"Цветовете на любовта" / Sapna Babul Ka...Bidaai / - по БТВ ~ Тема 1

  • 269 348
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 571
Качват епизоди, които не са гледани и трият.
Eto но са нови. Тези, които искаш са изтрити.
http://vbox7.com/collection:1932486

# 31
  • България <3
  • Мнения: 327
^ Или ми излиза, че клиповете са лични или че са изтрити. Явно само по ТВ ще го гледам.



Ехоооо много е пусто в тази тема... Confused Peace

Някой знае ли кой е този странен човек с татуировка на ръката, който следи Садна и плати дълга на семейството? И този шеф на Винит как притиска Пракаш за още пари тцтцтцтц

# 32
  • Мнения: 7
Този човек е на г-жа Васу .която ще нареди да изгонят все пак семейството на Садна .но посл  те пак си връщат къщата слет като Садна приема да се омъжи за сина и.

# 33
  • Мнения: 15
Тази Васу се оказа много лоша жена! В следващите серии дъщеря й Доли и Рагини ще се изправят една срещу друга на състезанието. Тя и семейство Раджванш ще бъде в публиката заедно с това на Рагини. Накрая журито ще избере Рагини, но Васундхара ще отиде зад кулисите преди човек от екипа да предаде листа на водещия. Ще го подмени в ползва на Доли, а точно преди водещия да обяви победителката тя ще му кимне от публиката (знак, че е тя е подменила листа). И всичко това го прави, за да не спечели Рагини 100-те хиляди, с които да изплатят дълга си към Кхана и Садна да бъде принудена да приеме предложението й. Изобщо много лош персонаж се очертава...

# 34
  • Мнения: 534
Привет и от мен.И аз го загледах макар и не от началото ,но то и без това сега става интересно.Не съм гледала напред,но очаквам вие да споделяте Laughing

# 35
  • Мнения: 294
И аз ще се присъединя към темата, филма става все по-интересен вече чакам с нетърпение всяка серия. Налагаше ми се да отсъствам повече от седмица и съм пропуснала, последно си спомням, че съм гледала как нападнаха Садна по време на приготовленията около сватбата на Рагини. Някой знае ли как се казва актьора, който я нападна? Този, който я видя в къщата на Сумитра (ако не се лъжа май така се казваше бабата на Рагини). Може да е с отрицателна роля, но си е сладур. Моля ви, ако някой има информация за него нека ми каже, търсила съм навсякъде, но не можах да намеря нищо.

# 36
  • Мнения: 15
Ани, мисля, че този актьор се появява само за няколко епизода. После изчезва... Аз първоначално си помислих, че това е Алек, синът на Васундхара с менталните проблеми.

Иначе аз следя ето тази страница във facebook на "Цветовете на любовта":
Скрит текст:
Там от понеделник до петък всяка сутрин се качват по два нови дублирани епизода от Voyo, които са за седмица напред. В момента са на 83 епизод, а bTV на 71... Тоест с 10 епизода напред. Само че трябва да си ги теглим.

# 37
  • Мнения: 294
Да и аз така си помислих даже се надявах това да е той, но след като видях, че нападна Садна се разочаровах. Надявах се да се появи и по-натам в сериите, но явно така са решили сценаристите.
Катюшка благодаря ти все пак Hug

# 38
  • България <3
  • Мнения: 327
Благодаря за страницата във Фейсбук!!!  Peace

# 39
  • Мнения: 534
Къде мога да гледам днешния епизод?

# 40
  • Мнения: 0
Къде мога да гледам днешния епизод?


днешния епизод можете да гледате тук:                                                                                                                                         http://www.videoclip.bg/

# 41
  • Мнения: 2
Здравейте,след няколко почти безсънни нощи успях да изгледам всичките 739 серии гледайте филма е хубав !

# 42
  • Мнения: 534
Садна се омъжва за Алек ,а Регини?

# 43
  • Мнения: 7
Садна се омъжва за Алек ,а Регини?
Рагини за Анвир ,но още  е много далече този епизод.Аз да питам какво става накрая рагини с кой мъж остава да живее защото знам,че Анвир умира при злополука с една скала.и с  Алек какво става освен ,че пак полудява след смърта на Садна

# 44
  • Мнения: 2
Рагини се жени за приятеля на Ранвир. Те са заедно когато скалата се срутва и Ранвир му спасява живота така умира.Малко преди да умре в болницата моли приятеля си да се грижи за Рагини и децата,и той остава да живее с тях и се влюбва в Рагини и после се женят. Алек също се жени за едно момиче ( много добро) .

Общи условия

Активация на акаунт