Подсъзнанието може всичко 58 /Линкове за всички техники има на първа стр.

  • 77 022
  • 754
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 1 846
Чувствам се адски подтисната, опитвам се да мисля позитивно и да съм щастлива но не се получава и не съм щастлива. Как да се справя? Confused Peace

# 62
  • Русе
  • Мнения: 11 924
Чувствам се адски подтисната, опитвам се да мисля позитивно и да съм щастлива но не се получава и не съм щастлива. Как да се справя? Confused Peace
 
  Опитай се да разбереш кое е най-важно за теб. Опитай се да го запазиш и да се идентифицираш с него, без да е нужно да променяш света.

# 63
  • Мнения: 1 846
Чувствам се адски подтисната, опитвам се да мисля позитивно и да съм щастлива но не се получава и не съм щастлива. Как да се справя? Confused Peace
 
  Опитай се да разбереш кое е най-важно за теб. Опитай се да го запазиш и да се идентифицираш с него, без да е нужно да променяш света.
Знам, кое е най-важно за мен но го няма в живота ми от това страдам във всички аспекти. Боли ме от липсата му.Какво да правя и как да не променям света? Peace

# 64
  • Русе
  • Мнения: 11 924
 Сън, мисля че разбирам какво чувстваш. Ако искаш да дадеш любов, само трябва да се огледаш. Минала съм по този път.

# 65
  • Мнения: 10 724
Тъй като знам, че много четат и Дриймленд , да попитам - само при мен ли сайтът не се зарежда??  newsm78

# 66
  • София
  • Мнения: 26
Тъй като знам, че много четат и Дриймленд , да попитам - само при мен ли сайтът не се зарежда??  newsm78

При мен се зарежда.

# 67
  • Мнения: 10 724
Сега да  Simple Smile Явно е бил временен проблем  Simple Smile
Сори за спама  Hug

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 1 061
Тъй като знам, че много четат и Дриймленд , да попитам - само при мен ли сайтът не се зарежда??  newsm78
Пробвай с друг браузер.

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Чувствам се адски подтисната, опитвам се да мисля позитивно и да съм щастлива но не се получава и не съм щастлива. Как да се справя? Confused Peace
 
  Опитай се да разбереш кое е най-важно за теб. Опитай се да го запазиш и да се идентифицираш с него, без да е нужно да променяш света.
Знам, кое е най-важно за мен но го няма в живота ми от това страдам във всички аспекти. Боли ме от липсата му.Какво да правя и как да не променям света? Peace

Яж, Моли се и Обичай
Бих ти препоръчала филма , но книгата е 100 пъти по добра
Ако ти се занимава в нета ги има и двете.

# 70
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120



 Grinning




Щастие - това е когато родните ти и близки на теб хора са здрави ! Останалото се отремонтира , изхвърля , купува , забравя .....

Последна редакция: вт, 20 авг 2013, 23:14 от Desss

# 71
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Щастие - това е когато родните ти и близки на теб хора са здрави ! Останалото се отремонтира , изхвърля , купува , забравя ..... Hug
Много ми хареса Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 5 459
Мили ,момиченца. Мисля, че бях ви разказвала за гълъбчетата и соколчето, което влезе миналата година в апартамента и как 2 месеца след това си намерих работа. Преди 4 дни говорим с приятеля ми на терасата  и изведнъж той надава вой и хоп едно нахално врабченце влиза да си прави заигравки с него. Аз, обаче нали изпитвам ужас от пернати, лекичко притворих вратата и го наблюдавах, как геройски се опитва да изгони малкото натрапниче.  Като ме видя как нагло се хиля и скандирам , пляскайки с ръце, реши да ми каже, как през нощта в стаята където спя влязла една огроооооооомна пеперуда, която  последствие се оказала прилеееееееееп. Ха познайте сега, дали вече ще спя на отворена врата  Joy Това добре, обаче ми е любопитно как ще ми изтълкувате тези знаци в един и същи ден.  За гълъбите съм чувала от покойния си съпруг, че са души на мъртви, които искат да ни помагат. Когато защитавах дисертацията си по фолклор-тълкуванията на тези символи беше същата. За врабчета, обаче, и за прилепи- не съм чела нищо във фолклорната символика........ 

# 73
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 801



 Grinning




Щастие - това е когато родните ти и близки на теб хора са здрави ! Останалото се отремонтира , изхвърля , купува , забравя .....
Е, а когато точно това се скапва Thinking Тия дни се връщям назад и броя загубите в живота ми. Не за да правя някаква класация, а защото ме сполетя поредната загуба за един доста кратък период, умря кучето, което взехме през април и вече много му се бях привързала. Айде, ще речете, тая пък сега, за куче се е затръшкала,ама който има домашен любимец, ще ме разбере. А и ме нямаше, за да се погрижа лично. Докато давах инструкции по телефона на мъж ми, да го заведе на ветеринар, и мъжо съвестно запазил час, в период на официални празници, когато кабинетите работят само спешно , докато се навеждал да вземе кученце(той е малък,ама породата му е едра), припаднал,за кой ли път. Аз все си давам кураж, ама докога ли ще издържа Sad  Не съм се предала, само дето започвам леко да се страхувам и ме страх, да не провокирам нещо още по-нежелателно Praynig

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
alinnna
преди време посред бял ден се появи прилеп и кацна на вратата на верандата сутринта до като пиехме кафе , малко след това се обадиха да ни 'поканят' на погребение.Беше починал бащата на едната ми кумица.
Аз лично приех прилепа като покана от мъртвия човек да ида на погребението му. newsm78
От тогава си мисля че прилепите имат нещо общо с отвъдния свят

Общи условия

Активация на акаунт