Пациентки на ЦРЗ "Надежда"- д-р Стаменов, д-р Персенска, д-р Шефкетова- 13

  • 45 612
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 99
Ekiki  и при мен това е проблема имам 4 опита с резултат 0.00.Резултатите от биопсията лоши но не чак толкова по думите на док.Слагаха ми лекарство,слагахме РВМС но резултатите остават не променени.Надявам се от тези промивки сега да имам подобрение.
Дай боже този път всичко да е наред. А би ли ми казала каква е цената на това лекарство, което са ти слагали?

# 46
  • Мнения: 3 757
Записвам се и аз в новата тема. Дано ни е на късмет Praynig
Искам да ви попитам на всяка от вас преди ин витрото ли назначиха имунологични изследвания? Притеснявам се, защото аз не съм пускала такива, а д-р Стаменов не ми ги назначи. Да ги пускам ли на своя глава, какво ще ме посъветвате?
Заповедта от фонда 1 година ли важи в момента?

# 47
  • Мнения: 99
Записвам се и аз в новата тема. Дано ни е на късмет Praynig
Искам да ви попитам на всяка от вас преди ин витрото ли назначиха имунологични изследвания? Притеснявам се, защото аз не съм пускала такива, а д-р Стаменов не ми ги назначи. Да ги пускам ли на своя глава, какво ще ме посъветвате?
Заповедта от фонда 1 година ли важи в момента?
На мен ми ги назначиха, след първи неуспешен опит. На теб за първи опит ли ти е?

# 48
  • Мнения: 1 124
Записвам се и аз в новата тема. Дано ни е на късмет Praynig
Искам да ви попитам на всяка от вас преди ин витрото ли назначиха имунологични изследвания? Притеснявам се, защото аз не съм пускала такива, а д-р Стаменов не ми ги назначи. Да ги пускам ли на своя глава, какво ще ме посъветвате?
Заповедта от фонда 1 година ли важи в момента?
Според мен  ги направи преди инвитрото.Лично аз си ги самоназначих, но имам един неуспешен опит в друга клиника и на първия преглед в "Надежда" ги занесох.

# 49
  • Мнения: 3 757
Първи опит ще ми е. Но аз имам едно дете. Не зная дали има значение.

# 50
  • Мнения: 149
Ekiki едното лекарство ми го слагаха в деня на пункцията не ми казаха какво е а и не съм го плащала,след това ми слагаха лепило и него не съм плащала.Последва чиста биопсия следващият месец правихме РВМС цената му е 250лв,сега правихме промивки първата 20лв втората 0лв.Но мисля,че те са няколко вида лекарсва зависимус от случая.

# 51
  • Мнения: 99
Ekiki едното лекарство ми го слагаха в деня на пункцията не ми казаха какво е а и не съм го плащала,след това ми слагаха лепило и него не съм плащала.Последва чиста биопсия следващият месец правихме РВМС цената му е 250лв,сега правихме промивки първата 20лв втората 0лв.Но мисля,че те са няколко вида лекарсва зависимус от случая.
songi благодаря ти за подробния отговор. От сърце ти желая всичко този път наистина да е наред. Късмет.

# 52
  • Мнения: 149
Благодаря ти!Дай боже!Успех и на теб!

# 53
  • Мнения: 126
Здравейте момичета,
предстои ни последен опит по Фонда, но след преглед при един хомеопат, той ни каза, че и двамата имаме уреаплазма (мисля, че така се казва). До момента не са ни предлагали да си направим такива изследвания и решихме да ги направим на своя глава. Питах в клиниката по тел. и ми казаха, че те взимат материал и го изпращат на друго място . Записах си час за вземане на материал, но не съм говорила с никой лекар за какво точно ще ходя. Далеч сме от Сф и се притеснявам дали когато им кажа за какво съм там ще имат готовност и да не стане някакво разминаване и да отидем напразно.
Някой правил ли е това изследване в клиниката? До колкото прочетох се правят - микоплазма, уреаплазма и хламидия. Какво мислите по моята дилема newsm78

Последна редакция: сб, 10 авг 2013, 18:10 от kimbi

# 54
  • Мнения: 3 757
Защо не направиш изследванията там където живееш и ако има проблеми тогава да отидеш в клиниката за лечение. Това са стандартни изследвания и ги правят във всеки голям град.
За теб трябва да се вземе влагалищен секрет. За партньора ти може със секрет или с еякулат. Предварително може да провериш в коя лаборатория правят такива изследвания. Важно е да се занесат бързо, защото някои от тези гадини не живеят много дълго.

# 55
  • Мнения: 2 501
Пожелавам на всички от сърце числото 13 да донесе много положителни тестове



Аз реших, че 13 ми е щастливо число - хистерото ще ми е с дата петък 13-ти /вече запазих час/ Simple Smile 13-та буква от азбуката съм Simple Smile 13 бебета ще ми дойдат вповече, обаче  Joy

# 56
  • пловдив
  • Мнения: 97
здравейте и от мен . да знаете след аборт веднага ли трябва да си намаля еутирокса или още малко да го пия така с  др. начев не мога да се свържа

# 57
  • Мнения: 39 317
Пате, това че имаш дете не значи, че имунологията е ок. Тя се мени и за месец. Така, че питай Стаменов дали да я пуснеш. Вярно, не е евтина, но пък ако има проблем опита ще иде на кино.

# 58
  • Мнения: 126
white duck, Благодаря ти. Ние  сме от сравнително малък град и тук не ги правят. За всяко нещо ходим до София. Дори фоликуметрия няма кой да ми направи тук.  Варианта е, ние да си ги изпратим в София по куриер (пътя е около 3,5 часа), което ми се струва доста ненадеждно, а и казаха, че специално материала от мъжа - трябва да се занесе до 2 часа или да се съхранява в хладилник през другото време. Тук въобще не мога да разчитам на лекарите за репродуктивни или дори елементарни въпроси. Съжалявам да го кажа, но въобще не са наясно с нищо. Патили сме си вече....

# 59
  • Мнения: 3 757
Как мога да го питам? Освен да си направя инсето без имунология и тогава вече да говоря с него.

Общи условия

Активация на акаунт