Измина първата година, палува августовската дружина

  • 28 132
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 27
 newsm59 на Петър и Биляна Hug
ВикТан , какъв ужас, браво, че си реагирала бързо и Дейката е добре Hug
Месечинке, ще правим Борко шофьор Simple Smile
Пейпър, Честито християнче Hug

Хриси, стискам палци всичко да се оправи и да не сте болни

Благодаря на всички за честитките Hug

Белверде, нормално е да има единични левкоцити, спокойно, до3-4 е нормално. И хемоглобина е ок. Hug

Последна редакция: пн, 12 авг 2013, 21:43 от s.koycheva

# 46
  • Мнения: 0
Здрасти, здрасти!

Блонди, и аз така знам за следите от фъстъци, затова и се престраших да и дам от бисквитите на момчетата.
Белверде, не съм сигурна  Sad. Нищо друго не съм и давала, защото тя си спа от 14ч. до 16ч. В 16,30ч. реших да и дам бисквитка "Роден край", за да не вика докато и приготвя следобедната закуска /реших, че вече е голяма и нищо не може да стане/. Бисквитата изобщо не и хареса и още по средата се разплака за водата си /а по принцип хич не иска вода/. Реших, че понеже бисквитата е трошлива и не може да я преглътне нормално. Глътна си направо на екс половината шише с вода. Чудех се дали е алергична реакция, или от това, че пи много вода наведнъж, но нямах време за реакция и и набутах Фенистила, и.....хайде в болницата. Лекарката каза за алергичната реакция същото, което си мислех, но пък първоначално каза, че не може да е от тези бисквити. После обаче, като прочете съдържанието и реши, че е от тях. Изобщо .....не знам. И как ще се разбере от какво е също не знам. Чакам да и излязат изследванията на кръв и урина, дето са за годинката /реших да ги пусна сега, че ако има нещо нередно да излезе на тях/ и отиваме при педката, че само на нея имам доверие.

# 47
  • By the sea
  • Мнения: 127
Койч, благодаря Hug Сами, Бют, честито и на вас християнчета Hug Hug
ВикТан, съжалявам за притесненията Confused Hug Дано изследванията са ок Hug
Блонди, аз не разбрах, на Китен ли сте Hug
Абе, да ви призная нещо
Скрит текст:
много ми е разгонено тия дни Blush Joy сигурно съм в ову Joy
Ооо, Белверде, тъй да ги бях намразила тия колектори, сега пак трябва уффф Confused
Абе тази годинка голям празник се оказа, малко като циганска сватба, 3 ден празнуваме вече и не моЕм се зАпрем Joy Joy

# 48
  • Мнения: 28
Привееет  Hug
Честит рожден ден на двамата рожденици днес - Петър и Биляна  newsm67
Марли, Месечинке, КойчеваHug Hug Hug
Днес малкото е добре, няма и помен от температура и сополите, весел е и жизнен, продължават да му текат лигите покрай тези зъби. Не отидох на лекар, но и аз много не приемам теорията, че се вдига Т от зъби ... нали уж е физиологичен процес. Дано е успял да пребори причината за тази Т, ще го следя внимателно тези дни.
Марли, много хубави неща си си пожелала. Чете, не чете ТМ, дано успееш да ги сбъднеш ... особено вечерята с приятелки - действа много добре  Heart Eyes
Пейпър, радвам се, че сте изкарали весело рождения ден на малката сладурана. Честито ви и кръщене!
ВТД, вярно сте имали кофти преживяване. Дано не се повтаря и да са наред кръвните резултати  Hug

Лягам, че съм капнала. Малкото от доста време вече се буди сутрин в 8, спи около 13 часа за час, час и половина и толкоз. Ляга към 22, как издържа не знам, ама и аз съм постопила някое кило в търчане подир него Crazy Но така ще е, не се оплаквам, само да са ни здрави децата  Peace

# 49
  • Мнения: 0
Здравейте!
ВикТанДея  Hug неприятно изживяване. Това подуване на лицето е оток на Квинке,може от всякакви алергени да се получи,не само от фъстъци. Аз като дете съм го правила два пъти,веднъж от салам камчия и веднъж след слагане на мед в носа Mr. Green.Обзаведи се с подходящи лекарства за бързо реагиране.
Аз тотално съм се зомбирала, имам крещяща нужда от малко време за мен,да прочета някоя книга, да порисувам и тн в резултат на което всяка нощ си лягам в 3-4, цял ден съм като блъснат самолет.Хората ми говорят разни неща,които откъслечно стигат до съзнанието ми,да не говорим,че изглеждам ужасно,с кръгове под очите, но нощите са си мои Mr. Green
Иначе имахме един неприятен инцидент,люлката,на която се люлееше Бейбито се скъса и той доста лошо падна и си удари главата.На другия ден му намерихме кърлеж,датата на операцията наближава и все по-често вземам да я мисля.
От друга страна той е станал много комуникативен и забавен,казва доста думички,миналата вечер почти ме напи JoyАз пия една бира и той ми удря кена с неговата чаша все едно за наздравица и настоява като се чукнем и да отпия и така сто пъти Joy
На рожденния ден баткото беше зъл и сърдит,счупи му единия подарък. След като падна половин час беше мил с него и след това пак старата песен.Това най-ме изтощава от всичко.

# 50
  • София
  • Мнения: 307
:

В този ред, Елвирка, ако не си се отказала 15, 16 или 18 може да ударим една бърза Борисова  Grinning



не съм, не съм  Hug, даже за четвъртък /това е 15ти/ съм пласирала детето, голямото де, и ще ми е сгодно. Ама и за петък съм ок.

за хотела..... много мразя такова обслужване, не стига че почивам веднъж годишно и ми се иска всичко е да е тип-топ. Последните 2 години ходим на едно и също място и продължавам да съм очарована, ама ще ти разкажа като се видим.

отивам да ви дочета


Белверде, и на Бранко в урината има един.левкоцити. Хгб - 113 като при вас, но на него СУЕ то му е леко завишено 34 при горна 30, та след десетина дни пак трябва да пуснем една ПКК  Rolling Eyes. Добре че не искат и урина че просто..... ще се гръмна

Последна редакция: пн, 12 авг 2013, 23:15 от elvirka

# 51
  • Мнения: 20
Ку-ку.... ku-ku от една изкукала  Laughing

С мъжа ще се разберем някак си.....нямаме и друг избор.Ние нямаме и особено дълъг стаж като двойка,станахме тройка доста скоро след като се събрахме и не успяхме да се опознаем.Нямахме нито един скандал преди случките с кредитите.Оттам тръгна надолу.
И да ви кажа.....все си мисля че аз съм си крива и може и да не забелязвам,да не съм толкова злопаметна и просто да си казвам карай да върви,да подхождам с женска хитрост като много други и просто да спра да чувам......тогава знам че ще съм добре,ама пусто като всяка дума с тон или казана по на криво ми се набива и помня много!
Свекитата ....хем си казвам че са жалки хорица и се мъча да ги изолирам ,хем ставам свидетел на идиотщини които ме изкарват от равновесие.Ето днес....свеката полюбопитствала нашите какво са дали за рожденния ден на Явор и мм й казал: казахме им че има нужда от легло,но просто го взехме по-рано за да не се мъчим с другото+ отделно дадоха пари да му вземем каквото решим.И се почнало пулене и блещене как тя не била взимала заплата,как нямало пазари,как не знам си кво си...... ooooh! #Cussing out Ми кукумицин с тебе,знаеш че детето става на 1 годинка не от вчера! И като ви казвам че е проста.....върховно проста е- като приключила тирадата се похвалила че си купила нов котлон за 100 лв.  ooooh! Не им ща ни пари ,ни нищо......ама заради такива приказки от кожата си излизам казвам ви!!! Какъвто и игнор да си мисля че съм им дала просто полудявам от бяс!
А мъжа й....измислил гениалния план да дадат пари и да вземем колело на ....Калина!  ooooh! Триста пъти да се плесна по челото няма да го осъзная!!! От къде на къде!? Да допълня че това за рожденния ден на Явор!
Не знам с какви конкурси са се събирали и избирали ама баш са се нацелили!
Той мм правилно беше казал да ги дразним....ама не знам къде ще избие  Rolling Eyes

Иначе утре съм из града с момичетата.Днес отметнах няколко задачки- поръчах торта и запазих масата в заведението. Тортата няма да е онази драконската- 5лв. парчето се оказа и не може да се направи за по-малко от 30 парчета.Да ме прощават!


ВТД, подаръка ви е приготвен,но от много туткане ще го сменям,че няма да му става на детето  Embarassed

И да ви кажа ...от толкова емоции започнах много да ям.Не че има някакъв ефект,но като не ям съм още по нервна  Laughing

Еххх,Попи....и вие си имате сатурнова дупка май  Hug

# 52
  • Мнения: 664
Ох, аз леко ви изтървах два дни, ама иначе съм ви изчела!  Peace Само дето няма да мога да коментирам всичко, за което ще ме извините!  Rolling Eyes
Първо, честит рожден ден на Мачо Мен, Големият Ал, Радослав, Деян, Петър и Биляна! А днес да са честити Ани, Ния, Мая, Дария и Боян! Да са живи и здрави!  nbirthday
Да са ви живи и здрави и новите християнчета!   bouquet
Муки, нема да се плашиш, те и моите имат бая изцепки, ама вече съм ги позабравила. Само не мога да забравя как свекито нямала време да изпере лигавника на дребното ...  hahaha Свекър ми пък оня ден ми съобщи с един тържествен тон, че трябвало да отбивам вече ...  ooooh!
Вик, Попи, дано не се повтарят повече тези ужасии при вас!  Hug
Хрис, дано бързо оздравява сладък синеочко!  Praynig
Моят дивак има слабост към думички, започваши с "п" явно ... Новата е "путе" ...  Joy  hahaha

# 53
  • Мнения: X
Честит рожден ден на Ангелина,  Ния, Дария,  Мая и Боян  Hug Hug да са живи и здрави, много щастливи и палави  Hug
Попи, ужас, как е сега малчо  Hug
Аз поръчах триколка, днес ще дойде, ще покажа после  Flutter никъде я няма  на живо тая Лексус, затова ще давам на сляпо и дано е хубава  Joy

# 54
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Честито на днешните рожденици  bouquet
Попи,
леле мале... къде беше тази люлка, някъде на детска площадка или вкъщи? Ужас просто, миличкият бонбон, зле ми стана като си представих.
Бюти,
готин е лексуса, всички го хвалят. Аз преди 2-3 дни видях наживо Лекс Трайк, те са почти едни и същи. Супер изглеждаше. ММ продължава да се противи на триколката, обаче ако Борислав продължава да не спи в количката не виждам смисъл да се мъкнем с нея, ще вземам и аз триколка.
Белверде,
то в референтните стойности би трябвало да пише, че единични левкоцити са съвсем нормални Hug

# 55
  • Мнения: 130
Алоха лъвски мами  Hug

 Blush  Blush  Blush за всички рожденни дни, които пропуснах да честитя  Blush  Blush  Blush
Да са здрави едногодишните лъвчета, да растат щастливи и игриви и като бонус послушни   Gift

Вик, ужасна случка  Shocked Дано разберете причината за реакцията и да е било инцидентно  Praynig

Съжалявам, че толкова постен пост, но Явор ме побърква и нямам време за по-дълъг. Не е истина как не спира да мрънка и цвърка това дете. Толкова спокойно бебе беше, такова недоволно прохождащо стана  ooooh! Пък и се налага, тръшка, врещи. Да се оплаквам имам много.
Хайде, до после  Embarassed

# 56
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Койч,
поглеждала ли си менюто за тази седмица на ДК? Миналата седмица при нас го бяха объркали, съмнява ме, че пак е така - написали са два постни дни, риба изобщо няма... Това възможно ли е, и при вас ли е така?

# 57
  • Мнения: 0
Месечинке,люлката е от тези с повдигащите се дървени летвички,но тя самата не се скъса,а една тел ,с която беше закачена за асмата.Тя стои там още от както се е родил баткото и явно е ръждясяла Sad
Бюти той е добре,има синина на челото,надявам се, че няма да има трайни последици Praynig и ще се разминем само с уплахата.

# 58
  • Мнения: 16
Здравейте, сестри! Забравихте ли ме  Blush
Искам да се извиня на августинчетата, които пропуснах, но от все сърце им желая да са здравички, щастливи и обичани   bouquet  bouquet  bouquet на техните родители желая, да имат здраве, търпени е и яки нерви, за да отгледат рожбите си като истински Човеци  Hug Hug Hug

Вик, Много кофти с това, а да не би Дейката да е докопала нещо, което да не си видяла  newsm78 добре, че си реагирала на време  Hug дано повече да не се повтаря  Hug
Поппи, ужасно, милия сладунчо  Confusedпредставям си какво му е било и на него, и на вас  Tired дано, наистина, да се разминете само с уплахата  Hug

И ние снощи имахме кофти случка, малката както обикаляше масата като индиански вожд и звуците докарва, падна и се удари лошо, отзад на главичката, така плака, че се захласна, после почна да заеква  Cry Cry Cry Казвам ви, в един момент имах чувството, че губя почва под краката си  Cry Цяла вечер я следях да видим как е, а тя си спа добре, без да се събуди от 21:30 до 6:30. От няколко нощи спи без да се буди, но аз вече давам преди съм течна каша, а вчера купих АМ, защото явно се отбива, суче само сутрин, докато стане, после е абсурд да захване, само като ме види, че й подавам и почва да се вие и да се гърчи. Не иска и това си е! Много ми е кофти, но явно се отбива сама. За сега ще й давам само вечер АМ, през другото време ще я мъча.
Както и да е....
От консултацията - с мерки 9750кг. и 71см. мамино чедо  Blush Док каза, че трябва да има поне 2 яденета задължително мляко. Каза и че е в перфектна форма  Heart Eyes което доста ме зарадва  Heart Eyes Ваксините ги отложихме, колкото се може по- натам  Confused Ако слагам ще са след БГ.

Мноого егоистичен пост, но просто не мога да наваксам на всички да пиша по нещо  Hug Hug Hug
Ставам да си правя нещо за ядене, докато спи сладката   chef

# 59
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Тарантулке,
оххх, и вие с преживяване Tired Милата буба, явно я е заболяло много, затова се е захласнала. Надявам се, че вече е ок Hug За отбиването - честно казано завиждам на тези от вас, чиито деца се отбиват сами. Мнооого започва да ми тежи на мен, особено когато Бобо ме използва за залъгалка, приспивалка и т.н., много! Изнервям се ужасно, а той очевидно не е готов за отбиване, ще има страхотни драми, ако опитам сега. И как ще го уча да заспива без цокане нямам представа Tired

Общи условия

Активация на акаунт