Комплексиран съм

  • 20 650
  • 100
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 887
Не се сдухвай въобще - предстви си следната ситуация . Ти си с момичето , двамата очаквате да прекарате хубава вечер- целувки ,
Любовна игра / не е задължително да
Сте влюбени Simple Smile / приглушено осветление и изведнъж тя подскача с линийка и казва нека ти го премеря преди да се впуснем ....
Как ти се струва , доколко в проценти може да
случи тази ситуация , ти направи така че да се възбуди преди акта и съм убедена че няма да се интересува от размери , освен ако не е някакъв гиг и прави статистическо изследване Party

Едва ли някое момиче ще извади линиика  Rolling Eyes Но то не е и нужно, защото размерът е нещо явно и не е нужно голямо мерене, за да се разбере достатъчен ли е или не.
За мен заучената фраза, че размерът няма значение си е чисто и просто измъкване, но не и истина.

# 16
  • Мнения: 135
Не се стягай толкоз Мите... само едно ще ти кажа, жените се възхищават на големите размери, само че един ден неизбежно се стига и до анален секс... те тогаз ги питай какво им се случва. Mr. Green 
Така че ръгай чушки в боба и да не ти дреме на куронагата.  Laughing

# 17
  • Мнения: 1 136
Размер та , та размер Simple Smile - една моя позната се беше вманиачила на тази тема , беше побъркала мъжете около себе си и представете си какво се случи влюби се лудо в боксьора Найджел Бенсън, а той е прослувут с огромния си пенис и развито въображение и партита , омъжи се за него и ето да видим как е с размера , сдухала се е отвсякъде Simple Smile
Да е жива и здрава , тя е супер ... Но внимавай какво си пожелаваш:)

# 18
  • Мнения: 1
Не се сдухвай въобще - предстви си следната ситуация . Ти си с момичето , двамата очаквате да прекарате хубава вечер- целувки ,
Любовна игра / не е задължително да
Сте влюбени Simple Smile / приглушено осветление и изведнъж тя подскача с линийка и казва нека ти го премеря преди да се впуснем ....
Как ти се струва , доколко в проценти може да
случи тази ситуация , ти направи така че да се възбуди преди акта и съм убедена че няма да се интересува от размери , освен ако не е някакъв гиг и прави статистическо изследване Party

Едва ли някое момиче ще извади линиика  Rolling Eyes Но то не е и нужно, защото размерът е нещо явно и не е нужно голямо мерене, за да се разбере достатъчен ли е или не.
За мен заучената фраза, че размерът няма значение си е чисто и просто измъкване, но не и истина.


Значи все пак има значение. И какъв би бил оптималният размер за задоволяване на твоите нужди? Grinning Вземи линийката и погледни?  Laughing

# 19
  • Мнения: 1
Не се стягай толкоз Мите... само едно ще ти кажа, жените се възхищават на големите размери, само че един ден неизбежно се стига и до анален секс... те тогаз ги питай какво им се случва. Mr. Green 
Така че ръгай чушки в боба и да не ти дреме на куронагата.  Laughing

То да не се стягам, ама с твоето изказване "жените се възхищават на големите размери" някак не ми звучи яко предвид моя собствен.  Laughing

# 20
  • Мнения: 1
Размер та , та размер Simple Smile - една моя позната се беше вманиачила на тази тема , беше побъркала мъжете около себе си и представете си какво се случи влюби се лудо в боксьора Найджел Бенсън, а той е прослувут с огромния си пенис и развито въображение и партита , омъжи се за него и ето да видим как е с размера , сдухала се е отвсякъде Simple Smile
Да е жива и здрава , тя е супер ... Но внимавай какво си пожелаваш:)


Навярно й е кофти. Но аз ако можех да избирам бих избрал 15 см. , според много статистики това е средностатистическата дължина на европееца. Пък и на горе, но не повече от 18. Предполагам на онзи боксьора ако му е над 18 то тая бухалка как успява да я вкара ми не е ясно, хаха!  Joy

# 21
  • Мнения: 1 136
Да има , ако искаш да се сдухаш максимално - тя не нещо не можа да му удържи на гарда Joy

# 22
  • Мнения: 1
Да има , ако искаш да се сдухаш максимално - тя не нещо не можа да му удържи на гарда Joy

Защо да се сдухам? Ти кажи цифрата пък аз ще преценя  Grinning  Еми тя си го е избирала такъв  Joy

п.с. Всъщност не зададох правилно въпроса си. Мислиш ли, че ти като си толкова дълбока примерно бих успял да те задоволя с моите нищожни 13 - 13,5 см. ? Но искам съвсем честен отговор!  Sunglasses

# 23
  • Мнения: 1 610
 Laughing какво забелязвам:
мъжете с големи достойнства се държат по-нахално, директно, груби, недодялани, агресивни... позволяват си арогантни приказки  newsm48 ...
не им трябва любовна игра ...

а на мъжете с до тази големина са по- деликатни, кавалерски настроени и пр....залагат повече на флирта -играта...манипулатори...

и в двата случая жените са доволни
е кво да прави майката природа ...на едните дар слово, на другите дар долу... Wink

# 24
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
и повечето жени са толкова избушени там долу, че аз с моята карфица едва ли да ме усетят...



След , това ще ти кажа само едно  Wink не в х*Я ти е пробоблема  Mr. Green положението ти е още по зле от  размера на 'достонството'  ......

# 25
  • Мнения: 8 887
и повечето жени са толкова избушени там долу, че аз с моята карфица едва ли да ме усетят...



След , това ще ти кажа само едно  Wink не в х*Я ти е пробоблема  Mr. Green положението ти е още по зле от  размера на 'достонството'  ......

+1

# 26
  • Мнения: 1
и повечето жени са толкова избушени там долу, че аз с моята карфица едва ли да ме усетят...



След , това ще ти кажа само едно  Wink не в х*Я ти е пробоблема  Mr. Green положението ти е още по зле от  размера на 'достонството'  ......

+1

Е че излъгал ли съм нещо? Я се огледайте! Аз не твърдя, че всички сте еднакви, но дори и вие имате по една такава приятелка, която обича това удоволствие и е взела "акъла" на много мъже.

# 27
  • Мнения: 1
Laughing какво забелязвам:
мъжете с големи достойнства се държат по-нахално, директно, груби, недодялани, агресивни... позволяват си арогантни приказки  newsm48 ...
не им трябва любовна игра ...

а на мъжете с до тази големина са по- деликатни, кавалерски настроени и пр....залагат повече на флирта -играта...манипулатори...

и в двата случая жените са доволни
е кво да прави майката природа ...на едните дар слово, на другите дар долу... Wink


Така е. Бог взел Бог дал. Не знам аз към кой тип спадам, не мога да се определя. Но ще се доверя на преценката ти, защото някои от тези качества ги притежавам, но не съм манипулатор!  newsm78 Laughing

# 28
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
и повечето жени са толкова избушени там долу, че аз с моята карфица едва ли да ме усетят...



След , това ще ти кажа само едно  Wink не в х*Я ти е пробоблема  Mr. Green положението ти е още по зле от  размера на 'достонството'  ......

+1

Е че излъгал ли съм нещо? Я се огледайте! Аз не твърдя, че всички сте еднакви, но дори и вие имате по една такава приятелка, която обича това удоволствие и е взела "акъла" на много мъже.
Подкрепям Дессс. С подобни разсъждения размерът ти е най-малкият проблем. Ти търсиш жена, която да не обича това удоволствие ли?

# 29
  • Мнения: 8 887
Виж, явно с размер не можеш да впечатлиш, но и с възпитание също не успяваш  Wink
Почвам да си мисля, че отговорът на въпроса в заглавието на темата е  Да

Общи условия

Активация на акаунт