Violetta~Виолета- една мечта, една песен. {Тема 5}

  • 70 184
  • 780
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 0
Бето, Пабло и Анджи много ги харесвам и те са най-яките учители, но за предизвикателството ще избера Грегорио

Знам, че той се опитва всичко да развали и да прави лошо на Пабло, но това е смешното. Много забавен образ ми е и винаги се смея като направи някоя нова глупост и особено с онези петна на челото, всеки ден с различен цвят.  Joy Просто ми е много смешен и това ме радва ;дд

# 736
  • Мнения: 8
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=222473881237230&set= … ype=3&theater
И на мен Анджи ми е любимата учителка.Много е красива и талантлива и се държи много добре с учениците си и с Людмила въпреки че тя е лоша Wink

# 737
  • Мнения: 66
Ден 6: Любим учител.

Моята любима учителка си е Анджи! Знам, че малко повтарям отговора на Рая, но и аз харесвам Анджи! Тя се държи добре с учениците и много си прилича с Пабло, който също ми е от любимите ми учители. Имам предвид, методите им на преподаване са сходни. Анджи винаги помага на учениците от студиото дава и  съвети и др. Например на финала, помогна на Франческа с прическата й, а Брако пък си беше забравил думите от песента (нещо такова) и тя му написа малка част на ръката му (нещо такова)...

# 738
  • Мнения: 302
За татуса
Скрит текст:
Мисля че това е една от най-големите глупости на света ooooh!. Преди само затворниците са имали татуси и това е значело че не следват закони и т. н. Ако е влюбена се радвам за нея но след 10-20 години ще й се струва глупаво. Аз съм 100% против татусите newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 даже съм ядосана на Тини-Как може така да си цапа ръцете
За предизвикателството 
Любим учител- Джаки
Много ми харесва стила й
Винаги е готова за танци
А и аз като нея обичам да се правя на кок

# 739
  • Мнения: 302
Скрит текст:
Коди е бил в Петрич
https://twitter.com/colesprouse
вижте снимката-3 тата

# 740
  • Мнения: 286
Знам,че малко ще повторя,но аз също харесвам Анджи най-много от учителите Heart просто поради същите причини държи много добре с всички ученици и винаги е готова да им помогне  Heart

# 741
# 742
  • Мнения: 52
Моят любим учител е :



ГРЕГОРИО! Много е забавен винаги и неговите часове са страхотни  Simple Smile  Също така има интересни хореографии и като цяло е уникален  Laughing Grinning  Най-любима ми е репликата му: Silencio!

# 743
  • Мнения: 40
Кати, не ми излиза картинката
Иначе тук Херман ми е много смешен ;ддд Между другото, не знам кой го беше казал, но и на мен Херман ми заприлича на Джони Деп ;ддд


Аз го бях казала Grinning

# 744
  • Мнения: 9
Първо, да кажа честит първи учебен ден на всички! Дано на всички да е успешна и тази учебна година  Peace

Няколко нови снимки на Тини:
http://instagram.com/p/eTnH0UBD9z/
http://instagram.com/p/eTfxVsBDzV/

# 745
  • Мнения: 8

  newsm11 newsm11 smile3515 smile3516 smile3511 newsm61 Знам че нас никой не ни пита но все пак не е честно

# 746
  • Мнения: 302
Момичета ако знаете баща ми кво каза за татуса на Тини
Аз му викам че си е направила татус- Всичко от което се нуждаеш е любов
Той ми отвърна че ако той й беше баща винаги щом поиска пари той щял да й отговаря-Всичко от което се нуждаеш е любов  Wink Laughing

# 747
  • Мнения: 302
Коя е тая Ана  #Cussing out

# 748
  • Мнения: 18
Здравейте момичета.  Hug

Виждам, че писането малко намаля, но все пак започнахме училище, нормално е. И всъщтност..ЗА ЖАЛОСТ започнахме училище.  Sad Все пак ви пожелавам много успехи.  Peace
 
Скоро ще направя и тема 6 понеже тази доста бързо я изписахме, но ще видя кога ще мога и ще я направя. Радвам се, че толкова бързо я изписахме и тази тема, надявам се да сме така и в новата.  Hug

Днешното предизвикателство е..

Темата за днес е Ден 7: Любим герой момиче.

Може да качите снимка на вашата любимка от сериала и да напишете причините защо я харесвате. Забавлявайте се!  Peace

# 749
  • Мнения: 18
Моята любима героиня е Людмила, предполагам го очаквахте, защото още в първият ден от предизвикателството ви казах, че тя е моят любим герой. Няма да пиша голям роман, но ще напиша нещо по-различно от първото. Радвам, се че Людми ще бъде щастлива с Федерико дори и накрая да не са заедно, защото тя заслужава също щастие. Въпреки, че героинята и е лоша ако направи нещо добро като да се сприятели с Виолета както видяхме от снимките, то тя също заслужава малко любов, понеже никой до сега не я обичаше истински. Тя има страхотен талант и страхотно пее. Съжалявам, че песните и са толкова надути, но такава и е героинята. Когато пее малко по-нормалните песни тя ги пее нежно и с чувство, наистина и се отдава музиката. Обожавам я такава каквато е и нали знаете какво казват хората? "Колкото повече хейтъри имаш, толкова по-известен си." Тя наистина е една супер-нова.  newsm76

Общи условия

Активация на акаунт