Златка златотърсачка, всичко иска, ама не й се бачка

  • 42 011
  • 685
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 320
Разбира се, че е грешка, ако годежният пръстен няма диамант. Може би това ще й е единственият на жената.
Пуснах линкове, на които се вижда, че и за 300лв можеш да се сдобиеш с такъв. АКо се прежалиш, за 800лв можеш почти да уцелиш десятката.
http://bg-gold.com/?lang=bg&p=items&id=930&type=20&a … ial=0&price=0


Е,чакай сега Stop Нали с теб се разбрахме,че не е необходимо да  е пръстен с няколко нули Thinking  : Под скъп нямам предвид нещо с пет нули, а скъп за човека, който го подарява.

# 211
  • Мнения: 121
Възможно ли е пръстен от злато да струва 96лв? Те в Сваровски са повече newsm78

Не, диамантените струват толкова.

# 212
  • в рока
  • Мнения: 1 120
Ми той е 1,5 гр Thinking

# 213
  • Мнения: 2 320
Възможно ли е пръстен от злато да струва 96лв? Те в Сваровски са повече newsm78

Не, диамантените струват толкова.

Е,пише грам-значи е на пръстена,камък се мери с карат.Нали newsm78 Или аз бъркам нещо Thinking Вярно е доста евтино за бяло злато ,че и с диамант,макар и само 1гр и малко Thinking

# 214
  • Варна
  • Мнения: 1 734
Разбира се, че е грешка, ако годежният пръстен няма диамант. Може би това ще й е единственият на жената.
Пуснах линкове, на които се вижда, че и за 300лв можеш да се сдобиеш с такъв. АКо се прежалиш, за 800лв можеш почти да уцелиш десятката.
http://bg-gold.com/?lang=bg&p=items&id=930&type=20&a … ial=0&price=0


Е,чакай сега Stop Нали с теб се разбрахме,че не е необходимо да  е пръстен с няколко нули Thinking  : Под скъп нямам предвид нещо с пет нули, а скъп за човека, който го подарява.
Понеже очевидно не съм в час, знам ли, може за някого пръстен за 800лв да е много скъп пръстен.
Затова подхождам демократично.
На мен лично този ми харесва и бих го носила.  Peace

# 215
  • Варна
  • Мнения: 1 734
Възможно ли е пръстен от злато да струва 96лв? Те в Сваровски са повече newsm78

Не, диамантените струват толкова.

Е,пише грам-значи е на пръстена,камък се мери с карат.Нали newsm78 Или аз бъркам нещо Thinking Вярно е доста евтино за бяло злато ,че и с диамант,макар и само 1гр и малко Thinking
Изключвайки камъка. Само за златато пак ми се вижда нереално. Нали има и изработка?
Абе, не ме слушайте мен. Аз съм видна снобка.

# 216
  • Мнения: 2 320
Възможно ли е пръстен от злато да струва 96лв? Те в Сваровски са повече newsm78

Не, диамантените струват толкова.

Е,пише грам-значи е на пръстена,камък се мери с карат.Нали newsm78 Или аз бъркам нещо Thinking Вярно е доста евтино за бяло злато ,че и с диамант,макар и само 1гр и малко Thinking
Изключвайки камъка. Само за златато пак ми се вижда нереално. Нали има и изработка?
Абе, не ме слушайте мен. Аз съм видна снобка.


Тук вече съм съгласна Peace Малко са парите за пръстена.

# 217
  • Бургас
  • Мнения: 252
Възможно ли е пръстен от злато да струва 96лв? Те в Сваровски са повече newsm78

Не, диамантените струват толкова.

Е,пише грам-значи е на пръстена,камък се мери с карат.Нали newsm78 Или аз бъркам нещо Thinking Вярно е доста евтино за бяло злато ,че и с диамант,макар и само 1гр и малко Thinking

Пише циркон, не диамант. Грамът злато май е към 60тина лв. Изглежда ми всичко точно откъм цена.

# 218
  • Мнения: 121

Пише циркон, не диамант. Грамът злато май е към 60тина лв. Изглежда ми всичко точно откъм цена.

Е, нали младежът питал за диамант и посочил този линк...

# 219
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Я, каква дискусия сте си заформили. Образователна Mr. Green
Естествено, че ще се радвам мъж да ми подари диамант. На пръстен, колие, обеци, както му се хареса.
Обаче ако си купя диамант сама, освен радостна, ще съм и удовлетворена. Това подареният диамант не го гарантира.

# 220
  • Мнения: 916
Не разбирам аз пък защо сума потребителки се правят на ощипани... Драма няма, има въпрос и той е следният (говорим за златотърсачки, нали) - мъжът Х с всичките си изклЮчителни качества, предлага ръката и сърцето си на наша Златка, с нейните природни дадености, и в случай 1. тя приема с радост, понеже качествата на Х са подплатени с диамант, който според Златка й гарантира светло финансово бъдеще и айфони  Mr. Green и случай 2. отхвърля с презрение, щото Х е взел някакво друго пръстенче, което не отговаря на нейните стандарти. Все за същия Х става въпрос де, така че изклЮчваме лЮбовта от уравнението.

За протокола - имах си и диамант, даже няколко, купени от мъж, който впоследствие реши, че няма нужда да работи, пропи се и при раздялата ограби апартамента и си ги прибра диамантите барабар с лихвата  Joy Намирам, че ако това беше цената да се отърва от наш Златко, си заслужаваше  Mr. Green А светлото финансово бъдеще мога да си го осигуря и сама  Mr. Green

# 221
  • Бургас
  • Мнения: 252

Пише циркон, не диамант. Грамът злато май е към 60тина лв. Изглежда ми всичко точно откъм цена.

Е, нали младежът питал за диамант и посочил този линк...


Коментирам единствено линка. При младежа видях само снимки в първия му пост... Този линк не съм го виждала.

# 222
  • град-държава
  • Мнения: 5 858
Всеки, който има минимални познания и култура за скъпоценните камъни знае, че диамант сам не е добра идея да си купуваш, дори имайки тази възможност.
Най-силни и положителни са камъните предавани в семейството, след тях подарените (годеж, сватба, раждане на дете, годишнина и т.н.)

# 223
  • Мнения: 121

Коментирам единствено линка. При младежа видях само снимки в първия му пост... Този линк не съм го виждала.

Не е сложно да си намериш линка по снимката.

# 224
  • Между гори и планини
  • Мнения: 12 616
Сега разгледах сайта на Алтънбаш. Има цени и цени. Има много симпатични пръстени (не само годежни, но с диаманти и топаз) за около 1000$.

Общи условия

Активация на акаунт