"Прилив и отлив" - новият сериал на Чаатай Улусой......AFK FOREVER - тема 188.4

  • 39 408
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 105
Как бе,любопитно ми е  Whistling  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 301
Аз по бих очаквала корица на ЧагиЗо. Joy

# 17
  • Мнения: 6 105
Аз по бих очаквала корица на ЧагиЗо. Joy

Еее вече тук ще ми е огромнооо любопитството  hahaha  Mr. Green

# 18
# 19
  • Мнения: 0
Здравейте Hug Hug Hug

Близне,  newsm51 страхотна е.

Неска txtloves

Скрит текст:
Последния път нета ми беше отврат. После те търсих, но уви...


Добре дошли на новите попълнения. Hug Hug Hug

Изгледах и фрагманите и на двата филма и снимките, за което мн благодаря  bouquet  bouquet  bouquet

Хазалчето е убийствена, мн ми хареса и мисля, че филма и ще бъде мн добър. Просто тя има класата има и таланта и най - вече присъствието. Много ми интересно сега кво бистрят, колко ли кг е свалила, на кво се дължи тази пълна промяна от зимата и т.н. Този и нов партньор мн лукав поглед има, сигурно и самият герой ще е такъв, иначе не мога да си го обясня, що точно него са избрали. Rolling Eyes Но, ако имам възможност бих го по преглеждала този филм. От това, което видях, ме спечели.

За сериала на Чагито също много хубави снимки има. Добре, се е вписал в образът на героя си. Но на мен малко ми идва като пренавива не за този сериал. Дано да греша. Дават много добри отзиви, и за сета и за екипа и обстановката. Така, че ще чакаме за да видим.

Опитах се да следвам някакъв ред, ама пак съм ви изпуснала края. Така, чеее...

Вие сте опасни бе, страшен тандем сте направили. Момичета, аз в такива неща не мога да се включвам, нито фейс нито нищо имам. Аз съм като Чагито - той взима пример от мен. Mr. Green
Миленче,  Hug и аз като теб, само че не предполагам, а съм сигурна, че той не си подържа акаунта,...я мениджърка, я упълномощено лице, който има време и му се занимава, а разбира се и го влече. На мен лично това му поведение ми по допада, по - близко е до действителния му образ. Отколкото пиара на Албата, офффффф отврат беше. Ако не лъснеше някъде не можеше, и да ходи да блещи глупости наляво и надясно и после да се чуди от къде му е дошло. hahaha Сега си мълчи, а пък кой квото иска да си мисли.

# 20
  • Мнения: 1 117
И аз благодаря за новата тема.   bouquet

# 21
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Да се запиша в новата тема ,за да не изпусна Баръш,какво ли адвокатче ще е .

# 22
  • Мнения: 34
клипсе от сета Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 23
  • Мнения: 180
Добро утро Hug



Тинче,леля красиво оформена тема.Благодаря. newsm51
За клипчетата,снимките,информацията  bouquet  bouquet  bouquet
Радост,лелинко HugАма Чаатай и на мене така ми харесва повече,с това му поведение. Simple Smile
ФРагманите и на двата филма ме заинтригуваха.Ще се гледа,пък ще видим.. Simple Smile
Хареса ми това,което сте направили за Чача в туитър.Браво! Simple SmileДругият път и маминка с вас за подкрепление,но ще ми тр малко помощ,да не оплескам нещата. Laughing

Желая ви весел уикенд! Hug

# 24
  • Мнения: 6 105
Добро утро  Hug Маминка,благодаря за кафето   bouquet Ще те научим,няма страшно с нас си  Wink  Simple Smile  Hug

Ради  Hug

На мен пък ми допада повече поведението на Хазал.Колко я хулиха и какви ли не простотии изсипаха по нейн адрес,но тя запази мълчание,но нищо не й пречи да влезе в туйтър и да благодари на фенове за подкрепата.Но това поведение сякаш наистина отговаря на характера й,докато Ча на мен ми изглежда по-затворен

# 25
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Добро утро! Hug

Меги, Hug благодаря за кафенцето!  bouquet Отдавна не ни го беше сервирала... Laughing

Вани, Hug и на мен поведението на Хазал ми допада повече... Peace

Ради, Hug

Лек ден, момичета! Laughing

# 26
  • Мнения: 6 105
Това не е ли от списанието  newsm78



Някаква нова статия:

http://blog.milliyet.com.tr/izleyicinin-sesine-kulak-veren--star … og/?BlogNo=426761

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 729
Хайде и аз да се шмугна в новата тема Laughing Hug  bouquet

Благодаря за кафето, закуската, всички новини и снимки.  bouquet

Хубава неделя smile3502 family 1swing

# 28
  • Мнения: 180
Романтиче Hug,маминко вече не се боя WinkС такива отзивчиви сладурчета като вас Hug
Илде Hug
Иве Hug
Не ме разбирайте погрешно.Нямам за цел да ги сравнявам. Хазал си е Хазал.Там няма две мнения за мене.Всичко ,което сте написали е вярно и аз го подкрепям с две ръце.Имах предвид  Чаатай,че преди и сега поведението му пред медиите, конкретно гледайки интервюто,което Неси е имала добрината да преведе се различава.По-сдържан.Може и по-затворен да е.Въпрос на ПР вероятно.Но има разлика отпреди и сега,която отчитам като по-добър маниер. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 180
Това новичко ли е?

Общи условия

Активация на акаунт