Отзиви за хотел Аквамарин, Сл.бряг.

  • 687
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 472
Имат добри оферти, но има ли някой пресни отзиви? С бебе и дете на 6г. сме. Важно ми е да е тихо и храната да е прилична.

# 1
  • Мнения: 798
Сега се прибрахме от него и пиша отзиви тука.
Хотела е отдругата страна на авенюто, трябва да се пресича трафика за плаж.
Имаше доста малко хора в него и храната беше доста ограничена, за сметка
на това еднообразна и нискокачествена Simple Smile , алкохолът също много зле, ментак пълен
Басеина е малък, фитнеса е отбий номер да вземем звездите- 3 уреда навън ?!
Не ни сложиха гривни преди 14.00 да не би да хапнем от боклуците за обяд.
Единствения + бих казала са много удобните легла, може би най-удобните на които
сме спали до сега.Паркинг и интернет безплатни.
Сауната е смехория - кутийка с размери 1,5X1 метра навън, платена 5лв за час  Joy

# 2
  • Мнения: 472
Ние сме били преди Вас и сме много доволни. Да пресича се трафика, но пък плажа е близо. Хотела беше пълен и храната за парите 49 лв. на човек на ден за мен е съвсем нормална. Алкохола на всеки ОИ е  наливен./Лично мое мнение е, че по цялото ни черноморие е такъв, само че на места за такъв ти взимат по 10 лв.за разредено коктейлче/. За фитнеса съм съгласна, но и за не обичам да ходя на фитнес. Басейна наистина не е голям, но не е и локва.20 шезлонга имаше и имаше място за всички желаещи. Стаите са чисти и просторни, а персонала изключително любезен. Регламента е такъв настаняването и от 14ч. Храненето започва със следобедна закуски и завършва с обяд. Деца до 12 г. се настаняват безплатно. За информация на бъдещи посетители при нас храната беше:

Закуска- пържени филийки, бухти, кекс, колбаси/филета не от евтините/, кашкавал/растителен не е хубав/, зеленчуци, сирене, кроасани, всякакви яйца/поне 2-3 вида/
Обяд- супа и таратор/много хубав/, няколко готвени ястия-мусака , пълнени чушки, разни запеканки с броколи и тиквички, свинско със зеле, пиле с картофи, плодове, няколко вида свежи салати, сладолед и пастички/всеки ден едни и същи/
Следобедна закуска- пица, палачинки, топли и студени сандвичи и дребни сладки
Вечеря-кебапчета, пържени картофи, задушени зеленчуци, спагети, няколко вида готвено, няколко вида салати, сладолед, пак същите пастички.

Храната в никакъв случай не е безвкусна

Топлите напитки са нес кафе от машина и т.н.

От алкохола  не ни е боляла глава или други странични ефекти, само виното не ми хареса.

Пак казвам за 49 лв. на човек и детето безплатно хотела е чудесен и го препоръчвам.

Около басейна е чудесно озеленено и има детски кът. Един от малкото хотели е с тревни площи, а не бетон. Паркинг и интернет безплатен, в повечето други хотели искат по 10 лв./ден за паркинг. Били сме и в други ОИ в БГ и това беше един от добрите хотели.

# 3
  • Мнения: 270
Повдигам темата, защото търся скорошно мнение

Общи условия

Активация на акаунт