Енгин Акюрек - преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” - Тема 224

  • 50 634
  • 725
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 34 171


Ей, че хубаво....."Огън и вода"
Скрит текст:

# 691
  • Мнения: 1 097

Бог ме е дарил с търпение. Това  качество е било водещо за мен и когато съм му изневерявала съм допускала грешка.

# 692
  • Мнения: 4 133



Текстът на песента е страхотен. Ето и превод.

http://vbox7.com/play:b0ebde56

# 693
  • Мнения: 917



..............................................................

Пожелавам ви през почивните дни да отидете на такова място...  Simple Smile Heart Eyes

Скрит текст:
[/b][/color]

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 34 171



http://www.youtube.com/watch?v=CwWTodPTzp8&feature=c4-overvi … QNzupJ3Kd9uIWQszg

Сойе ни предлага нов клип....Да му се насладим, Енгин заслужава.

# 695
  • Мнения: 917



.................................................................................

Мариянка ни подсети да пием чай с Енгин, а аз ви подавам нещичко към чая...   chef

Скрит текст:
[/b][/color]

# 696
  • Мнения: 4 133
Сойе явно се е сближила с Енгин или с някого около него, защото винаги получава достъп до снимачните площадки , на които снима Енгин.

А иначе снимките, които излизат по фейсовете от снимачната площадка се пускат от екипа на филма , за да се покаже, че работата тече и да се информират феновете, а и за да се поддържа интереса на филма.

А и видях, че е постнат тук фейса на Фарах.Когато има фейс, всичко е чудесно. Когато няма- пак е чудесно.  Joy Joy Joy Joy

Вече видяхме Фарах като Ейлюл. Аз все още чакам да видя Енгин облечен като Текин.  Heart Eyes Heart Eyes

# 697
  • Мнения: 3 242
Сойе явно се е сближила с Енгин или с някого около него, защото винаги получава достъп до снимачните площадки , на които снима Енгин.

А иначе снимките, които излизат по фейсовете от снимачната площадка се пускат от екипа на филма , за да се покаже, че работата тече и да се информират феновете, а и за да се поддържа интереса на филма.

А и видях, че е постнат тук фейса на Фарах.Когато има фейс, всичко е чудесно. Когато няма- пак е чудесно.  Joy Joy Joy Joy

Вече видяхме Фарах като Ейлюл. Аз все още чакам да видя Енгин облечен като Текин.  Heart Eyes Heart Eyes



Пускат снимки, но не бързат да ни покажат Ейлюл и Текин като двойка. Само поотделно и не много ясно Sad не можем да разберем какво точно снимат. Няма снимки от каста, почти нищо от сета. Голяма е мъглата около филма. Така ли подклаждат интереса на зрителите?  newsm78

# 698
  • Мнения: 23 309


Привет момичета !

Намерих  още една снимка от снимачната площадка  - обаче никой не разпознавам ...

Продължих да разглеждам още снимки от същият източник - и останах разочарована - не е от нашият филм.

Последна редакция: пт, 30 авг 2013, 16:07 от Марта_49

# 699
  • Мнения: 2 293


Преди черната нощ...

# 700
  • Мнения: 917



Скрит текст:

# 701
  • Мнения: 3 242
Мартичка, тя и Мариянка се обърка с тая снимка преди тебе. То, дет се вика, колко му е да объркаш един филм с друг при тоя чудесен и напълно достатъчен PR!
Ние всъщност новия проект на Енгин ли следим? Този, дето се снима на Бозджаада и в който има малък проблем? Интересно, защо снимките на Фарах от сета са все с друг мъж, не с нашия.

# 702
  • Мнения: 2 293


Я да сложа аз един любим кадър...

# 703
  • Мнения: 23 309


Рускините пък прибавиха тази снимка към албума си Bir Kucuk Eylul Meselesi- защо ли ?

# 704
  • Мнения: 1 953
Здравейте ,момичета!
Предполагам,че нямат снимка заедно,защото в момента снимат живота им преди срещата им.
Така мисля.

Общи условия

Активация на акаунт