Давате ли черен дроб?

  • 4 361
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 500
Е това и аз вече не съм го давала.

Mr. Green и аз!

# 16
  • Мнения: 8 505
Давала съм в супа.Яде го,но определено не и е любимото нещо.

# 17
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Не съм давала и не възнамерявам скоро да давам

# 18
  • Мнения: 4 358
Оги е на 3 годинки и още не съм давала дроб. Давам само чисто месо.
Дроб готвя рядко дори и за нас с мъжа ми.

# 19
  • Мнения: 6 390
не не съм давала

# 20
  • Мнения: 516
Точно това ни е днес обедното меню.

# 21
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Аз имам домашни пилешки дробчета и след месец смятам да опитам да й сложа в зеленчуковото пюре.

# 22
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Давала съм му от пюретата на "Ганчев" с черен дроб и си ги хапваше.Не са се отразили негативно на стомаха,т.е. да докарат разстройство.Сега е на дет.кухня и там още не са давали дроб.

# 23
  • Мнения: 302
Давала съм от готовите пюрета. Педката обаче, ми препоръча да го избягвам, защото на животните (особено пилетата) в Бг се дават хормони, антибиотици,  всякакви хранителни добавки и всичко минава през черния дроб. Единствено ако е домашно животното и се знае с какво е хранено, може.

# 24
  • Мнения: 418
Давала съм и аз от пюретата на Ганчев с дроб .Не съм забелязала да има проблем и го прие нормално.Иначе не съм предлагала домашно приготвен.Баща и е върл противник на субпродуктите и не се приготвят вкъщи.Иначе аз похапвам такива и давам възможност и на малката да пробва .

# 25
  • Мнения: 52
давах от пюре ние не сме любители на дроб и не готвя такова чудо

# 26
  • Мнения: 1 410
Давала съм от купешките, но само веднъж. Повече не съм давала.

# 27
  • Мнения: 442
не съм давала. за черния дроб съм чувала, че е `пречиствателната станция` на всеки организъм. звучи ми логично и затова го избягвам.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 969
давала съм няколко пъти от купешко пюре
и аз така

# 29
  • Мнения: 46 518
Давала съм и аз от пюретата на Ганчев с дроб .Не съм забелязала да има проблем и го прие нормално.Иначе не съм предлагала домашно приготвен.Баща и е върл противник на субпродуктите и не се приготвят вкъщи.Иначе аз похапвам такива и давам възможност и на малката да пробва .

Хормоните са податливи на термична обработка. След като е сготвено нещото, не е опасно.

Последна редакция: вт, 07 фев 2006, 01:47 от Писана

Общи условия

Активация на акаунт