Отговори
# 750
  • Мнения: 0
Нямам някакви налепи по гърлото, но поддържам от няколко дни температура 37.2, 37.3 градуса и не спада. И един вид за да не слезе инфекцията надолу, затова е антибиотика. От една страна съм склонна да се съглася, а от друга се притеснявам. Във всяка друга ситуация бих се доверила на лекарката ми и без да се замисля бих пила каквото ми е предписала, но сега се колебая, все пак бебока ми е най-важен.

# 751
  • Мнения: 30
При положение,че дори няма налеп и температурата не е висока....на мен лично ми звучи нелогично!Има много хомеопатични препарати подходящи за такова състояние и е твърде пресилено да се бърза с антибиотиците.Опита ли с други неща да подобриш състоянието си?

# 752
  • Мнения: 0
пих парацетамол за температурата и едни хапчета за смукане за гърлото и естествено чайове.Но нямам подобрение, температурата си я поддържам пак.

# 753
  • Мнения: 13
Споко, нищо няма да му стане от антибиотик. Аз онзи ден имах силно сърцебиене и сега пия по половинка Корвитол предписан от кардиолог  за сърцебиенето, каза че изобщо няма да навреди, спокойно няма да умираме. Ще ги пия 5 дни тези хапчета Simple Smile

# 754
  • Мнения: 80
cveti88_, не мисля, че антибиотика ще навреди на бебето, но естествено не е безвреден. Всичко минава все пак през бъбреците. Нормално е да имаш температура, до 37,5-38 е нормално, това е защитна реакция на организма да се справи по-бързо с инфекцията, такава температура не е хубаво да се сваля с хапчета. Антибиотикът помага когато инфекцията е причинена от бактерии. При теб се съмнявам това да е така. Изплаквай си устата, прави гаргара  със солен разтвор поне 5-6 пъти на ден и хапвай корен от джинджифил  Peace

И аз не се чувствам съвсем добре, снощи легнах в 21 часа, днес хапвам и джинджифил и мисля, че съм по-добре.

Красе, успех утре  Hug И при мен е "само една завишена стойност", но мира не ми дава тя и затова действах. Стискам ти палци, дано всичко мине успешно

# 755
  • Мнения: 99
helena88, Jujuletka добре дошли и леки месеци до термин  bouquet

cveti88_ аз също знам ,че дават някакви хомеопатични ама чак антибиотик  Rolling Eyes,не знам,но що и Аг-то е казало ако му имаш доверие добре ,ако ли не можеш ли да се консултираш и с друг лекар ? Дано се оправиш по-бързо  Praynig

# 756
  • Мнения: 23
Здравейте бъдещи мами Февруарки аз съм бременна в 15 poчти 16 седмица на 19 години съм и съм от София нашето бебче е момченце и ще се роди поизчисления на 22 февруари и се питах дали ще е удобно да се присъидиня към вашата групичка защото допълнителни съвети не са излишни никому  Embarassed все още незнам как да побликувам тук и да пиша за това се извинявам предварително нова съм и ако може да ми споделите как се пише целувки на всички

# 757
  • Мнения: 76
здравейте и добре дошли на всички нови попълнения. честито и на всички мами разбрали цвета на гащите. ама я малко се засрамете  smile3512и повече девойки да има, каква е тая работа само момченца

# 758
  • Мнения: 23
хаха казват,че февруари бил месеца на момченцата но ти ако си с мадама честито да ти се роди жива и здрава !

# 759
  • Мнения: 76
е вече двама доктори ми казват че сме  stork-girl та за това. много ергени ще има и ще е труден избора на зет  newsm53

# 760
  • Мнения: 23
е да та аз да задам един малко странен въпрос да имате идея вие кога ще започнете да пазаруваре или кога сте напазавували че вече нямаме търпение и всеки казва че е рано

# 761
  • Мнения: 115
Cwetellyna много е рано още , само набелязвай  Peace .  Аз за Мики бях купила комплект за изписване и 3-4 бодита .(имах приготвени дрешки, дадени ми от друга мама с който изкарах докато си купя каквото ми харесва)  За другите неща бях казала кое от къде да си купи  след като се роди бебето (кошара , обиколници и др едри неща ), Количката я купихме с ММ , след като детето стана на 1-2седмици (тя преди това не ми е трябвала )
 

# 762
  • Мнения: 23
много ти благодаря аз мислех октомври края да купим дрешките и комплекта за изписване пък по нататака живот и здраве и другите неща и да кажете изморявате ли се защото аз направо издъхвам вече както и  бебето рита ли ви усещате ли го вече понеже аззз не маи още не го  Cry

# 763
  • NE
  • Мнения: 10 999
Добре дошли на новите мами! Лека и безпроблемна с щастлив февруарски финал ви пожелавам. Hug
Цвети Миналата седмица бях зверси настинала със зачервено гърло и силна хрема. Опитаха се да ми изпишат антибиотик, но отказах. Затова ми изписаха осцилококцинум, витамин С и тавипек за отхрачване. За хремата може само спрей за нос с морска вода, например на д-р Тайс или Куикс. Само те са подходящи за бременни. За два дни бях пушка. Peace
Цветелина Аз съм харесала само кошарката. Засега само гледам, защото има толкова много информация за събиране преди купуването на каквото и да е било.

# 764
  • Мнения: 23
мерси много мами лека бременност и живи и здрави бебчетааа  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт