Violetta~Виолета- една мечта, една песен. {Тема 4}

  • 70 346
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 117
В Америка Виолета 2 е започнал април тази година, в Италия - март месец, Русия- октомври, а България?Би трябвало да е тази година? Thinking
Добре и да се излъчи 2рия сезон ще бъде само до 40 епизод,после ще трябва да чакате,за да закупят и другата половина. В България закупуват сериали, които са приключили,а не които още се излъчват. Това че другите страни ги дават,не значи че сме като тях. Това все пак е България,а не Америка. Така че има да си чакате за 2рия сезон. Ще повторят още няколко пъти първия сезон,и догодина да се надяваме февруари/март месец да са го пуснали. Ако са решили да не го пускат,а имат друго впредвид ще го пуснат по-догодина.
newsm10

Най-вероятно ще го пуснат след като свърши 2-ри сезон в Аржентина.

Федерико пее "Te creo" на италиански на Людмила.


Дали ще има нещо повече между тях двамата?! Надявам се. Heart Eyes

# 691
  • Мнения: 0
  Heart EyesА дано, ама надали ;ddd Whistling

# 692
  • Мнения: 1 117
  Heart EyesА дано, ама надали ;ddd Whistling
Laughing Мисля, че е крайно време да намерят на Людмила гадже и тя да престане за малко с интригите. ;д Да, вярно, че беше с Леон и за малко с Томас, но нямаше целувка нито с един от тях. Rolling Eyes

Нови снимки от шоуто:

# 693
  • Мнения: 0
Съгласна ;d  newsm10 Наистина се надявам скоро да пуснат Виолета, иначеее... smile3511 smile3515 smile3512 ;d

# 694
  • Мнения: 1 117
И аз се надявам. Дано да ни изпълнят желанието. Praynig




# 695
  • Мнения: 0
 bowuu  bouquet - Ще направя това ако срещна някой от Дисни екипа ;dd

# 696
  • Мнения: 1 117
bowuu  bouquet - Ще направя това ако срещна някой от Дисни екипа ;dd
А аз сигурно бих припаднала.  Joy

Скановете от френското списание с хубаво качество.


# 697
# 698
  • Мнения: 0
Раяя ;d ---> ФБ ;D

# 699
  • Мнения: 1 117
Ново видео от Клара Алонсо зад кулисите на фотосесията в Милано.


Много беше яко като се сбиха с възглавниците.  Laughing И как скачаха на леглото. ;д Ей така се правят хубавите снимки. Laughing

# 700
  • Мнения: 0


Леон и неговият уникален глас без Диего да му приглася... Песента щеше да е по-добре ако си я беше изпял сам без оня депутат да грачи на заден фон ;дд  Two Hearts Two Hearts

# 701
  • Мнения: 0
 smile3521 Наистина са големи сладури на тази фотосесия  Joy

# 702
  • Мнения: 1 117
Скрит текст:

Леон и неговият уникален глас без Диего да му приглася... Песента щеше да е по-добре ако си я беше изпял сам без оня депутат да грачи на заден фон ;дд  Two Hearts Two Hearts
Страхотен е.  Heart Eyes Хем красив, хем талантлив.. Виолета я съветвам да вземе да си отвори очите и да си отпуши ушите.  Laughing

В руското списание "Магия" има плакат на Хорхе, както и плакат на актьорите от "Виолета".



А на корицата е Индиана Еванс от Х2О, много е хубава. Heart Eyes
Забелязала съм, че в доста руски списания се пише за "Виолета". Трябва и при нас да започнат. Чудя се защо в списание Браво не са писали нищо за него, дори и плакат няма. Rolling Eyes

# 703
  • Мнения: 9
Аз изобщо не си копувам списания от рода на Браво и т.н.
Но ако някой види нещо на Виолета в списание веднага да пише, за да си го купим всичките  Praynig

# 704

Общи условия

Активация на акаунт