Ясновидци/врачки - тема 19

  • 161 578
  • 722
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5
404 NotFound,може едната Вили или Величка да махнеш от списъка,бях писала и преди,с един и същи телефонен номер са,само че едни са ти казали Вили и номер,а за другата пълното и име-Величка и къде приема-на пиротска 16.да не става объркване,нищо,че не е коментирана отдавна и по много.то лошото май е и че повече информация се дава на лични,но всеки избира с кого и как да комуникира.

# 16
  • Мнения: 200
Какви са пък тез 200 кила  майсторлък? Не виждам да има нищо по тоз въпрос в досегашните  18 тома повествование?

Последна редакция: сб, 10 авг 2013, 00:42 от ryannn

# 17
  • София
  • Мнения: 940
сибирка Извинявам се съвсем съм забравила. Коригирана е анкетата, ако пак забележите нередности, моля да пишете  Hug

# 18
  • Мнения: 5
ryannn ,тези дни ми е все нещо весело,избива ме на шеги,но твоите постове и когато съм тъжна и отчаяна са ме развеселявали Joy Въпросния екстрасенс от тежка категория за мъже е споменат от топси вчера,аз писах с нея на лични,че  перипетиите са идентични с моите,та се опитвах да дам рамо,но безуспешно.разказвайки си за такива неволи неволно се сетих за този Васко,но много моля да не възлага никой надежди на него !от личен опит знам,че беше сто процента точен в описване на проблемна ситуация(направен капан за уж откраднати пари,после на бившия ми някой му открадна чантата с всички документи телефони служебни,пари и т.н в чужбина-пак беше точен,описа кой ,как,даже каза да го набием Joy.) та за протокола-за бъдеще никаква познаваемост,поне при познатите случаи,и лично при мен,макар че е рано.ходила съм ,,на гости,, у тях тази зима за проблем,таксата е 20 лева,влизаш в непретенциозно антре,в хола,където въпросния мъжага се пльоснал на дивана,а ти сядаш на табуретката срещу него сред ароматна димна завеса от цигарен дим,а телевизора зад теб работи.дано не ме обвинят за реклама ,аз не бих го вместила в анкетата,макар че е бил точен в описанията на действителни случки.прогнозите му обаче за развитие на тези случаи е меко казана съмнителна.ползвала съм неговите услуги веднъж от чужбина и тази зима.за предреканото му за мен ще чакам още,затова и не искам да го кометирам много.

# 19
  • Мнения: 360
Чудя се защо го няма Кеазим ходжа в списъка?
Ако има някаква причина, моля да ме извините, че го споменавам... има ли доволни от него?

# 20
  • Мнения: 200
Благодаря, сибирка Simple Smile Нямах особено неудържим  ентусиазъм да си устройвам  свиждане със сумиста-ясновид, честно казано, ама, просто не търпя неосведоменост, та ми стана интересно:).
А и  мисля, че разваленият арабско-БГ брътвеж на  дядо Махмуд ми е съвсем достатъчен откъм несбъдваеми провидения в района на ресторантсткия обект  с леонардовото име " Джоконда".
И като стана  реч, ако не  бе направил почти троен аксел в опити да ме кандърдиса  да си напазаря чудна муска от него, дядо  Махмуд дори е някак мил, ама това сме го минали отдавна, де.
Успехи и на Васко с предстоящите му 15 минути- нали осъзнаваш, че ще те подпукат сега Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 940
iorry Лично не съм ходила при него, това намерих като мнения във форума:

ryannn - "Кеазим Ходжа от Овча Купел  ми поиска 600 лв.Като залитнах ме ориентира,  че това е  благородно и  евтино.Колегите му взимали по 2-3 хиляди и ме увери, че тази малка сума (600)щяла да бъде крайна.После , без да му мигне полузатвореното по други причини око, ме осведоми, че иска още 200...
Взаимност нямаше никаква. "
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=704714.msg24515737#msg24515737

nikolinanik - "Цитат на: lardero в Съб., 24 Ноем. 2012, 18:34
В момента дават интервю с Кеазим ходжа.Някой ходил ли е при него.

Преди доста години /края на 2003г.  и в началото на 2004г./една моя приятелка ме заведе при него. Имах сериозен проблем. Няколко пъти ходих. Разбира се той веднага видя магия. Иска много пари. Жена му в повечето случаи също присъства и тя взема участие в гледането. Мисля, че не е ходжа, а самозванец "ходжа". Слага си един фес и се подхилкват със жена си на хората. Спомням си, че докато чаках, доста хлебарки ни лазеха, а дъщеря му се разхождаше полу гола из целия апартамент.
Аз лично не съм доволна! Нищо не позна и нищо не помогна! Но това е моето мнение и впечатление. "

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=686376.msg23645272#msg23645272

Можеш да видиш и другите мнения, които излизат с търсачката. Ако желаете мога да го добавя, само ми трябва и координати Simple Smile

# 22
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Хм, нито един до ся не уцели.. За сметка на тва па утре  ще си получа 2та броя нови ключове и хич не ме вълнува,че му излизат по 150 лв броя...Карабинера ше го прежаля.. макар че на него съм висяла и ми е ценен.

Нямам идея  дали Васко  Стамов е 200 килограма , но и не ми влиза  в работата. Вероятно е болен. Всеки си има некви грижи. Сетих се,че ми е познат от статиите за родопският череп,който не съм убедена дали е на извънземно или на некое животно. Заглъхна там историята.. А и да дойдат  зелените човечета, ше се отвратят и ше побегнат . Това е профила, за който споменах на лични на  сибирка . Озадачи ме ..

http://dox.bg/files/dw?a=54c682b0d7

# 23
  • Мнения: 200
Хм, нито един до ся не уцели.. За сметка на тва па утре  ще си получа 2та броя нови ключове и хич не ме вълнува,че му излизат по 150 лв броя...Карабинера ше го прежаля.. макар че на него съм висяла и ми е ценен.

Нямам идея  дали Васко  Стамов е 200 килограма , но и не ми влиза  в работата. Вероятно е болен. Всеки си има некви грижи. Сетих се,че ми е познат от статиите за родопският череп,който не съм убедена дали е на извънземно или на некое животно. Заглъхна там историята.. А и да дойдат  зелените човечета, ше се отвратят и ше побегнат . Това е профила, за който споменах на лични на  сибирка . Озадачи ме ..

http://dox.bg/files/dw?a=54c682b0d7

На зелените човечета със сигурност ще им призеленее кат видят на какъв е  хал земното кълбо, ама...таз фотография тук също няма да им е в  облекчение -това да е баш тоз Васко изобразен на нея...?

# 24
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
нямам идея. тя да каже. мене ме озадачи , както споменах  newsm78

# 25
  • Мнения: 0
Здравейте, може ли да ми препоръчате някой, който гледа по телефон или Скайп, ако обичате? В чужбина съм и не мога да се прибера в момента в България. Имам си проблеми и търся някаква светлинка. Благодаря ви предварително за помоща.



Благодаря за съветите на всички. Ще пробвам тази Емилия или Ани. Ами прочетох малко, едни доволни, други не, явно зависи. Нямам голям опит с гледачки освен с една, на чието име попаднах даже вчера четейки цялата 18 тема (новозаписана съм).

Става въпрос за Таня от Дунавци. Аз съм от Казанлък по принцип и майка ходи през 2012, а аз май тази година. Доста негативни отзиви прочетох, аз не знам още какво да мисля. За минало и настояще е смайваща. На майка й беше казала всичко вярно. Без да влизам в подробности, например за мен й беше казала буквата “Г“ - има гинекологични проблеми и то си е точно така и майка заради това беше ходила. Беше й казала че от 25 годишна много страдам и ми е трудно и си е така, бях правила едни панически кризи, а сега пък други проблеми. Било ми кармично. Иначе беше казала на майка подробно за живота. Аз като ходих пак така каза ми буквата “Х - хормонални проблеми“ и си е така, доста страдам и е доста сложно и това беше една от причината ми за посещението ми. Така дотук бива. Само дето не знам много за бъдещето. Не е много подробна, прави ми ритуал, казва “ще стане“, ама не казва месец или как ще стане. Затова чакам още да видя какво ще стане. Затова не знам какво да мисля. А майка беше отишла, защото една нейна колежка беше изгубила нещо и Таня й помогнала. Докато чаках аз, имаше едно семейство които казаха че много им помогнала, не можели да имат деца и сега имат две деца, правила им също ритуали. И сега ходели един път в годината на “профилактика“, т.е. за пречистване. Де да знам и аз, дали аз не хващам.
Така това е моят опит от гледачки. Но имам нужда да видя малко по-конкретно, защото вече две години се блъскам с проблеми.  Попаднах на вашият форум, който е много хубав и благодаря на хората които съветват и споделят впечатления. Ще пиша пак ако ползвам услугите на някоя гледачка.

# 26
  • Мнения: 838
Запис.
 Embarassed Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 255
Приятели, бихте ли споделили мнение за MR MORRISON от Шумен...

# 28
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
И аз тук.

Спешно ми е нужна ясновидка или ясновидец от София.

Момичета, ще ми препоръчате ли някой? Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 0
Здравейте, може ли да ми препоръчате някой, който гледа по телефон или Скайп, ако обичате? В чужбина съм и не мога да се прибера в момента в България. Имам си проблеми и търся някаква светлинка. Благодаря ви предварително за помоща.

Обадете се на леля Искра.

A някой знае ли по кое време е удобно да се звъни на леля Искра?

Общи условия

Активация на акаунт