Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 237 - След финала и в очакване на Kaçak

  • 42 889
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 735
Деси,    bouquet  bouquet  bouquet


milena d   Heart Eyes и това е първият ми опит за SUB, благодарение на теб  Grinning писала съм те в поясненията, щото много сложно ми стана в кадър  ooooh!
Дано съм се справила  newsm78



Миленче, petan,     bouquet  bouquet  bouquet

petan, като за пръв път, си се справила супер.
 Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 1 395

Жена  (фенка от Анадола и не само) – Кой си ти, бе? Кой си!
Серхан – Истинското ми име е Серхан. Серхан Яваш. … И аз едно време бях като един от тях. После, един ден ми се отдаде една възможност, … избягах! За да бъда един различен човек. Избягах, за да изживея остатъка от живота ми без прегрешение/невинен.
„Незабравима” – отдавна не е по ATV.

# 17
  • Русе
  • Мнения: 2 355


Милена, Петан, за промоционалния клип със бг-суб  newsm51 newsm51 newsm51!
Такааааа...вече ми стана ясно, че Серхат/Яго/ е бивш мафиозо, нещо го е накарало да скъса с този начин на живот/явно убийство/. Това е само началото, има още неща да научаваме... Thinking
Бганьо,твоето изменение "Истинското ми име е Серхан. Серхан Яваш. …" отново ме разсмя от сърце. И как иначе, като ми прозвуча като "Аз съм Бонд, Джеймс Бонд..." hahaha hahaha hahaha Горкият Серхан! Колко ли му пламтят ушите?! hahaha

# 18
  • Мнения: 46
Привет,Незабравими! Hug
Деси,благодаря ти за новата прекрасна тема     love001

Eeeexxxx,живна ни темата покрай Йозлем   Simple Smile
Милена д,petan благодаря Ви    bouquet
Прекрасен ден!  Hug
Наде,верно е че имаше много красиви моменти,но ако имаше още,нямаше да е никак зле Wink
Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
http://www.dailymotion.com/video/xmg3l0_unutulmaz-eda-harun-esirinim_shortfilms

Последна редакция: вт, 27 авг 2013, 05:20 от manpla

# 19
  • Мнения: 570
Добро утро и хубав ден ,приятели! Hug Hug Hug
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 20
  • Русе
  • Мнения: 2 355


Добро утро, компания! wavey wavey wavey
Спорен и весел ден и от мен! smile3525

# 21
  • Мнения: 46
Привет,приятели Hug Hug Hug
Лек преговор  Simple SmileСпомняте ли си тези две хубави очи от кой момент са Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 570
Mомента е един от най-трогателните в сериала,Диди. Peace
 Grinning Grinning Grinning

# 23
# 24
# 25
  • Мнения: 27 735

Всички гледат сИриозно,  Angry  някой чак лошо,  Mr. Green  а Йози сякаш всеки момент ще прихне.... Laughing

# 26
  • Мнения: 485
 Grinning
Берк щом не гледа така няма страшно  Mr. Green
нооо... тук е уДжаССС (канибалов) болен мозък Mr. Green

# 27
  • Варна
  • Мнения: 329
Здравейте, приятели! Hug
В трепетно очакване сме на новия сериал, поне аз. Като се има предвид бозите, които се налага да гледам напоследък ooooh!, щото всичкото време на света вечер е моето и най- важното- дистанционното е само за мен, вече си мечтая да гледам нещо ново, достатъчно качествено и завладяващо. Надявам се очакванията ми да не останат напразни и "Качак" да ми поднесе интересна и интригуваща история, подплатена с отлична актьорска игра. thumbsup
Май се оказва вярно, че всеки тв канал, решил да закупи сериал от световна величина, трябва да купи и поне още един посредствен- щото сега ги гледам такива доста, пълни с от нелепи по- нелепи ситуации, абсурдни образи, далеч от реалността, измислени случки, сладникаво и блудкаво дотам, че аз, най- върлия фен на сериалите, да изоставя гледането по средата, щото простотиите и нелепиците ми идват в повече. Философски няма да цитирам за кои сериали става дума, за да не обидя някого, който по една или друга причина гледа, в повечето случаи, защото харесва някой от актьорите. Peace
Та чакам тоя "Качак" заради Йозлем... smile3539
Напразно засега чакам Серхан бей да одобри някой сценарий и пак да се появи на екрана, че се позабрави нещо... Praynig
Чакам и още една- две продукции, които си струват, но, за съжаление, няма нищо от ранга на "Незабравима", дето да обсеби вниманието ми и да ме накара да мечтая... Heart Eyes

# 28
  • Варна
  • Мнения: 329

Нова стара снимка! Flutter

# 29

Общи условия

Активация на акаунт