Ротавирус!
Вие, знаете ли нещо по въпроса?
Не че ме е страх, защото каката го изкара Ноември, но ми стана странно.
Ние, изобщо не бяхме казали къде отиваме.

# 51
  • Мнения: 331
За ротавируса - ние се прибрахме обзаведени с вирус. Аз съм направо труп, сина ми също го изкара, но много по-леко. Може би защото е ваксиниран за Ротавирус. Не съм убедена обаче, че това е само в Албена - в  тези горещини, неминуемото поглъщане на вода от морето (или басейна), пясъка и всичко останало ... Важното е, че няма температура. Вземи си ентерол и смекта за всеки случай.  Peace

# 52
  • Мнения: 52
Здравейте , ние се върнахме от Сенди бийч ,страхотно си изкарахме .Хотела е на топ място ,хем си до плажа хем си на главната улица.До вчера морето беше пълно с водорасли ,сега чета че нямало вече.Надуваемите атракции във водата са пред Лагуна бийч ,,и е плитко но пак има водорасли.Забраниха запазването на шезлонги и в 8 часа махат всички кърпи и ги струпват на най задните редове.Ресторанта е супер има от пиле мляко ,никакви опашки за нищо .Приятна музика всяка вечер.Имаше италианска и месианска вечер .Стори ми се доста скъпичко в Албена .Стаята ни беше малка ,мислих ,че ще ни настанят в по голяма ,но не.Чистеха я всеки ден .Анимацията е на немски ,но на моите деца им хареса.Ако някой има въпроси ще отговоря.Вируси не хванахме

# 53
  • Разград
  • Мнения: 377
За ротавируса - ние се прибрахме обзаведени с вирус. Аз съм направо труп, сина ми също го изкара, но много по-леко. Може би защото е ваксиниран за Ротавирус. Не съм убедена обаче, че това е само в Албена - в  тези горещини, неминуемото поглъщане на вода от морето (или басейна), пясъка и всичко останало ... Важното е, че няма температура. Вземи си ентерол и смекта за всеки случай.  Peace

Благодаря за информацията.
Каката, вече, изкара доста сериозно вируса през Ноември.
Взела съм си и Смекта и други неща, за всеки случай.
Утре тръгваме, въпреки чудото което и се случи на нея, но я оправихме и имаме разрешение.
Пожелавам на всички приятно изкарване, а аз ще се включа с пресни отзиви за Магнолия, но за морето не, защото смятам да го прескочим, този път.

# 54
  • Мнения: 25
Привет от Магнолия,
на всички очакващи своята почивка пожелавам здраве  и слънчеви дни. За съжаление  хотелът е занижил адски много качеството на почистване и храна. В стаите се чисти колкото да отбият номера, а храната я научих на изуст,  понеже всеки  ден е една и съща. Просто нямам думи.

# 55
  • София
  • Мнения: 2 296
Привет от Магнолия,
на всички очакващи своята почивка пожелавам здраве  и слънчеви дни. За съжаление  хотелът е занижил адски много качеството на почистване и храна. В стаите се чисти колкото да отбият номера, а храната я научих на изуст,  понеже всеки  ден е една и съща. Просто нямам думи.
Същото е и моето мнение за Ком! И 50лв./човек  са им много за предлаганото....    Whistling

# 56
  • Мнения: 1 397
Момичета,привет от Славуна. Тук е страхотно. Ако искате подробности,пишете! Ще отговоря с удоволствие!

# 57
  • София
  • Мнения: 934
Вместо запис, очакваме почивката си в Магнолия от 18,08. Дано останем доволни и най-вече здрави!
maia_a очаквам с нетърпение да пишеш!

# 58
  • Мнения: 837
И при нас обратното броене започва - заминаваме през седмицата. За Магнолия не се и учудвам - там бяхме в Магнолия+ 1/2 от почивката си миналата година - просто ужас. Добре, че довършихме другата 1/2 в Сенди - ами супер си беше. Тази година за нашия период нямаше възможност за Сенди и стискам палци в Нона и Лагуна бийч, ако не е като в Сенди, поне да е и различно от Магнолия+.

# 59
  • Мнения: 506
Норе,вие не бяхте ли в Лагуна бийч?Сподели впечатления  Hug

Общи условия

Активация на акаунт