Пациентки на ЦРЗ "Надежда"- д-р Стаменов, д-р Персенска, д-р Шефкетова- 13

  • 45 686
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 661
Здравейте, момичета. Имам една чуденка. Д-р Перси ми каза да си направя тест на 17-ти ден след трансфера. Има ли смисъл да чакам толкова време или мога да направя теста по-рано? При инсетата си правех кръвния на 11-ти ден. Чуденката ми е не толкова, защото не мога да чакам, а по-скоро заради нежеланието ми да се тъпча с лекарства и да се боцкам, ако няма смисъл.

# 16
  • Мнения: 1 869
Цоп и аз в новата тема  Grinning.
Ivangelin,ще те викнат в деня на пункцията рано сутринта,в 7.30.Влизаш в една стаичка,преобличаш се и те качват на горе ,ма на кой етаж беше не помня.После те просват на магарето и след това се будиш в друга стая.Процедурата е безболезнена,няма място за притеснение.Трябва да си гладна и жадна.

# 17
  • София
  • Мнения: 16 691
Запис

# 18
  • София
  • Мнения: 2 130
запис и от мен.
Хубави почивни дни момичета

# 19
  • София
  • Мнения: 3 050
Ел Вел, мерси за темичката.  bouquet

Бети, според мен още на 12-13 ден може да си направиш теста.

# 20
  • Мнения: 335
Здравейте и от мен, момичета! От вчера и аз официално съм пациентка на клиниката. Мина прегледът ми при д-р Шефкетова. Преди да пристъпим към опита иска да направим цветна снимка, биопсия, още имунологични изследвания. В тази връзка къде мога да погледна ценоразпис на клиниката или трябва да питам на място? Д-р Шефкетова смята, че проблемът при нас не е само в мъжкия фактор, а и в лигавицата.

# 21
  • Мнения: 99
Привет момичета. Честита ни нова късметлийска темичка. 13 тема в 2013 година. Дай боже да ни донесе късмет на всички и сбъднати мечти.

# 22
  • Мнения: 199
Запис и от мен.
Stefa_nia Ценоразпис няма къде да погледнеш защото в сайта си нямат.На касата и на регистратурата като попиташ и ще ти кажат.Иначе биопсията е 200лв,имунологичните 265лв а за цветната снимка незнам,нека кажат момичетата които са правили там.

# 23
  • Мнения: 161
Здравейте!На 15.07 правих биопсия,пуснах 2 смс-а на д-р Стаменов-отговор никакъв!След това той излезе в отпуск,аз ходих до клиниката да питам за резултата,записаха ме в един списък и ми казаха,че д-ра ще ми се обади като се върне на работа.Не ми се обади!Вчера реших да  звънна и направо да си запиша час за коментар,но "много любезна госпожа" троснато ми отговори да чакам обаждане от д-ра и че няма да ми запише час за преглед "само заради резултат"  #Cussing out Кажете ми какво да правя?!Един месец чакам някой да ми каже какъв ми е резултата от биопсията! Close Не ми стига притеснението и страха,ами трябва да  търпя и лошото поведение на тия от регистратурата!...

Последна редакция: сб, 10 авг 2013, 12:50 от daine

# 24
  • Мнения: 98
Здравейте момичета  Simple Smile,искам да попитам хормоните които се пускат преди биопсия плащат ли се отделно или влизат в цената на биопсията newsm78 .И още нещо да попитам биопсията след като се направи ли се плаща,а ако е така за хормоните които трябва да пусна преди биопсията не трябва да ги плащам Thinkingправилно ли съм разбрала

Последна редакция: сб, 10 авг 2013, 13:42 от sonita75

# 25
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Влизат в цената на биопсията  Hug

# 26
  • Мнения: 198
Цоп и аз в новата тема  Grinning.
Ivangelin,ще те викнат в деня на пункцията рано сутринта,в 7.30.Влизаш в една стаичка,преобличаш се и те качват на горе ,ма на кой етаж беше не помня.После те просват на магарето и след това се будиш в друга стая.Процедурата е безболезнена,няма място за притеснение.Трябва да си гладна и жадна.

Привет и от мен в новата тема - вярвам, че ще е късметлийска за всички.
Само искам да вмъкна лека добавка към всичко написано от Светлето /доста е конкретно и изчерпателно/. Липсва само това, че като те качат горе оставаш с другите момичета в една стая и чакаш да те извикат. Подготви се психически за това чакане - около 20 мин на момиче.
Мислех, че ще ни викат спрямо часа на прегнила, но уви- няма такава закономерност. По тази логика трябваше да съм първа, а бях 9-10 от 12 момичета.
Успех и няма от какво да се притесняваш.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 950
Здравейте момичета  Simple Smile,искам да попитам хормоните които се пускат преди биопсия плащат ли се отделно или влизат в цената на биопсията newsm78

Аз да добавя, че може хормоните да се пуснат и след биопсията. Аз не знаех, че се пускат предварително и нямаше проблем. След като два пъти "изгорях" с напразно пуснати хормони, съответно с пари, вече чакам до последния момент. Дори да са ми направили заявка от понеделник за сряда примерно, първо гледам да мина през кабинета и чак тогава...

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 950
Момичета, имам питанка. Пациентка съм на д-р Перси, а тя е в отпуск. Скоро ми предстои преглед. Миналите години нямаше проблем друг лекар да ме прегледа. Сега как е?

# 29
  • Мнения: 99
Момичета, имам питанка. Пациентка съм на д-р Перси, а тя е в отпуск. Скоро ми предстои преглед. Миналите години нямаше проблем друг лекар да ме прегледа. Сега как е?
Привет gallizia . И аз съм пациентка на д-р Персенска, но сега тя е отпуска и ме прехвърлиха при д-р Шефкетова. Успех.

Общи условия

Активация на акаунт