Къде ходихте на ортопед и колко платихте?

  • 2 373
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 688
ходихме при д-р Алексиев в Горна баня,без направление.Платихме 15лв беше страшно мил и много обясняваше!

# 16
  • София
  • Мнения: 2 967
В ОРТОПЕДИЯТА В ГОРНА БАНЯ С НАПРАВЛЕНИЕ ОТ ЛИЧНИЯ ЛЕКАР. В ЕДНА ОТ СГРАДИТЕ, КЪМ БОЛНИЦАТА, ПРЕГЛЕЖДАТ САМО БЕБЕТА И ДЕЦА. ПРЕГЛЕДА НИ др. СТЕФАНОВ. САМО СИ ПЛАТИХМЕ ЕХОГРАФСКИЯТ ПРЕГЛЕД.

# 17
  • Мнения: 35 965
Нищо не ни струваше , защото бяхме с направление при д-р Драганов във ВМА

и ние така

# 18
  • Мнения: 1 771
Видях темата за прегледа от ортопед, на мен също ми казаха че трябва в най скоро време да отидем, но не ми дадоха направление с оправданието, че имало много деца, много се чакало, доктора бил груб и т.н. Та питането ми е къде отидохте на ортопед и колко платихте ако не сте с направление?

Нито съм чакала много, нито е имало много деца. Записахме си час и ни взе вопределеното време. Д-р Драганов ВМА. С направление и нищо не сме плащали.

# 19
  • София
  • Мнения: 172
При д-р Драганов, с направление - безплатно. Направлението го взехме след като 3 пъти подред го исках и накрая й казах, че държа на прегледа и имам право на направление. Иначе все бях вежливо убеждавана, че няма нужда и че тя е направила необходимия преглед (сравнява гънките по крачетатат и дупето)

# 20
  • София
  • Мнения: 2 623
Ние ходихме в Горна Баня при д-р Алексиев по препоръка на педиатърката ни. Без направление бяхме и платихме 15 лв. В последствие разбрах, че в Горна Баня направленията важат само при хирурзите, а със или без направление ехографа е 15 лв.
Също така разбрах, че от известно време и при д-р Драганов може да се ходи с направление и прегледа е безплатен.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Пловдив - д-р Токмакова - бяхме с направление и ни взе и 20 лв. отгоре, сега отивам да я запиша в "черния списък"

# 22
  • Мнения: 46 517
... В последствие разбрах, че в Горна Баня направленията важат само при хирурзите, а със или без направление ехографа е 15 лв. ...

Важат, но направлението е едно специално, казва се "Талон три А", но повечето педиатри дават само "Талон три" и тогава прегледа е безплатен, а ехографа платен, не знам защото го правят? Освен, ако няма промяна в последните месеци.

# 23
  • Мнения: 4 915
Системата в Горна Баня е следната:
за да ти е безплатен прегледът + ехограф, първо трябва направление от педиатър към ортопед, който пък ти дава талон "Три А" за преглед с ехограф.

Примерно - с направлението отивате в поликлиниката до вас, където има ортопед, но няма ехограф и ортопедът там ви дава Талона, с който отивате в Горна Баня.  Crazy

Идеята според мен е да си плащаш за ехографа.

Във Военна болница само с направление от педиатър не се плаща нищо.

# 24
  • Мнения: 5 790
При Драганов, с направление от педиатъра. Нищо не съм плащала.

# 25
  • София
  • Мнения: 596
Ходихме при Д-р Алексиев в Клиниката в Горна баня без направление. Таксата, която платихме бе 15лв.
Много приятен, отзивчив човек, обяснява спокойно. Впоследствие няколко пъти съм му звъняла по моб. телефон с въпроси за бънджито и проходилката - та и по тел. ни е консултирал. Hug Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 44 115
При Драганов във ВМА.Не съм плащала нищо ,защото бях с направление от педиатъра.

иначе се плаща 15-20 лв. а д-ра е супер Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 3 679
Защо искаш да плащаш- длъжни са да ти дадат направление а и нещо ми се върти в главата че за бебета вече не било и нужно направление но не съм мн. сигурна.
Аз заведох Валето в 25 поликлиника в младост 3- доктора беше мн. отзивчив и старателен но не си спомням как се казваше- снаха ми води Ники в Горна Баня но там се плаща- но и докторите са специалисти

# 28
  • Мнения: 2 950
при Драганов във ВМА - без направление, платихме си 12 лв.

# 29
  • Мнения: 1 440
При Д-р Драганов с направление.
Този човек е супееер! Peace

Общи условия

Активация на акаунт