Пациентки на ЦРЗ "Надежда"- д-р Стаменов, д-р Персенска, д-р Шефкетова- 13

  • 45 636
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 99
Здравейте!На 15.07 правих биопсия,пуснах 2 смс-а на д-р Стаменов-отговор никакъв!След това той излезе в отпуск,аз ходих до клиниката да питам за резултата,записаха ме в един списък и ми казаха,че д-ра ще ми се обади като се върне на работа.Не ми се обади!Вчера реших да  звънна и направо да си запиша час за коментар,но "много любезна госпожа" троснато ми отговори да чакам обаждане от д-ра и че няма да ми запише час за преглед "само заради резултат"  #Cussing out Кажете ми какво да правя?!Един месец чакам някой да ми каже какъв ми е резултата от биопсията! Close Не ми стига притеснението и страха,ами трябва да  търпя и лошото поведение на тия от регистратурата!...
Привет daine. И аз правих биопсия при д-р Персенска на 02,08. От 6,08 тя изледе отпуска, но преди това ми даде телефона на д-р Шефкетова и ми каза след три четири дни да й пусна sms и да попитам за резултатите. На първия sms не ми отговори и затова бях насотятелна следващия ден с втори sms, на който отговори. След като д-р Стаменов е в отпуска трябва да ти е казал към кого можеш да се обърнеш. А момичетата на регистратурата не дават никаква информация относно резултатите от биопсията. И идея си нямам защо. Успех.

# 31
  • Мнения: 99
Здравейте и от мен, момичета! От вчера и аз официално съм пациентка на клиниката. Мина прегледът ми при д-р Шефкетова. Преди да пристъпим към опита иска да направим цветна снимка, биопсия, още имунологични изследвания. В тази връзка къде мога да погледна ценоразпис на клиниката или трябва да питам на място? Д-р Шефкетова смята, че проблемът при нас не е само в мъжкия фактор, а и в лигавицата.
Привет. Цената на цветната снимка с упойка е 220 лв. Някой момичета я правят с упойка, други предпочитат с упойка. Така че, ако си без упойка ще е по-евтино. Преди цветната снимка се пускат кръвни изследвания - ПКК, фибриноген и суе - тяхната цена е 23 лв. Успех.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Привет gallizia . И аз съм пациентка на д-р Персенска, но сега тя е отпуска и ме прехвърлиха при д-р Шефкетова. Успех.
[/quote]

Еkiki, благодарско. Вярвам, че не си имала проблем със записването на час. Успех и на теб Simple Smile

# 33
  • Мнения: 99
Привет gallizia . И аз съм пациентка на д-р Персенска, но сега тя е отпуска и ме прехвърлиха при д-р Шефкетова. Успех.


Еkiki, благодарско. Вярвам, че не си имала проблем със записването на час. Успех и на теб Simple Smile
[/quote]
Благодаря ти. Току що се обадих да си запиша час за поставяне на лекарство в матката, тъй като първата биопсия се оказа не толкова добра и сега следва лечение. Без проблем ми записаха час...Wink

# 34
  • Мнения: 98
Здравейте момичета  Simple Smile,искам да попитам хормоните които се пускат преди биопсия плащат ли се отделно или влизат в цената на биопсията newsm78 .И още нещо да попитам биопсията след като се направи ли се плаща,а ако е така за хормоните които трябва да пусна преди биопсията не трябва да ги плащам Thinkingправилно ли съм разбрала

# 35
# 36
  • софия
  • Мнения: 9 590
да, не се плащат хормоните, влизат в цената на биопсията
не знам дали се плаща преди нея, напоследък искат всичко да се плаща предварително
в лабораторията ще знаят, че са хормони за биопсия, или ще им кажеш ти

# 37
  • Мнения: 98
shhhh Благодаря за отговора Simple Smile

# 38
  • Мнения: 1 902
Като кажеш хормони за биопсия те си знаят какво да ти пуснат.
В старата клиника се платих след биопсията,сега как е идея нямам!

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Да споделя и своя опит относно биопсията. Първо влязох при д-р Персенска, после тя ми написа 200 лева на картончето. Като отидох на касата, ми дадоха 2 касови бележки. Едната за 165 лв., другата - за 35 лева, т.е. за хормоните. След това се изстрелях в лабораторията. Мисля, че въпреки че дават две бележки, цената на биопсията и хормоните върви в пакет.

# 40
  • Мнения: 149
На последната биопсия  от регистратура ми казаха да платя и да дам кръв и след това в кабинета.В понеделник  ще правя поредната(пета) биопсия.Този месец правих промивки,надявам се този път резултатите да са ок. и да започна,че септември ми изтича заповедта.

# 41
# 42
  • Мнения: 99
На последната биопсия  от регистратура ми казаха да платя и да дам кръв и след това в кабинета.В понеделник  ще правя поредната(пета) биопсия.Този месец правих промивки,надявам се този път резултатите да са ок. и да започна,че септември ми изтича заповедта.
songi, може ли да те попитам защо се налага толкова много биопсии да правиш. И на мен ми предстои втора. При мен проблема е, че няма имплантация.

# 43
  • Мнения: 149
Ekiki  и при мен това е проблема имам 4 опита с резултат 0.00.Резултатите от биопсията лоши но не чак толкова по думите на док.Слагаха ми лекарство,слагахме РВМС но резултатите остават не променени.Надявам се от тези промивки сега да имам подобрение.

# 44

Общи условия

Активация на акаунт