МИС СВЯТ 2013 - 28.09.2013

  • 43 588
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 416
Първата има проблеми с носа, а не знам дали знаеш, но Невена Коканова има австрийска кръв, баба и е австрийка, та не е чиста българка Mr. Green

# 721
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Точно носа- видиш ли, българките сме под път и над път чипоноси hahaha.

# 722
  • Мнения: 1 752
Ама особено в поп-фолка всички са чипоноси..  Stop Laughing

# 723
  • Мнения: 0
Мили дами и мамчета, не се сърдете, но нищо не разбирате вий от женска красота, което е и резонно, затова коментирайте си там рязаните турски артисти, по които така неутешимо страдате, а оставете на нас, мъжете, темата за красивите българки. Peace

# 724
  • Мнения: 1 416
Мили дами и мамчета, не се сърдете, но нищо не разбирате вий от женска красота, което е и резонно, затова коментирайте си там рязаните турски артисти, по които така неутешимо страдате, а оставете на нас, мъжете, темата за красивите българки. Peace
Много ограничено мислене!

# 725
  • Мнения: X
Според един друг съфорумец, съществен белег на българската убост е задникът на вълнички.

Джойче, ако не друго, поне с истинско българско име мога да се поФаля.

Галантний, личи си, че си новак и то все още непретърпял форумска дефлорация. Иначе щеше да знаеш, че  колежката joy_r е най-неудчаният пример за запален зрител на турски сериали. Къде намери точно с най-големия филмов критик да се задрапаш не знам Mr. Green

Не знам къде си расъл и пасъл, но правиш сексистки изказвания по един доста ориенталски начин. Доста далеч от галантно...

# 726
  • Мнения: 19 334
В бг-мамата повечето активно пишещи екземпляри от мъжки пол са неначесани мъже на средна възраст. Не включвам в тази група тематично (и рядко) пишещите на тематики като спорт, здравословен начин на живот и пр., а тези мъжове, които се изявяват в по-женски и клюкарски теми.

# 727
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Галантний, личи си, че си новак и то все още непретърпял форумска дефлорация. Иначе щеше да знаеш, че  колежката joy_r е най-неудчаният пример за запален зрител на турски сериали. Къде намери точно с най-големия филмов критик да се задрапаш не знам Mr. Green
Това сега не знам като комплимент ли да го приемам Mr. Green
Скрит текст:
Между другото, отдавна се каня да те помоля за прошка и да те призова да се върнеш при нас, критичките   bouquet

НеГалантний, не знам дали осъзнаваш, но тук разговорът се върти не около красотата, а около дилемата- има ли такова нещо като типично българска външност. Аз като живяла навън мога да ти кажа, че някои нации вярно си имат характерни особености, нашата обаче- тцъ Peace.

# 728
  • Мнения: 0
НеГалантний, не знам дали осъзнаваш, но тук разговорът се върти не около красотата, а около дилемата- има ли такова нещо като типично българска външност. Аз като живяла навън мога да ти кажа, че някои нации вярно си имат характерни особености, нашата обаче- тцъ Peace.
Драга ми, хайде пак прегледай моите постове и кажи къде съм употребил "типична"? Или ти не правиш разлика между "типична" и "автентична"? newsm78

# 729
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Изясни ми я, моля те, в контекста на конкретната ситуация. Подчертавам, в контекста на конкретната ситуация, нямам нужда от тълковен речник.

# 730
  • Мнения: 0
нямам нужда от тълковен речник.

А трябва, при това постоянна да е тази нужда, иначе не може да очакваш да те приемат насериозно, когато участваш в някакви дискусии или обсъждания.

# 731
  • Мнения: 19 334
Трудно може да се говори за определен типаж при българите, защото откъде ли не сме минали и кой ли не е минал през нас. Балканите винаги са били врата между Изтока и Запада. Ето, днес на работата видях един, който приличаше на монголец, само че беше със светлосини очи и пясъчно руса коса. Чист българин на име Димитър.

# 732
# 733
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
нямам нужда от тълковен речник.

А трябва, при това постоянна да е тази нужда, иначе не може да очакваш да те приемат насериозно, когато участваш в някакви дискусии или обсъждания.
Мдааа, явно имаш нужда от още пояснения, освен тези за вкусовете ми в изкуството- не ми трябва тълковен речник, защото владея родния си език, да речем, колкото ми е необходимо за комуникация с особи като теб. Ти толкова ли си неуверен в себе си, че се нуждаеш от помощ и подсказки в разговор?
Ако не ти е станало ясно още- и в спорове и дискусии се оправям задоволително, особено срещу опоненти, които няма какво да кажат Laughing.

# 734
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Изхождащий се, бъди за момент и малко Осветляющий нам, моля, че и аз искам да разбера, какво точно имаш предвид под "автентична българска красота", ако не типична!? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт