Ще имаме момиче

  • 14 454
  • 272
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 44 354
Росен празнува на Цвентица защото има такова цвете Wink http://bialotechenie.net/wp-content/uploads/2010/06/rosen.jpg
http://www.zdrava.bg/images/herbs/420w/161.jpg

Някои междо другото Росни празнуват на Еньовден.

# 241
  • София
  • Мнения: 8 726
Ми то на Цветница кой ли не празнува, чувала съм и за Капка, Бистра. Тъй, че защо пъм и той да не е тогава.
Майка ми е решила, че има няколко именни дни, щвла да празнува на Св.Клара и на Св.Фотий  Laughing
Нали и Веселиновците били на НГ. Племенникът ми е на 1-ви Март и на Св.Мартина.

# 242
  • UK
  • Мнения: 4 311
Щом и двамата харесвате Иглика, супер - нека е то Simple Smile
Ако сега трябва да решим окончателно, ако сега се роди бебето, ще е то. Вече отлежава в главата ми и все повече ми харесва.  Simple Smile Малки съмнения имам, че до след 2 месеца може да си променим мнението, като свикна с името, да не го харесвам толкова. Често ми се случва по отношение на имената, много бързо си меня предпочитанията.

Останах с впечатление, че тези, които се разписахте в темата не харесвате особено Елена, а вече то води в анкетата. Свикнала съм с повечето от вас, знам горе-долу мнението ви за най-спряганите имена във форума и затова е хубаво, че и други гласуват, дори и да не пишат.

# 243
  • София
  • Мнения: 44 354
Аз всъщност изобщо не съм гласувала Simple Smile

Не мога да реша Иглика или Елена и двете си имат минусите и никое не натежава  за мен , като категорично по-хубаво, но не са  ми и съвсем неприятни, за да гласувам с последната опция Simple Smile

# 244
  • Мнения: 15 379
Аз точно за Елена гласувах.

# 245
  • UK
  • Мнения: 4 311
Аз всъщност изобщо не съм гласувала Simple Smile
А аз гласувах за "никое", за да мога да виждам резултатите  Laughing

# 246
  • Мнения: 4 569
И аз не бих поздравила Доника на Антоновден.

Останах с впечатление, че тези, които се разписахте в темата не харесвате особено Елена, а вече то води в анкетата. Свикнала съм с повечето от вас, знам горе-долу мнението ви за най-спряганите имена във форума и затова е хубаво, че и други гласуват, дори и да не пишат.
Не разчитай на това.
Аз съм цъкала на анкети из другите подфоруми само за да видя резултата.


  ooooh! Що за заглавие на страница?  ooooh!

# 247
  • София
  • Мнения: 44 354
хахаха, виж това не обърнах внимание Simple Smile явно помага при такива проблеми Simple Smile

# 248
  • София
  • Мнения: 8 726
Аз винаги стриктно си гласувам.Естествено за Иглика е тук.
Но иначе дори за резултата не натискам, а размишлявам кое е най-малкото зло,  ако не мога да избера  hahaha

# 249
  • Мнения: 4 569
Az imah предвид теми в КМ, когато се гласува за някой продукт например, а няма опция покажи резултата без да се гласува.

В този подфорум съм коректна, защото ми е любим.
Гласувам и винаги пиша как.  Peace

# 250
  • UK
  • Мнения: 4 311
Аз точно затова сложих опция "никое", защото обикновено и аз гласувам винаги за най-малкото зло. Ако на някой не му харесва нито едно, да не гласува просто за най-приемливото, а да се знае, и така пак да може да види резултата, ако му е любопитно. 

# 251
  • Мнения: 399
На татко Росен - Руслана,Росилена. Peace

# 252
  • Мнения: 1 889
Мога да ти предложа името на дъщеря ми:Инеса.  Има много вариации на кратко име. Ние и казваме Еса. Означава целомъдрие, невинност.

# 253
  • UK
  • Мнения: 4 311
Много хубаво име, благодаря за предложението. Наскоро срещнах една малка Инес, но като че ли Инеса по ми харесва.  Simple Smile  А би ли казала (от чисто любопитство питам) как се казва синът ти?

# 254
  • Мнения: 1 889
Йоан е баткото.  Heart Eyes

Инес е широко разпространеният международен вариант, но с "а' накрая ми звучи много по-мелодично и по-красиво.

Общи условия

Активация на акаунт