Златка златотърсачка, всичко иска, ама не й се бачка

  • 42 011
  • 685
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 62 594
Точно "деликатесите" предизвикват най-гадните газове и отпадни продукти. Ако човек яде по-простичка и лека храна, и миризмите няма да са толкова тежки.
Какво да се прави, не винаги навреме се стига до тоалетната, пък и никой не се контролира в спящо състояние.

# 406
  • Варна
  • Мнения: 1 734
Няма ли как да върнем темата към диамантите? Rolling Eyes

# 407
  • Мнения: 7 873
Няма ли как да върнем темата към диамантите? Rolling Eyes

Чунким една пръдня не е черешката на тортата?

# 408
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
На крачка съм да се отпиша от темата  Sick

# 409
  • Варна
  • Мнения: 1 734
Няма ли как да върнем темата към диамантите? Rolling Eyes

Чунким една пръдня не е черешката на тортата?
ВИЛИ!

# 410
  • Мнения: 7 873
Няма ли как да върнем темата към диамантите? Rolling Eyes

Чунким една пръдня не е черешката на тортата?
ВИЛИ!

 Joy
Съжалявам, но като прочетох последните страници - това установявам. Все едно една жена ще е напълно щастлива и истинска, ако може да пърди пред партньора.

# 411
  • Мнения: 26 462
  Плюс заветния диамант на пръста. Него защо го забрави?

# 412
  • Мнения: 7 873
  Плюс заветния диамант на пръста. Него защо го забрави?

Покрай уханията съм го пропуснала, моля, да ме извините  Flutter

Пък аз някак ни е дното си нямам....трагедия, нали!

# 413
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 360
Гледах един филм за златотърсачи.Много тежък
труд е това. Не знам защо не се разбира и цени
от другите.

# 414
  • Мнения: 7 873
Гледах един филм за златотърсачи.Много тежък
труд е това. Не знам защо не се разбира и цени
от другите.

Мда, не е лесно да копаш, за да намериш златна люспа, къртовски труд си е.

# 415
  • Мнения: 10 545
Гледах един филм за златотърсачи.Много тежък
труд е това. Не знам защо не се разбира и цени
от другите.

А, де! Това да си избереш подходящият, хем, платежоспособен, хем надарен с личностни качества партньор е нелека задача.
Мило, обичам те!

# 416
  • Мнения: 26 462
  Би трябвало да е елементарно. Според Лизет ако е платежоспособен, нема начин да не притежава и личностни качества, така че можем да се ограничим в намирането на достатъчно дебел  портфейл.

  За съжаление, когато на мен в живота ми е попадал под ръка подобен индивид, той винаги е бил обременен с разни тежести, като предишни жени и други подобни труженици. Как пък един път не налазих на млад, красив и свободен милионер.

 

# 417
  • Мнения: 3 369
Нищо, нека! Grinning
Аз не мога да си представя в какви адски мъки живеят хора - женени не от вчера, но така и не могат да се отпуснат да си пърдят един пред друг и постоянно за всеки позив тичат в банята ooooh! Това би било убийствено за мен, няма да го изтърпя!
И ми е странно и как има жени, които не дават на мъжете си да пърдят...
Веднага се сещам за една моя бивша съученичка - много изкуствено се държеше по тия въпроси, които са си най-нормални неща иначе. Тя не пърдяла никога, дори когато била сама, водили я били в болница заради това. Как са я "изпърдявали" там така и не ми стана ясно Laughing Не си гледала "малката тайна" (така викам аз на вагината), никога не си я била виждала. И изобщо все едни такива странности за мен, които обаче така и не повярвах, че са истина, прекалено неправдоподобно звучаха.

съществува газова тръба за такива случаи.  прилагат се след коремни операции, ако болният не е пуснал газове/с цел проверка проходимост на червата/. това сериозно - поставя се единият край на тръбата в ануса, а другият в съд с течност.

----------

извън болничните ситуации, намирам за абсолютно недопустимо партньорът ми да пуска газове около мен. направо е отвратително и белег за ниска култура.

----------

пръстените са задължителни Simple Smile

# 418
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Хайде да се върнем на темата.Можете ли да изброите отличителните черти на златките,за да знаем ние които държим на диамантените годежни пръстени,златки ли сме или не  Simple Smile ?
Между другото и мнението на мъжа ми е,че когато мъж предлага брак,то не бива да е с какъв да е пръстен.

# 419
  • Мнения: 26 462
  Значи  чудесно сте се намерили.

Общи условия

Активация на акаунт