Отговори
# 675
  • Мнения: 0
Много ви се моля пратете ми по скайпа сериите от 2 сезон че нещо немога да се оправя с форума smile3511 smile3511 smile3511 ще ви бъда много благодарна ooooh! ooooh! ooooh!след последния желаещ никой да не ме търси Naughty Naughty Naughty

# 676
  • Мнения: 5
Много ви се моля пратете ми по скайпа сериите от 2 сезон че нещо немога да се оправя с форума smile3511 smile3511 smile3511 ще ви бъда много благодарна ooooh! ooooh! ooooh!след последния желаещ никой да не ме търси Naughty Naughty Naughty
Ренка Hugя ми кажи кой ти ги иска,че и на мен ми писаха

# 677
  • Мнения: 27 735
Ми тя Влъха като е все на градос как да забележи и усети,че мъжо и е с мустакя още  Mr. Green

 Joy Joy Joy

И аз, будалата, й повярвах!   smile3555
   Whistling

# 678
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Много ви се моля пратете ми по скайпа сериите от 2 сезон че нещо немога да се оправя с форума smile3511 smile3511 smile3511 ще ви бъда много благодарна ooooh! ooooh! ooooh!след последния желаещ никой да не ме търси Naughty Naughty Naughty

Не си струва да се ядосваш... spoko пък и без коса ще останеш, както се скубеш... Mr. Green

# 679
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Линко как да не се ядосвам,аз тука опищях света от кеф че е нова, а те ми пуска стара  ooooh!
Ко стана бе Влъх,йенито било олд тъй ли  Joy Joy Joy
Карай бе,виж тука мойто мъж кво става,ти за тия мустаки се кахъриш  Wink Wink
Ако няма пръст Абловата маймуна в това ,ши ма заплюете да знаете  #2gunfire #2gunfire

# 680
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Много ви се моля пратете ми по скайпа сериите от 2 сезон че нещо немога да се оправя с форума smile3511 smile3511 smile3511 ще ви бъда много благодарна ooooh! ooooh! ooooh!след последния желаещ никой да не ме търси Naughty Naughty Naughty
Хихихихиих ми дай ги тия пусти серии бе,пфууу що народ да пита,ти не се огъна и на милиметър мама му стара  ooooh! Mr. Green

# 681
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Ми тя Влъха като е все на градос как да забележи и усети,че мъжо и е с мустакя още  Mr. Green

 Joy Joy Joy

И аз, будалата, й повярвах!   smile3555
   Whistling
Ама и двете сте едни будали  Joy Joy Joy

# 682
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Тая песен пък толкова скапано я направили,абе де се пъните ,на нашите хора песента ще ми взимат,а клипа няма да го коментирам просто  Sick

# 683
  • Мнения: 0
Ми тя Влъха като е все на градос как да забележи и усети,че мъжо и е с мустакя още  Mr. Green

 Joy Joy Joy

И аз, будалата, й повярвах!   smile3555
   Whistling
Ама и двете сте едни будали  Joy Joy Joy
Не са само те Joy Joy Joy

Ирка HugИлда Hug

Скоро ще ми избият балансите и ще благославям #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 684
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Брях, Shocked взех си едно сънче....и ся станах. Crazy
Ко' шЪ прайм бу гедже? Rolling Eyes

Биб, Hug така е мац...бързам, бързам... Joy Нещо изпуснах Еджето, мъ ш сЪ върна да я спастря и нея. Laughing

Ся да споделим само нещо от фемили серията...последно... Mr. Green

Фера дълдисва в морето от големи мАки по Емир що не я отразява, Кап'тана сЪ мИта с дрейте по нея да я вади. Големи мАки големо чудо...
Ся Емко иска даЙ прИгърни...тая нашта "нИ го прави...нИдей..." Що ма...той твойто мъж...що да те не бара....па кат го нИ щеш...ритни го насам да го барамИ ниЙ... Mr. Green

# 685
  • София
  • Мнения: 379
Аз направо в новата тема започнах да пиша викам те ей сега ще се пренесат ама не  Shocked  ooooh! та викам ааа дай и аз тук да си пиша  Mr. Green

Какво пак са го захапали мойто севгили  Crossing Arms  smile3516 нервирам съ вечи  Crossing Arms имал не имал, той си каза че е опитал  ooooh! те чак сега мъ излезнали пробите положителни аре не на нас тия  Naughty

Вярче сис  Hug Hug ша ги обръсни нявга тез мустаки  spoko  Mr. Green

# 686
  • София
  • Мнения: 1 426
Линко как да не се ядосвам,аз тука опищях света от кеф че е нова, а те ми пуска стара  ooooh!
Верче,нося ти мило успокоително,не се коси Hug
Скрит текст:
Рени,аз направо ти се възхищавам как имаш такова търпение,ааааамаха и нахали Hug

# 687
  • Мнения: 68
Здравейте, момичета! Hug
Тази работа наистина много намирисва с пробата на Ча  Rage, не съм запозната с турското законодателство, но след като е бил консуматор едва ли ще има последствия  newsm78 от правна гледна точка, но ... знае ли човек. Относно проекта на Ча, той ще се справи и смятам, че мълчанието му е правилно.  Peace, нито трябва да се оправдава, нито да опровергава, защото в една рана колкото повече се рови, по-дълбока става. Освен това дори и най-лошата реклама, пак е реклама. Ще се върне с гръм и трясък, точно като бомба  smile3521

Верче, няма да се отървеш от мустакя, ще те гъделичка още дълго време  Stuck Out Tongue Winking Eye Я не го мисли с него и без него Бу все е готин. Щом го не искаш давай на сам  Mr. Green

Релаксче, кво е направил твоя мъж, та днес в туитъра едно момиче се възмущаваше от него?

Последна редакция: пн, 12 авг 2013, 23:59 от veselat

# 688
  • Мнения: 16 938
Зизу страшна си евала ти правя. Hug

# 689
  • Мнения: 0


Ся да споделим само нещо от фемили серията...последно... Mr. Green

Фера дълдисва в морето от големи мАки по Емир що не я отразява, Кап'тана сЪ мИта с дрейте по нея да я вади. Големи мАки големо чудо...
Ся Емко иска даЙ прИгърни...тая нашта "нИ го прави...нИдей..." Що ма...той твойто мъж...що да те не бара....па кат го нИ щеш...ритни го насам да го барамИ ниЙ... Mr. Green[/b]
Joy Joy Joy Joy

Линко Hugследващата ще го отнесе за всички Laughing

Слънчице HugВеси Hug

Общи условия

Активация на акаунт