Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 426
Уф,проблема бил у моя телевизор Crazy.Днес нещо не ми е ден Mr. Green.
Ирка,клипът е мега забавен hahaha hahaha hahaha,ама ти си голем и диджей,отде ги  знаеш толкоз песни,аз някои дори не съм ги чУвала Embarassed
Жани,Дани,Габи,пфууу,много грозни бе Hug

# 61
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Ади бурда съм тука Hug Hug,ееее гледахте го значи,Влъха пък не са смяла,ми значи да си намериш чувството за хумор,че явно си го изгубила някъде ,то с тва кандилкане и него си омаяла  Peace

# 62
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Пфууууууу стърчи от всякъде  ooooh!

# 63
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
smile3505 smile3505

# 64
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
едни кристални снимки да сложа  Mr. Green

# 65
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Пфууууууу стърчи от всякъде  ooooh!
Стърчи,не стърчи,пак си е убавец  Peace  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 66
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
В тоя сериал май прекалено се надържат предимно на Чаатай  Mr. Green

# 67
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
едни кристални снимки да сложа  Mr. Green
Ооо,тези ще да са правени с апарат последна дума на техниката,чисти и кристални кат сълза  newsm53  Mr. Green

# 68
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Дани и аз така мисля,ама ми се виждат големи бръчки има под очите бе,изморен ли е какво нещо сякаш го измъчва това момче ,не е свежар ,умърлушен ми се вижда ,има нещо  newsm78

# 69
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Ето по ясна вече  Mr. Green

# 70
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Между другото да си споделя аз мисълта,та по спомен имам някакви замъглени образи,че Раянчо почти все по потник се разкарваше в началото,или са ми грешни образитИ  newsm78 Вий ко шИ са изкажете по въпроса  Thinking  Има ли шанс да плакнем Учо с Чачи по потничи или йок  Hug

# 71
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
опа  Mr. Green

# 72
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Дани и аз така мисля,ама ми се виждат големи бръчки има под очите бе,изморен ли е какво нещо сякаш го измъчва това момче ,не е свежар ,умърлушен ми се вижда ,има нещо  newsm78
Ирче ми то си е чисто мъчение да гледа Хазалчи с онзи 'убавец,то за нас е мъчение,а за него нИ знам просто  ooooh!  Mr. Green

# 73
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Сега,ако му направят и един също толкова ясен zoom ще е върха,да видим отблизо усмивката,ама май много искам  Mr. Green

# 74
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Може да избягаш от манекенството,обаче манекенството никога няма да избяга от теб  Peace Народна мъдрост  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт