Халит Ергенч във "Великолепният век" и новите проекти на екипа-тема 79

  • 74 592
  • 717
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 141
Разписвам се и аз на 1 стр.Чудесни колажи момичета  Hug
Крайно време беше да се преименува темата  Peace
Чуствам се малко като кумА  Embarassedза новото заглавие.Не, сакън, не щях  Stop, нещо друго беше виновно. Thinking
Има ли нов трейлър или чакаме?
Скрит текст:
Ех, че бавно кълва тази клавиатура, докато публикувам и вече съм на 2 стр.

# 16
# 17
  • Сливен
  • Мнения: 145
Добър вечер! Благодаря за темичката и прекрасните колажи и снимки. Да се разпиша и аз след лятната ваканция. Аз също преговарям старите серии, като се стремя да вниквам в някои неща по-надълбоко. В момента съм на 71 епизод и едвам ги издържам. Знаете - Фируузе. Голяма мъка беше.
Очаквам новият сезон с трепет, но все още ми е мъчно,че Мерием няма да участва. Но да е жива и здрава. Да си роди здраво детенце.
За принцовете гласувах за Баязид. Гласувах и от гледна точка на това, кой би бил най -добър султан, ако бяха живи. Мустафа - би бил добър султан, но той винаги е имал някой зад гърба си, влияе се от фусти, от Ибрахим. Надменен е. А тази си надменност я черпи от непрекъснатото напомняне,че е престолонаследник.
Мехмед е душко - добродушко. Малко ни показаха за него. Сигурно е научен и начетен, колкото батко си, но не е толкова силен. Прекалено миролюбив за един бъдещ падишах. Ако беше жив едва ли би бил подходящ.
На Селим бъдещето го знаем. Но не мисля,че при него има някакъв упадък на Империята...
Но Баязид ми се струва винаги отритнат, пренебрегван. Още при сюнетите. Селим го обрязоха с батковците, а Баязид не. И колко ли още ще гледаме как Селим го прецаква и го изкарва виновния. Има силен темперамент и лошото при него,че трудно владее емоциите си, а това ми напомня ми на Александра, преди да се роди Хюррем Simple Smile

# 18
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Аз направо ги прескочих с Фирузето...не можах  Confused

# 19
  • Мнения: 141
За принцовете гласувах за Баязид. Гласувах и от гледна точка на това, кой би бил най -добър султан, ако бяха живи. Мустафа - би бил добър султан, но той винаги е имал някой зад гърба си, влияе се от фусти, от Ибрахим. Надменен е. А тази си надменност я черпи от непрекъснатото напомняне,че е престолонаследник.
violini , аз като един лаик не удобрявам мнението за "фустите".Още повече, че няма да се изказвам за народопсихологията на турците, които освен турци, кюрди и други народности, открай време почитат майката Валиде.Тя не е фуста, тя е тази, която ръководи и в днешно време.Мустафа не слуша фусти.Слуша, който трябва в онова време.

Последна редакция: пн, 02 сеп 2013, 08:28 от ketti

# 20
  • Мнения: 141
 Hug

Последна редакция: пн, 02 сеп 2013, 08:29 от ketti

# 21
  • Мнения: 3 485
Джу ето не един ,а направо 2 "Шанел"-а  ,за всички има Peace



# 22
  • Мнения: 3 485
Добро утро !   Nature Sunny

Вместо със кафе,
днес ви черпя "лемоне".
"Лемонето" е подбрано
и с любоФ за вас избрано!
Лайм,лимони и цитрони,
все за хубави кокони.
На опашка бързо се редете,
всичко друго зарежете
и сами ги изцедете,
фреш за здраве направете
и Сюмбюла награбете...


# 23
  • Мнения: 3 485
И малко снимки:
Пелин на сватбата на приятелка:



Мехмед Гюнсюр заедно с момиченцето от филма "Любовта обича съвпаденията"



Това е специално за Хелен  Wink не можах да издържа на изкушението Blush/страОтен искам го за Селиммм/

Последна редакция: пн, 02 сеп 2013, 05:33 от trendafilka

# 24
  • Мнения: 16

Това е специално за Хелен  Wink не можах да издържа на изкушението Blush/страОтен искам го за Селиммм/


И аз! Ама няма!  Cry Брадата, която си е пускал се оказа, че не е за ВВ , а за нов сериал "С Русия в сърцето" (или нещо подобно)!

# 25
  • Мнения: 445
И аз! Ама няма!  Cry Брадата, която си е пускал се оказа, че не е за ВВ , а за нов сериал "С Русия в сърцето" (или нещо подобно)!

Тио, благодаря много, обожавам Къванч  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Много щеше да е хубав като султан, ама.. йок  Wink

Пепи, да, Къванч ще снима нов сериал "Курт Сеит и Шура" по романа на Нермин Безмен - "С Русия в сърцето - 1-ва част - Шура"  Peace

Даже го чакаме за снимки в БГ, през октомври, дано  Praynig Praynig Praynig Mr. Green

# 26
  • Мнения: 3 675
Добро утро, аз пак съм тук.Засега не мога да се похваля с положителен резултат от търсенето на работа, защото все още ми предстоят събеседвания и подаване на документи.
Сега ще прочета какво сте писали, докато ме е нямало.Радвам се пак, че съм сред вас.Хубав ден и спорна седмица на всички.

Докато бях в отпуск четох по вестниците, че Мерием била бременна в 4 месец и затова напуснала сериала, това вярно ли е?
Аз гласувах за Джихангир, ама малчо, онзи русия и къдравия, който много прилича на малкото Гитадамче.

Последна редакция: пн, 02 сеп 2013, 08:50 от gitadam

# 27
  • Мнения: 445
Добро утро, аз пак съм тук.Засега не мога да се похваля с положителен резултат от търсенето на работа, защото все още ми предстоят събеседвания и подаване на документи.
Сега ще прочета какво сте писали, докато ме е нямало.Радвам се пак, че съм сред вас.Хубав ден и спорна седмица на всички.

Докато бях в отпуск четох по вестниците, че Мерием била бременна в 4 месец и затова напуснала сериала, това вярно ли е?
Аз гласувах за Джихангир, ама малчо, онзи русия и къдравия, който много прилича на малкото Гитадамче.

Здравей, да, вярно е за Мерием, върни се на предната тема, има много инфо по въпроса  Peace

Забравих да спомена - аз гласувам за Мустафа. Още от влизането му в сериала много ми допадна, а Мехмет Гюнсюр ми е сред любимите актьори... Направо не знам как ще издържа да гледам убийството му  Tired Образът на Мустафа много ми харесва, за мен той е щял да бъде велик султан, защото притежава много от качествата на баща си  Peace Мустафа доказа през епизодите, че има глава на раменете си, собствена позиция, притежава освен ловкост, сила, аристократизъм и състрадание, милост и доброта.

# 28
  • Мнения: 2

Muhteşem Yüzyıl 'ın yeni sezonuna hazır mısınız? Muhteşem Yüzyıl ilk fragmanı bu akşam 21:30'da bu sayfada ve StarTV'de yayınlanıyor!

Şehzadelerin taht savaşlarının, Harem'in duvarları arasındaki yeni olayların, ve aşk-ı derunun son demi için, bu akşamı bekleyin! .. доколкото разбрах пише кога ще е трейлъра но не мога да разбера кога ..  Thinking

# 29
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827

Muhteşem Yüzyıl 'ın yeni sezonuna hazır mısınız? Muhteşem Yüzyıl ilk fragmanı bu akşam 21:30'da bu sayfada ve StarTV'de yayınlanıyor!

Şehzadelerin taht savaşlarının, Harem'in duvarları arasındaki yeni olayların, ve aşk-ı derunun son demi için, bu akşamı bekleyin! .. доколкото разбрах пише кога ще е трейлъра но не мога да разбера кога ..  Thinking

Тази вечер от 21:30 часа по СТАР ТВ.

Общи условия

Активация на акаунт