Световно първенство по лека атлетика - Москва 2013 г.

  • 8 243
  • 124
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 12 554
Не съм й фен определено.

# 61
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Охх, търсите под вола теле... каквато ще да и е формата на Лена, е очевадно по-добра от тази на съперничките.  Състезанието си го спечели безапелационно. Пък за Нането и на Лавиани беше очаквана загубата, и той е в лоша форма, пък по мои спомени диктуваше сезона дотук, и на първенството също докосваше титлата Wink

# 62
  • София
  • Мнения: 12 554
Охх, търсите под вола теле... каквато ще да и е формата на Лена, е очевадно по-добра от тази на съперничките.  Състезанието си го спечели безапелационно. Пък за Нането и на Лавиани беше очаквана загубата, и той е в лоша форма, пък по мои спомени диктуваше сезона дотук, и на първенството също докосваше титлата Wink

Всеки има право на мнение, нали Джой?
За мен нито Ленчето, нито Пежото са в добра форма, според моите си критерии за такава.
Е, виж днес 35-годишният ирландец им скри топката на тъпите руснаци  Mr. Green

# 63
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Имате, Нана. Аз също имам правото на свое, нали? И ми се струва, че в случая заради лични пристрастия омаловажаваш блестящото сбогуване със спорта на един велик атлет. Не се заяждам, казвам каквото мисля Peace Hug

# 64
  • София
  • Мнения: 12 554
Имате, Нана. Аз също имам правото на свое, нали? И ми се струва, че в случая заради лични пристрастия омаловажаваш блестящото сбогуване със спорта на един велик атлет. Не се заяждам, казвам каквото мисля Peace Hug

Омаловажавам единствено вчерашната й победа, която определено не бе постигната, защото бе велика, а просто защото нямаше адекватна конкуренция. Височината бе посредствена, а с родната земя нещата са пределно ясни.
За цялостната кариера на Исинбаева не съм коментирала нищо.

# 65
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Последния си опит го скочи с аванс, не е нейна вината, че съперничките не добутаха до следваща кота. И нея смятам, че щеше да скочи. Това, че не е във форма за СР, не значи, че е в слаба такава.

# 66
  • София
  • Мнения: 12 554
Последния си опит го скочи с аванс, не е нейна вината, че съперничките не добутаха до следваща кота. И нея смятам, че щеше да скочи. Това, че не е във форма за СР, не значи, че е в слаба такава.

4,89 м е точно с 17 см под световния рекорд. Не с 2 или 5 см. Така че за мен това е слаба форма.
По същия начин бих се изказала и ако при високия скок титлата отиде при състезателка, която спечели със 192 см.

# 67
# 68
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Такаа... видя ли втория опит за СР? Предвид как бутна летвата с бедро, ако котата беше на 4.95 или дори 5.00, щеше да ги скочи. И тогава формата става друга, нали?
Не само цифрите важат в едно състезание, а аз Исинбаева не съм я виждала да скача с такава лекота години. Явно и тя самата харесва формата си, защото отлага още края на кариерата си. Ще видим какво ще ни покаже до края на сезона Simple Smile

# 69
  • София
  • Мнения: 12 554
Такаа... видя ли втория опит за СР? Предвид как бутна летвата с бедро, ако котата беше на 4.95 или дори 5.00, щеше да ги скочи. И тогава формата става друга, нали?
Не само цифрите важат в едно състезание, а аз Исинбаева не съм я виждала да скача с такава лекота години. Явно и тя самата харесва формата си, защото отлага още края на кариерата си. Ще видим какво ще ни покаже до края на сезона Simple Smile

За мен Исинбаева е изпята песен. Поне така ги виждам аз нещата оттук нататък. Дали ще съм права, само времето ще покаже. И поетият допинг де  Mr. Green

# 70
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Стига де, Нане, това последното беше злобно и не ти отива. Всички зобят, но Исинбаева е една. Нали?
С това мисля да приключа, не ни се получава диалог днес Simple Smile

# 71
  • София
  • Мнения: 12 554
Стига де, Нане, това последното беше злобно и не ти отива. Всички зобят, но Исинбаева е една. Нали?
С това мисля да приключа, не ни се получава диалог днес Simple Smile

Не беше злобно, Джойче. Реализъм се вика.
Всички зобят, само някои ги хващат.
Факт е, че Исинбаева БЕШЕ най-добрата в овчарския скок.
Но това с нищо се променя настоящата ситуация и титлата, която обсъждаме.

# 72
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ами аз не съм максималист като теб Wink. За мен добра форма не значи само да скачааш 5 см под СР. Понеже по тази логика при мъжете в овчарския скок няма атлет в такава от Бубка насам. Или не, има- тазгодишния Лавиени, този в безобразната форма Laughing

# 73
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Я кажете къде обсъждате ПР-а в спорта Blush. Ама ако може с име на тема, че ми се опъват линкове през телефона Rolling Eyes

# 74
  • София
  • Мнения: 12 554
Ами аз не съм максималист като теб Wink. За мен добра форма не значи само да скачааш 5 см под СР. Понеже по тази логика при мъжете в овчарския скок няма атлет в такава от Бубка насам.

Не че няма нещо вярно  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт