iHerb- Най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 46-та тема

  • 43 267
  • 728
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 40 895
Да похваля

много вкусно!
Поръчах вече и от другите видове за проба, но шоколадовото ще се повтори Peace

И аз съм любител на тази марка. Шоколадовите не ме впечатлиха особено,предпочетох чиа със ябълки и канела,но в последно време наблягам на тези с боровинки. Дават хубав вкус на закуските ми(овесена каша,мюсли и други)



Код за 5/10$ отстъпка при първа поръчка в www.iherb.com DUR632



А какво е това?

# 61
  • Мнения: 20
Какво им става на тия митници в последно време?! Не искат да ми пратят колета в пощенския клон и тук да си платя ДДС-то, както до сега. Не ми искат никакви документи, а само на място да платя таксите  #2gunfire Сега трябва да пътувам 60 км за едното нищо  Crossing Arms

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 872
Получих първата си поръчка от сайта- доволна съм.Поръчах арганово масло и ето тези капсули бъз за подсилване на имунната система.
http://www.iherb.com/Nature-s-Way-Elderberry-575-mg-100-Capsules/1947 Бъзът ще го пия от септември като противогрипна ваксина, а аргановото масло може ли да споделите втривате ли го в корените на косата или само по краищата мажете?


Код за отстъпка при първа поръчка: ZDQ717

# 63
  • София
  • Мнения: 36 113
daskal77 

Браво! Доста бързо пристигна пратката ти / или на мен така ми се струва Simple Smile?!
За Аргановото масло - аз го смесвам с разни други масла и си правя маска на косата.
Може да го втриеш в корените - загряващ компрес - за 30-40 мин.  и след това да измиеш косата




iHerb®  Код  при  Първа поръчка:      YUL919

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 872
denis_d, и аз мисля, че пристигна бързичко.Пуснах я на 15 август.Благодаря за идеите за аргановото масло.Сега като стана една "убавица" Laughing

# 65
  • София
  • Мнения: 36 113
Отдавна не ми се е случвало, да шипнат поръчка след броени минути
Пуснах поръчка -  23.08.13 19:40
Шипната е         -  23.08.13 20:13
Пратката ми съдържа само протеинови барове на Аткинс

Най- дълго съм чакала да шипнат пратка края на декември   - 4 дни




iHerb®  Код  при  Първа поръчка:      YUL919

# 66
  • Somewhere over the Rainbow
  • Мнения: 121
Привет на всички  Hug! Днес намерих в хладилника това: http://www.iherb.com/21st-Century-Health-Care-D-1000-D3-Extra-St … 110-Tablets/15030 Дори не помня кога и за какво съм го купила (сигурно е била някоя много яка промоция  Embarassed). Уместно ли е да го започна сега през лятото или да почакам есента и зимата  newsm78?

# 67
  • София
  • Мнения: 61
Привет на всички  Hug! Днес намерих в хладилника това: http://www.iherb.com/21st-Century-Health-Care-D-1000-D3-Extra-St … 110-Tablets/15030 Дори не помня кога и за какво съм го купила (сигурно е била някоя много яка промоция  Embarassed). Уместно ли е да го започна сега през лятото или да почакам есента и зимата  newsm78?

Витамин Д трябва да се приема есен, зима, т.е когато ходим с дълъг ръкав. Трябва да се внимава с дозите, макар че има различни мнения относно тях. Добра идея е да се прави кръвен тест за нивото на витамин д - 25(OH)D3.

# 68
  • Мнения: 55
Само моята поръчка от 12.08 още я няма  Praynig умирам от нетърпение, а тя не идва  newsm78 дано да не иде на митница, защото трябва и аз да пътувам  Thinking Имате ли мнение за хомеопатичните ?

# 69
  • Мнения: 686
Добре де, защо ми дава постоянно The credit card is declined.   Close
Пробвах от 3 различни компютъра - все същото. А с картата всичко ми е наред


# 70
  • София
  • Мнения: 36 113
Добре де, защо ми дава постоянно The credit card is declined.   Close
Пробвах от 3 различни компютъра - все същото. А с картата всичко ми е наред

Каква е картата? Пазарувала ли си с нея? Да не би да си създала повече от 2 акаунта с нея на различни IP- та?



teli
Рано е да се притесняваш - изчакай да минат 30 дни
 


iHerb®  Код  при  Първа поръчка:        YUL919

# 71
  • Мнения: 686
Картата е кредитна, Visa, редовно пазарувам с нея. От iherb имам само една покупка и сега за втората не ми я приема   Confused Имам само един акаунт, един адрес, една карта...  Confused
Другите ми карти пък са Маестро и те не стават.
Но не проумявам защо ми отхвърля Визата  Confused

# 72
  • София
  • Мнения: 36 113
Картата е кредитна, Visa, редовно пазарувам с нея. От iherb имам само една покупка и сега за втората не ми я приема   Confused Имам само един акаунт, един адрес, една карта...  Confused
Другите ми карти пък са Маестро и те не стават.
Но не проумявам защо ми отхвърля Визата  Confused


Има ли достатъчно пари в картата? Да нямаш блокирана сума ? - при пазаруване в някои сайтове блокират сумата и след това теглят от свободните пари
Само с iHerb  ли има проблем?

Може да пишеш на iHerb: Live Chat





iHerb®  Код  при  Първа поръчка:      YUL919

# 73
  • Варна
  • Мнения: 54
Здравейте ,
отскоро ви чета ,мисля да пускам поръчка .....,но имам едно въпросче или по скоро нужда от съвет
за витамини или нещо за имунната система ,дали да са мулти витиами или нещо друго ?
А другото за което искам съвет е за нийма ,как е по добре да се приема за стимулиране на косата?
Много ми прада след второто раждане??!!
Мерси много

# 74
  • Мнения: 686
Картата е кредитна, Visa, редовно пазарувам с нея. От iherb имам само една покупка и сега за втората не ми я приема   Confused Имам само един акаунт, един адрес, една карта...  Confused
Другите ми карти пък са Маестро и те не стават.
Но не проумявам защо ми отхвърля Визата  Confused


Има ли достатъчно пари в картата? Да нямаш блокирана сума ? - при пазаруване в някои сайтове блокират сумата и след това теглят от свободните пари
Само с iHerb  ли има проблем?

Може да пишеш на iHerb: Live Chat


Картата е кредитна, лимитът е голям, нямам блокирана сума, проблемът е само за този сайт - сега за втората поръчка newsm78.  Първият път всичко беше ок, вторият - не ще и не ще.
Аз писах някъде другаде, ще пиша и тук  Peace

Общи условия

Активация на акаунт