Ройбос

  • 2 256
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 371
Къде мога да си закупя такъв чай ? Разбрах, 4е има различни фирми, който го предлагат.
Аз съм си го купувала от аптеката на "Лечител" при НДК. Но дали още съществува тази аптека не знам newsm78

# 16
  • Мнения: 2 616
И аз пих около 3-4 месеца от чая и то поне по 3-4 чаши на ден, но някакъв "невероетен" ефект чак не съм видяла (въпреки всичко написано за него) за цената му от почти 4 лева за 20 пакетчета, а иначе на вкус на мен лично ми е много приятен с мед. Почвам да се замислям дали съм пила Ройбос или са ми го продали за такъв, въпреки че и аз си го купувам от аптеките на "Лечител". newsm12

# 17
  • София
  • Мнения: 2 249
Не знам какъв конкретно ефект очаквате- чай, почти като зеления по свойства, без кофеин. Тането е написала по-подробно. Но пък има много ментета (преди Лечител да внесат насипен, имам неприятен опит с такъв от магазинчета за кафе и чай - стомахът ме болеше ужасно), затова си купувам само от тях. А насипният им, между другото, е много изгоден като цена. Освен червеният Ройбос имат и т.н. зелен - който е неферментирал и с по-добри антиоксидантни свойства.

# 18
  • София
  • Мнения: 8 283
обичам сякави чайове, но това е мога да го близвам  Sick

Общи условия

Активация на акаунт