Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Ай да окадим новата къща....

Сал СерТай, ХаканЗал во веки....амиииииииииииииин!!! bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop

bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop
да завъртим кандилтооооооо  да стани наща дума закон на прибъди сичко що изречем амин  bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop
Да прИбъдИИИИИИ..... bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop
Даноооооооо bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop

 krasence86  33uu

# 31
  • Мнения: 18 785
Добро утро  Hug
аз си ида с кафето
Скрит текст:
Малииии Добро вика  ooooh!
за мене си е още утро  Joy

Сисунчи еми късно си легнах  Mr. Green
Рюне  Hug

# 32
  • Мнения: 34
ади дур бе еййййййййй Winkсанкино бе Simple Smileйетер  бе йетер Winkтьойбе,тьойбе к'ви  сЪ тия клетви ай,ай,ай

чок гюзел Хазалчи.............

# 33
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Оф, усмърдяхте навсякъде, бре... Mr. Green

Клодиии,  love001 newsm51

Наде, Hug продължавай да си изливаш това дето ти се е насъбрало... Heart Eyes много ми харесва...  bouquet

# 34
  • Мнения: 2 787

За всички ку-ку  Hug Hug Hug Hug Hug

Феновете на Серка
Скрит текст:

Съни, записвам се  Peace

Жани, прекрасна е!
Поздрави за колажите на Ирка и Дани   bouquet

# 35
  • Мнения: 6 105
Ку-ку  Joy


krasence86
, вече няма да има линкове,Бтв е забранила разпространяването им.

# 36
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

Оф, усмърдяхте навсякъде, бре... Mr. Green

Клодиии,  love001 newsm51

Наде, Hug продължавай да си изливаш това дето ти се е насъбрало... Heart Eyes много ми харесва...  bouquet
Важното е Звездичке,че аз не ги оставям да кадят ,а им прикаждам на техните къдежи  Mr. Green

# 37
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Влъх, аз док чакам ше идем да скубнем веждакя... Joy

# 38
  • София
  • Мнения: 379
Сисунчи е и аз,ама рано, рано в 12 се надигнах  Mr. Green  Joy Joy  Hug Hug

Джейн записана си  Mr. Green хади, ако има ощи желаещи да казват чи бройките намаляват  Joy Joy Joy

Ирче кат го видя тва кандило и си представям кък го размяташ и изпобутваш всичките нюню кандилца  Joy Joy Joy Joy Joy

# 39
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

За всички ку-ку  Hug Hug Hug Hug Hug

Феновете на Серка
Скрит текст:

Съни, записвам се  Peace

Жани, прекрасна е!
Поздрави за колажите на Ирка и Дани   bouquet
Аууу ама те малко по-убави от нея  Mr. Green

# 40
  • София
  • Мнения: 379
Влъх, аз док чакам ше идем да скубнем веждакя... Joy

 Joy Joy Joy Joy  Joy Joy

# 41
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Сисунчи е и аз,ама рано, рано в 12 се надигнах  Mr. Green  Joy Joy  Hug Hug

Джейн записана си  Mr. Green хади, ако има ощи желаещи да казват чи бройките намаляват  Joy Joy Joy

Ирче кат го видя тва кандило и си представям кък го размяташ и изпобутваш всичките нюню кандилца  Joy Joy Joy Joy Joy
Нали,направо де отиват с тия бебешките не знам,ама се пънат де,само колко лежерно го мятам  Joy Joy Joy

# 42
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Оф, усмърдяхте навсякъде, бре... Mr. Green

Клодиии,  love001 newsm51

Наде, Hug продължавай да си изливаш това дето ти се е насъбрало... Heart Eyes много ми харесва...  bouquet
Важното е Звездичке,че аз не ги оставям да кадят ,а им прикаждам на техните къдежи  Mr. Green

  love001 newsm10 smile3501

Йоанче, Hug за какво записваш, миличка, че нещо не разбрах?!... newsm78

# 43
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Хади пльос и тук  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug ,
малко трудно се ориентирах докат намеря вярната врата на новият дом,че то веКе 2 не видям от пушилките от старата тема,карам само 1-3,1-3 и така  Mr. Green

Ренка благодарско за новият дом,лъскав и спретнат,както винаги   bouquet  Heart Eyes  Hug  Heart Eyes   bouquet ,само да не отваряте джамовете,че от стария ще дойде и тука пушиляка
Ето почерпчица за неуморния ти труд  Hug
Скрит текст:

И за другите,да имат сили в писането  Hug
Скрит текст:

И гълбчетата разбира се,тука как я гледа само със зяпнала уста  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 44
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Влъх, аз док чакам ше идем да скубнем веждакя... Joy

 Joy Joy Joy Joy  Joy Joy
Ти пък за кво чакаш,серии няма още  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт