Пазаруване от Китайски сайтове с безплатна доставка - 12-та тема

  • 85 288
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 599
TinyDeal коректен сайт ли са?

# 691
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 122
TinyDeal коректен сайт ли са?
Коректни са поне до толкова доколкото имам впечатление. Пазарувах от тях, но не моного и всичко си дойде както трябва, за времето, което обикновено пристигат пратките от Китай.
Здравейте. След дълга кореспонденция с китайците получих този телефон http://www.pandawill.com/zopo-zp980-smartphone-mtk6592-octa-core … -blue-p85257.html Този който пуснах бил свършил и на него място ми изпратиха него. Пристигна за 3 дни. Телефона е хубав, но нещо батерията не държи.  newsm78 Докато си настроя контактите за около 30 мин. и батерията свърши. Не трябва ли да държи поне 2 дни? Имам Sony Xperia той държи 6-7 дни ако го ползвам само за разговори и 2 дни ако ровя в нета. Батерията му е 1700 mAh, а на Зопо-то 2000. В комплекта 1 или 2 батерии трябва да са? В моя имаше 1.
От известно време Китай промени политиката за изпращане на батерии. Вече не могат да се изпращат 2 батерии както преди, затова си получила само една. После, батерията, която е в комплекта, а и изобщо новите батерии не идват 100% заредени. Затова зареди я около 2-3 часа (това е стандартното време за зареждане) и тогава пробвай колко време държи, Ако ли пак се свърши за няколко часа значи или батерията е некачествена и трябва да си вземеш нова или проблема е в телефона и тогава е съмнително дали може да се оправи. С нова батерия би трябвало да държи при умерено ползване поне ден (24ч.) или още повече.

Последна редакция: пн, 03 фев 2014, 14:27 от Angela61

# 692
  • Мнения: 174
TinyDeal коректен сайт ли са?
Коректни са поне до толкова доколкото имам впечатление. Пазарувах от тях, но не моного и всичко си дойде както трябва, за времето, което обикновено пристигат пратките от Китай.
Здравейте. След дълга кореспонденция с китайците получих този телефон http://www.pandawill.com/zopo-zp980-smartphone-mtk6592-octa-core … -blue-p85257.html Този който пуснах бил свършил и на него място ми изпратиха него. Пристигна за 3 дни. Телефона е хубав, но нещо батерията не държи.  newsm78 Докато си настроя контактите за около 30 мин. и батерията свърши. Не трябва ли да държи поне 2 дни? Имам Sony Xperia той държи 6-7 дни ако го ползвам само за разговори и 2 дни ако ровя в нета. Батерията му е 1700 mAh, а на Зопо-то 2000. В комплекта 1 или 2 батерии трябва да са? В моя имаше 1.
От известно време Китай промени политиката за изпращане на батерии. Вече не могат да се изпращат 2 батерии както преди, затова си получила само една. После, батерията, която е в комплекта, а и изобщо новите батерии не идват 100% заредени. Затова зареди я около 2-3 часа (това е стандартното време за зареждане) и тогава пробвай колко време държи, Ако ли пак се свърши за няколко часа значи или батерията е некачествена и трябва да си вземеш нова или проблема е в телефона и тогава е съмнително дали може да се оправи. С нова батерия би трябвало да държи при умерено ползване поне ден (24ч.) или още повече.

Днес като го заредих за 2-3 часа ми изписа, че имам 16 часа до изтощаване на батерията, при условие че е на супер икономичен режим, слабо осветление, без WI-FI, без интернет. Батерията като пристигна имаше лепенка, т.е. предполага се че е нова.

# 693
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 122
Имаш две възможности. Едната да им върнеш телефона и другата да пробваш с нова батерия.  Ако с новата батерия пак не издържа дълго е от самия телефон и най-добре е да го върнеш или да го дадеш на сервиз да видат дали могат да го оправят, но това означава допълнително заплащане от твоя страна. Но ти си реши кое е най-добре за теб.

# 694
  • Мнения: 174
Писах им, но те сега празнуват и не са ми отговорили. По принцип колко трябва да издържа батерията?

# 695
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 122
Зависи от няколко неща. Зависи колко е мощна батерията. Добре е да е над 2000мАр. После колкото повече ядра има е по-мощен телефона и харчи повече. Ако е и 4G и при теб има такова покритие, за да можеш още по-бързо да сърфираш в Интернет, харчи повече батерия. Пробвай да го сложиш на 2G ако е възможно, за да видиш дали ще ти държи повече време.

# 696
  • Мнения: 1 288
Здравейте. След дълга кореспонденция с китайците получих този телефон http://www.pandawill.com/zopo-zp980-smartphone-mtk6592-octa-core … -blue-p85257.html Този който пуснах бил свършил и на него място ми изпратиха него. Пристигна за 3 дни. Телефона е хубав, но нещо батерията не държи.  newsm78 Докато си настроя контактите за около 30 мин. и батерията свърши. Не трябва ли да държи поне 2 дни? Имам Sony Xperia той държи 6-7 дни ако го ползвам само за разговори и 2 дни ако ровя в нета. Батерията му е 1700 mAh, а на Зопо-то 2000. В комплекта 1 или 2 батерии трябва да са? В моя имаше 1.


аз имам  ZOPO C2,батерията със интернет издържа 1ден,ако играя игри и по малко,ако не ползвам интернет и игри два дена,твоя телефон по спомен се предлагаше със две батерии,но виж във инфото на сайта колко батерии са описали,в момента нали пускат само по една батерия и може втората да са я махнали,осем ядрен ще харчи много ток така че е нормално по бързо да пада

# 697
  • Мнения: 174
Зависи от няколко неща. Зависи колко е мощна батерията. Добре е да е над 2000мАр. После колкото повече ядра има е по-мощен телефона и харчи повече. Ако е и 4G и при теб има такова покритие, за да можеш още по-бързо да сърфираш в Интернет, харчи повече батерия. Пробвай да го сложиш на 2G ако е възможно, за да видиш дали ще ти държи повече време.

Батерията е 2000 мАр, телефона е с 8 ядра, и го ползвам само на Wi-Fi.

Няма втора батерия.

Последна редакция: пн, 03 фев 2014, 20:02 от bisy_k

# 698
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 122
Добре, тогава пробвай да го оставиш да се зареди малко по-дълго време, батерията да е заредена 100% и пробвай колко време ще издържи ползвайки го, не само каквото ти изписва. Ако продължава същия проблем направи каквото ти казах по-горе, в предишните постинги. Новата батерия би трябвало да си я купиш.
Моят телефон е Sony батерията е 2400мАр и държи 3-4 дни с умерено ползване, но  е с двойно ядро.

# 699
  • Мнения: 140
Здравейте момичета, извинявам се предварително че нахлувам така в темата, но имам нужда от съвет.Реших се почти да поръчам телефон от pandawill : http://www.pandawill.com/lenovo-s820-smartphone-android-42-mtk65 … amera-p78071.html
доста изчетох и се спрях на този сайт, защото се плаща с пей пал главно и защото цената е най-добра в момента там.Предимно пазарувам от ebay.co.uk и сега ми е малко притеснително с тези китайчета.Та молбата ми е да дадете съвет дали да  пусна поръчка, и също отзиви ако някой на скоро е правил поръчка от там ,че все още като че ли се двоумя.За другите сайтове намерих цели теми но за пандата не успях да прочета коментари.
Благодаря предварително на всяка която сподели инфо:)
 smile3525

# 700
  • Мнения: 174
Pandawill за мен са много коректни. Два пъти поръчвах от тях, доволна съм като изпълнение на поръчката. Последната дойде за 3 дни  Peace.
Може да ползваш този купон newyear2014  . Дава 11$ отстъпка. Условията тук http://www.pandawill.com/2014chinese-new-year.html?utm_source=ne … mpaign=2014-01-27

# 701
  • Мнения: 123
Извинете за тъпия въпрос, но как точно стои въпроса с купоните за даден сайт, че разяснение за това никъде не намерих (ако има - то ако може някой да даде линк), предварително благодаря.
На мен ми дадоха един за добре дошла, като условието беше покупката да е над 50евро и имаше няколко дни само за да се използва. Аз така и неможах да се вредя да го използвам. Беше за намаление с 4евро за покупка на стойност 50 евро или повече от 50 евро.

Мерси за отговора!!!    newsm10
И да задам следващия тъп въпрос - от кой сайт идват най-бързо поръчките, според вашите лични наблюдения? Нещата, които искам да поръчам, ги има във всички сайтове с разлика в цената в порядъка на 2-3 лв. (като разбира се в buy in coins са най-евтини) и за това се чудя от къде да ги взема. Е разбира се ако някой сподели и нещо в повече, като впечатление, най-вече за коректността на различните сайтове, тъй като попрочетох доста противоречиви мнения, както и  в какво са опаковани продуктите - найлон с мехурчета, стиропор, някакви картонени кутии или нещо друго, ще съм му много благодарен!!!

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 276
 bobetto Pandawill са коректни.Моя телефон lenovo a850  поръчах около 25 декември,пристигна на 11 януари.Работи много добре засега,препоръчвам го.

# 703
  • Бургас
  • Мнения: 703
Като поръчвате телефони от Pandawill отиват ли на митница?

# 704
  • Мнения: 47
Здравейте,някой срещал ли е играчки от The amazing world of gumball?

Общи условия

Активация на акаунт