ОКТОМВРИЙКИ - Тема 15

  • 28 160
  • 757
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
chinchilla88  здравей и аз съм от Бургас и сме с една дата на термина. Стана ми много забавно от толкова много съвпадениял

# 706
  • Мнения: 0
Мануела, Джейн обясняваше някъде по-назад в темата, че има два различни на Персил, не само този който е сензитив за бяло   newsm78, ако искаш я попитай, че аз забравих точно каква беше разликата. Дано не бъркам.  Peace

# 707
  • Мнения: 70
Manuela, има един Persil Expert Sensetive - той е само за бяло пране. Пак е с бебе. А иначе другият е Persil Sensetive само. Около мен обаче го няма в магазините, затова си взех друг. Ще потърся за другия път и аз този, който е и за бяло и за цветно.
Qsene, ще видя в Икеа за тези пликове, благодаря ти  bouquet

# 708
  • Мнения: 10
Здравейте,
малко преди финала и аз да се запиша  Grinning
Термина ми е 06.10 очаква се момиче  Simple Smile
Имам дъщеря на 4г.
Мисля да раждам в Университетска болница на Пещерско шосе в Пловдив,
събирам мнения за доктори  Wink

# 709
  • София
  • Мнения: 297
малко трудно пиша, защото не сум на компютъра, но фермина е обяснила точно - персил сенситив е само, с. бебе на етикета, за цветно пране, това не е специално бебешки прах. лек аромат, без омекотител, много съм доволна. пера на 30 градуса деликатни и на 40 всичко останало с допълнително изплакване. не са избелели цветовете, но и праха не е само за бяло пране.течен е.  Hug

# 710
  • Мнения: 10
Сега като се поразгледах се оказа,че съм се записала в темата,но съм забравила (хормони  Grinning).
И все пак здравейте отново  Embarassed

# 711
  • Мнения: 2 850
greatlove , здравей!
 Хора, аз чакам от месец за групата във фейсбук, пратиха ми ЛС, че може, обаче никой не ме добавя във фейса Rolling Eyes
Още си чакам болничния,  Confusedда питам за София на Стамболийски видях, че има НОИ, там ли трябва да ида за ПИК? Хич не ми се разкарва, защото ми е много гадно -боли ме кръста постоянно и от желязото пък ми се гади, ама страшно се ядосвам, че ми ги няма парите от 09.07 до 07.08 вече трябваше да ги преведат Confused

# 712
  • Поморие
  • Мнения: 100
Добро утро/ вечер Simple Smile
Ето ги телефоните за болничните в НОИ -  02/9261961, 02/9261990, 02/9261939, 02/9261971, 02/9261986 - само последните две цифри се различават, звънете упорито че все е заето, давате егн и казват на коя дата ще го получите,
В Карфур има и в Кауфланд има вакуумни пликове, май във всичките големи маркети - с отдел домашни потреби има, само че някои са ароматизирани и са ми мн китайски Simple Smile Аз докато си намеря читави си пообиколих, Икеа малко ми липсва, ама живот и здраве догодина като идваме с малчо с СФ ще си наваксам - засега попълвам списъка за там - мн ми харесват малките кърпи, памучните в комплект по 6-7 ли бяха, взех си за мен един пакет и за малчо - бели, 100 % памук и мисля че ще са мн удобни за кърмене и хранене и са ужасно евтини.
Аз почнах да чета във форума с кърменето Simple Smile А за докторката винаги имам един куп въпроси и тя жената вече се чуди откъде ми ги ражда мозъка  Embarassed
Вие за педиатър гледате вече, аз още се чудя - тук няма голям избор де, трябва да си видя ЛЛ да го питам, младичък и мн разбран човек, може малкия при него да го запиша на първо време. В бг дали идват на посещение в къщи след изписването?
Лек и успешен ден мами

# 713
  • София
  • Мнения: 297
Добро утро  Hug

И в метро има пликове, а кърпичките от икеа наистина са много готини и изгодни, и аз си взех един комплект от 10 бр.  Peace И тук идва педиатъра вкъщи след изписването, друг е въпроса, че някои взимат парички за това, други не.


Много усмихнат ден от мен   bouquet

# 714
  • Мнения: 18
Добро утро момичета , мене такъв глад пак ме е налегнал, че ще изям и чинията даже  Joy.
Отново по-въпроса за фейсбук групата , може да не се приеме това предложение обаче ако другите момичета не искат нови членове в групичката си, ние останалите може да си направим.
Хей момичета моля ви не ме нападайте заради това ми предложение плс.... Stop  Laughing

# 715
  • Мнения: 70
Добро утро,
Тези кърпички от Икеа наистина са супер, и аз си имам Simple Smile Лично аз не искам да участвам в алтернативна Facebook група, просто не държа толкова много на това. Сигурна съм, че не е нещо лично към нас, а просто момичетата са само две и си имат свои ангажименти Hug

# 716
  • Мнения: 56
Добро утро,вчера имах един адски ужасен ден.От обяд едни болки,но сякаш постоянни и с едно напрежение долу в таза,викам леле дали няма да родя. ..Такива притеснения,майка ми пощуря,тръгвай та тръгвай към болницата,ама аз устисках.Като се прибра и Мм и той....беше ми купил глобулите за гъбичките.Като си сложих една не съм усетила кога съм заспала.Ставах,но не ме болеше.Как мислите дали тези гъби не са предизвикали нещо и сега третирането им да влияе.. newsm78
Много се притеснявам,защото бебчо има още доста време да стои вътре... Praynig
Относно раждането,някой питаше, аз съм за Шейново,Т.Киркова  newsm78,не е ли поостаряла база,
не мога да съветвам,но мисля, че в Шейново има специалисти,аз съм с избор на екип де,и мисля че съм избрала един доста компетентен и ученолюбив доктор(всмисъл,че постоянно чете странични неща и се интересува).
За фб и аз чакам отдавна... Peace
Дано се запознаем преди да родим   bouquet

# 717
  • София
  • Мнения: 813
Добро утро на всички! Аз да попитам какви са тези кърпи и колко струват и за какво ще ги ползвате?Вчера бях на лекар и вс е ок с бебока,само това желязо и на мен ми е гадно,ама тр да го пия.Малтофер фол не ми понася и го сменихме с ампули Тотем,които също са гадни,но бебето над всичко;-) Отивам да поработя,че и вкъщи ми омръзна.Лек и хубав ден.

# 718
  • Мнения: 0
Добро утро,

аз снощи си будувах два часа....хем съм гроги, че по цял ден съм с малката вънка, хем пак ме хвана тая фаза.

За фейсбук групата - май само аз не искам да се присъединя. Моето мнение е, че зачестиха злоупотребите с лична информация от фейсбук, защото много хора слагат много лични неща, които са видими за всички. В последствие гледам, че доста народ си изтри профила във фейсбук. Ние лично пускаме само близки роднини и приятели. Спомням си, че в началото на темата някой ужасен съобщи, че някакъв мъж се представял за жена и комуникирал, даже си уговарял срещи със съфорумки. По тази логика може и фалшив фейсбук-профил да се направи. Та, в този ред на мисли, аз предпочитам срещите, но за момента няма как да стане. Май само в нашата тема не се е споменавала тази думи и никой не познава никой лично или се лъжа  newsm78 В старата ми тема беше много задружно и имаше срещи всяка седмица, много приятелства се завързаха. В тази тема отношенията са доста по-хладни, всеки бързо се засяга и си мисли, че някой му налага мнение (без да ми се обиждате, но постоянно някой е засегнат, а съм сигурна, че това са по-скоро хормоните). В крайна сметка форумът е за споделяне на неволи по време на бременността и събиране на полезна информация.
Усмихнат ден на всички!

# 719
  • Мнения: 47


[/quote]



Относно ФБ,аз не съм особено убедена,че всеки е добре дошъл,но това е мое впечатление,без да обидя някой. Peace
[/quote]
 Peace

Общи условия

Активация на акаунт