Кауфланд- тема 2

  • 59 545
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 17 987
Влизaм в левчето и изненaдa керaмичните чинии нa Кaуфлaнд сa големите нa 2 лв. ,средните нa 1.20 ,a купичките нa 1 лв.

Добро утро  Heart Eyes, разгледай и Дуралекс-а там   Peace

# 721
  • Мнения: 243
Кое по-точно от дурaлексa-чaши или чинии?

# 722
  • Мнения: 17 987
Кое по-точно от дурaлексa-чaши или чинии?

Говоря за левчетата, всичко има там- чаши, купи, чинии....Всичко от там си подновявам, оригиналния френски дуралекс е  Peace

# 723
  • София
  • Мнения: 19 253
Здравейте, мацки, имате ли идея дали са свършили чаршафите 5 части и чаршафите с ластик? А олекотените завивки от 14 лв.?
 Интересува ме за магазините на Скопие 1 или в Дружба. Мисля да отида довечера, но имам съмнения

# 724
  • Мнения: 11 846
Чаршафите от 5 части са от 100% полиестер, което мен ме отказа да ги купя както и много други хора около мен, така че може и да има.

# 725
  • Мнения: 690
Здравейте, има ли доволни от каната за вода.


купихме я снощи ... водата наистина става различна. А иначе  брат ми ползва поне от година и половина  Peace доволен е

# 726
  • Мнения: 1 883
Влизaм в левчето и изненaдa керaмичните чинии нa Кaуфлaнд сa големите нa 2 лв. ,средните нa 1.20 ,a купичките нa 1 лв.

Кое левче? Адреса бързо..... Mr. Green

# 727
  • Мнения: 11 607
Влизaм в левчето и изненaдa керaмичните чинии нa Кaуфлaнд сa големите нa 2 лв. ,средните нa 1.20 ,a купичките нa 1 лв.

Кое левче? Адреса бързо..... Mr. Green

Адрес, тема в мамата - цялата информация и нищо по-малко от цялата информация........


Аз днес така бях благоразположила милия за Кауфланд.....с мисълта да му забия сервиз в гърба......обаче той каза - След работа.....Пфуууууу.....и довечера ще трябва да правя мили очи....Ако ме изгонят с тенджерата от предното намаление и сервиза от това - има ли кой да ме приюти?

# 728
  • Мнения: 79
Какво напазарувахте, че аз купих тавата и трябва с нещо да я напълня?  Mr. Green

# 729
  • Мнения: 17 987
Какво напазарувахте, че аз купих тавата и трябва с нещо да я напълня?  Mr. Green

Айде де, не смея да се весна в темата днес  Mr. Green
Аз ще напълня довечера моята с пилешки бутчета върху замразени зеленчуци  Peace

# 730
  • София
  • Мнения: 2 701
Аз си купих йенска тенджера, много е голяма. Мисля че може да се побере цяло пиле вътре  smile3508

# 731
  • Мнения: 79
Аз си купих йенска тенджера, много е голяма. Мисля че може да се побере цяло пиле вътре  smile3508

Аз имам три, две кръгли с различна големина и една правоъгълна. Проблемът е, че много трудно се почиства стъклото. Накисване от вечерта, яко препарати и търкане. Иначе хубаво се готви в тях, особено, ако е нещо задушено.

# 732
  • Мнения: 11 607
Аз си купих йенска тенджера, много е голяма. Мисля че може да се побере цяло пиле вътре  smile3508

Аз имам три, две кръгли с различна големина и една правоъгълна. Проблемът е, че много трудно се почиства стъклото. Накисване от вечерта, яко препарати и търкане. Иначе хубаво се готви в тях, особено, ако е нещо задушено.

Имам талант да ги чупя.....след 2 пукнати и мъж ми е забранил да си помисля да готвя в тях......Не че скоро не готвих в йена, но е 2 пъти в годината......


koikoii, сервизите ме чакат, нали?

# 733
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Влизaм в левчето и изненaдa керaмичните чинии нa Кaуфлaнд сa големите нa 2 лв. ,средните нa 1.20 ,a купичките нa 1 лв.

Кое левче? Адреса бързо..... Mr. Green

Адрес, тема в мамата - цялата информация и нищо по-малко от цялата информация........


Аз днес така бях благоразположила милия за Кауфланд.....с мисълта да му забия сервиз в гърба......обаче той каза - След работа.....Пфуууууу.....и довечера ще трябва да правя мили очи....Ако ме изгонят с тенджерата от предното намаление и сервиза от това - има ли кой да ме приюти?

Идвай в нас - аз и без това мисля да мина за тавата довечера, ще се отбраняваме дружно от милите Simple Smile

# 734
  • Мнения: 2 196
...Ако ме изгонят с тенджерата от предното намаление и сервиза от това - има ли кой да ме приюти?

 hahaha Joy

Маме,като гледам какви вкусотии готвиш... Crazyнямай съмнение,че ще те приютя Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт