"Цветовете на любовта" / Sapna Babul Ka...Bidaai / - по БТВ ~ Тема 1

  • 269 426
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 180
 Shocked Е това не го очаквах.

Мерси за инфото

# 76
  • Мнения: 149
Здравейте момичета! Следя серияла по бтв, но пусто любопитство кажете ми Алек ще се оправи ли?

# 77
  • Мнения: 2
Здравейте момичета! Следя серияла по бтв, но пусто любопитство кажете ми Алек ще се оправи ли?

ДАААААА Hug Hug Hug Hug

# 78
  • Мнения: 227
охх докато да дойде интересния миг има мн серий Rolling Eyes

# 79
  • Мнения: 149
Мерсиииииииииии!  Hug

# 80
  • Мнения: 2
охх докато да дойде интересния миг има мн серий Rolling Eyes
Така е Алек оздравява към 550-та серия,а Садна умира към 640-та,щастието им е кратко.

# 81
  • Мнения: 227
то в турските и индийските е така все някой от главните умира...за тва мексиканските си харесвам те винаги свършват щастливо и не те натоварват  Grinning

# 82
  • Мнения: 149
А Рамир ще се ожени ли за Соня?

# 83
  • Мнения: 11 577
Не, но защо - не знам.

# 84
  • Мнения: 15
Ще се ожени ли Ранвир за Соня? Отговор:
Скрит текст:
Ранвир няма да се ожени за Соня, защото Садна лека по лека ще научи, че тя не е такава, за каквато се представя. Първо разбра, че пуши тайно от Ранвир, след това видя родителите на Соня на пазара, които броиха стотинки, за да купят цветя и говореха доста по-високо от колкото, когато са пред сем. Раджванш. След това една вечер истинското гадже на Соня почука на вратата, а Садна нали е наивна и загрижена отиде и отвори. В тъмнината онзи обърка Садна за Соня и започна да й говори колко много му липсвала. След това се появява още няколко пъти, за да я търси. И мисля, че на тържеството по случай годежа Садна и Алек ще го кажат на всички (все пак и Алек не харесва Соня). Тогава никой няма да повярва, но май ще се появи гаджето на Соня, което ще потвърди. И тогава вече е ясно...

# 85
  • Мнения: 6
Ауу как се изненадах за лелята на Алек . ShockedМи тя си е направо вълк в овча кожа.Аз гледам сега сериите за годежа.Става все по-интересно.

# 86
  • Мнения: 227
малко тоя филм е детска работа,садна вече квот се чуди дали да сподели за соня на свекървата си,рагини пък да не идвала у тях...абе малко за тъпи ни имат ама филма си е хубавичък...

# 87
  • Българско
  • Мнения: 48
Ауу как се изненадах за лелята на Алек . ShockedМи тя си е направо вълк в овча кожа.Аз гледам сега сериите за годежа.Става все по-интересно.

Защо какво е направила лелята на Алек?

# 88
  • Мнения: 2
Защо какво е направила лелята на Алек?
[/quote]
Скрит текст:
Лелята е виновна за състоянието на Алек,когато е бил малък вижда как лелята убива дядо му,тръгва да бяга и пада по стълбите,заради това е такъв травмирал се е от гледката,но с помощта на Садна и един психиатър ще си спомни всичко и ще разкаже на другите (и тогава оздравява).

# 89
  • Мнения: 2
Като гледам до къде са стигнали сериите по БТВ другата седмица ще излъчат как  разкриват Соня!

Общи условия

Активация на акаунт