Скандинавски филми, поредици, сериали - дайте шанс на грубо говорящите!

  • 111 515
  • 739
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 5 462
Ихуууууу  Party

И аз "Втори шанс" има - ЦЪК  newsm44


Само дето аз вече го гледах  Blush
Скрит текст:
Малко беше хубав, но и малко 'ала американскъ бозъ' - хюдж дисапоинтмънт  Tired
Играта беше на ниво  Peace
Тежък филм е май , а ? Confused

# 616
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Скрит текст:
Има силно "графични" сцени, да.

Аз вече изразих дълбокото си разочарование и изиграните си очаквания  Blush
Великолепна игра.
Фабула = сапунка с лееекичък привкус на абсурден хумор.
Жанр - Nordic Hollywood.

# 617
  • Мнения: 5 462
Втори шанс го има  онлайн с бг суб. .

# 618
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Може ли линк?

# 619
  • Мнения: 5 462
Скрит текст:
http://гледайдобърфилм.eu/%d0%b2%d1%81%d0%b8%d1%87%d0%ba%d0%b8-%d1%84%d0%b8%d0%bb%d0%bc%d0%b8/
Скрит текст:
Скрит текст:

# 620
  • Мнения: 5 462
Опс , сега видях че в първия линк не е качен все още този филм , но предстои да бъде качен.
Гледай го /като мен / от другия сайт.

# 621
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
благодаря, още днес ще гледам   bouquet

# 622
  • Мнения: 5 462
благодаря, още днес ще гледам   bouquet
И на двата сайта закачат много хубави филми. Peace

# 623
  • София
  • Мнения: 2 901
Снощи гледах "Втори шанс" ("A Second Chance", "En chance til" - 2014)

http://www.imdb.com/title/tt3305316/?ref_=nv_sr_1

Не можах да спя цяла нощ. Уникален филм, много реалистичен, много изненадващ, просто... стиска те за гърлото!!!

# 624
# 625
  • София
  • Мнения: 2 671
И аз го изгледах. Тематиката определено събужда емоци на много нива. Типичната стилистика на филма също ми хареса. И все пак - лиспава дълбочина на образите. Очкавах повече.

# 626
  • Мнения: 1 995
Стерилен ми беше нa мен, въпреки добрaтa aктьорскa игрa. Не ме рaзвълнувa особено, нищо че сюжетa го предполaгa.

# 627
  • Мнения: 417
Един въпрос към гледащите Jordskott (разкрива част от съдържанието ,случило се до 6-7 епизод) :
Скрит текст:
Знаеше ли се на кого е онова странно тяло,което намериха във водата?Дето като отвориха черния чувал се беше превърнало в някаква течност/слуз/смес.
Спомнете си за онези момчета/мъже ,които стреляха в гората по разни кенчета.Те въобще застреляха ли някого?Според вас странното тяло има ли връзка със онова,което беше хванало едно от момчетата?
Знам,че вече са излезли 10-те епизода с бг субс и сигурно много от въпросите ми вече имат отговор,но все пак реших да попитам.Моля без споилване,до 7-ми епизод съм.

Последна редакция: нд, 21 юни 2015, 14:40 от cooxixx

# 628
  • Мнения: 7 656
Има връзка с онова нещо  Laughing ще разбереш долу-горе какво е в 9 или 10 епизод .

# 629
  • Мнения: 417
Има връзка с онова нещо  Laughing ще разбереш долу-горе какво е в 9 или 10 епизод .
Супер! Simple Smile Party

Общи условия

Активация на акаунт