Пациентки на ЦРЗ "Надежда"- д-р Стаменов, д-р Персенска, д-р Шефкетова- 13

  • 45 666
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 199
Може би смисълът е, че след една година мъжките показатели може да са се подобрили и вече да не се налага инвитро. Не знам, просто си разсъждавам.
Има нещо такова, да не са се променили нещата с човечетата .И на нас ни искат такова становище от уролог.То се подава при всяко кандидатстване в фонда.

# 691
  • Мнения: 2 263
Моме fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Глей от една настинка кво става!

# 692
  • Мнения: 335
Здравейте, момичета. В понеделник ми правиха цветна снимка и се оказа, че имам двурога матка с малък септум, който трябва да се премахне. На следващия цикъл д-р Персенска ще ми прави оперативна хистероскопия. Моля да споделите как протичат нещата, какви предварителни изследвания са необходими и каква е цената?

# 693
  • Мнения: 42
Здравейте, момичета,
моля ви напишете, ако сте пускали пълна кръвна картина+ време на кървене +време на съсирване+ вирусологията/всичко необходимо преди пункцията/ колко струват в "Надежда"?

# 694
  • Мнения: X
Някой може ли да ми каже как от автогарата да стигна до клиниката с трамвай или с автобус?

# 695
  • София
  • Мнения: 16 691
Точно 3 страници назад са коментирани цените ooooh!
ПКК + вирусология ти трябват за пункцията, т.е. може да комбинираш даването на кръв за тях, заедно с някои хормони например. Вирусологията е 55 лв, а ПКК е 24 лв.

# 696
  • Мнения: 82
Някой може ли да ми каже как от автогарата да стигна до клиниката с трамвай или с автобус?
Аз от автогарата  вървя до лъвов мост и от там автобус №11  слизаш на спирка Красна поляна  или на следващата Балканкар.

# 697
  • София
  • Мнения: 461
Привет, момичета!
Съжалявам, ако повтарям въпрос,зададен по-рано, но прехвърлих последните 4 теми и не намерих информация -  може ли да ми кажете актуалната цена на първичен преглед...от притеснение съвсем забравих да се поинтересувам
Благодаря предварително!

# 698
  • Мнения: 330
Момичета, в понеделник записах час за 10.09 за хистероскопия. Казаха от регистратурата, че ще ми се обадят за допълнителна информация, а още не са. Кога по принцип звънят?

# 699
  • Мнения: 330
Привет, момичета!
Съжалявам, ако повтарям въпрос,зададен по-рано, но прехвърлих последните 4 теми и не намерих информация -  може ли да ми кажете актуалната цена на първичен преглед...от притеснение съвсем забравих да се поинтересувам
Благодаря предварително!

Моят първичен преглед при д-р Шефкетова струваше 50 лева

# 700
  • София
  • Мнения: 461
Благодаря! аз се бях подготвила психически за 100 и.. Simple SmileSimple Smileдоста добра новина:)

# 701
  • Мнения: 2 263
Ами психически се подготвяй за после, че първичният е най-малкото!  Mr. Green Sad

# 702
  • Мнения: X
Някой може ли да ми каже как от автогарата да стигна до клиниката с трамвай или с автобус?
Аз от автогарата  вървя до лъвов мост и от там автобус №11  слизаш на спирка Красна поляна  или на следващата Балканкар.
Мерси   bouquet

# 703
  • Мнения: 161
Някой може ли да ми каже как от автогарата да стигна до клиниката с трамвай или с автобус?
Или 11-ката от Лъвов мост,но трябва да повървиш пеш или № 60 от Централна гара-от автогарата тръгваш към гарата,минаваш от долу под подлеза и се качваш по стълбите за спирката на автобуса.Пише си,има табели,в дясно се пада.Това мисля е по-добрия вариант.Слизаш на 12 или 13 спирка.Сега ще ти дам линк с разписанието http://www.sofiatraffic.bg/bg/transport/schedules Спирката е Балканкар АД  Peace

# 704
  • Мнения: 162
Наминавам да се отчета-и днес новините са мноооого хубави-и трите ембриончета се развиват много добре-двете са се разделили на 8,а трето малко изостава -на 6 се е разделило,но и то е много добро-без никакви фрагментации. Hug  Днес ще ги замразяват.Ембриологът беше супер любезен-обясни ми на дълго и широко.....Нали знаете какво е.  На въпросът ми "Защо замразяваме днес,а не на 5 ден?-защото практиката е такава,после лесно преминавал нататък.В проценти шансът размразяване е деветедесет процента. Grinning обясниха ми,че апаратурите им са доста добри.  Желая успех на всички

Общи условия

Активация на акаунт