Опасни Улици /Arka Sokaklar/ ~ Тема 23 ~

  • 28 611
  • 736
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 11 766
Тенкююю ;д Боже, това Опасни улици ли са, не мога да ги позная.  Mr. Green
И аз доста се изненадах, но поне изненадата е приятна. Много ми допада. Най-накрая са сложили нови кадри, а не да стоят още с тези от 2008. Joy

Определено интрото е много по-различно от всички сезони до сега. Малко ми е странно - все едно е друг сериал. Но иначе ми хареса ... thumbsup

# 571
  • Мнения: 11 766
Лейлята, допада ли ви? Аз като я гледах я мислех за по-корава, те я побъркаха, главно Месут.  Mr. Green Mr. GreenМурат изхвърли един през стъклото един, а тя гледа като теле в железница.  hahaha

На същото мнение съм. Сякаш не си е на мястото. Joy В промото ми изглеждаше, че има опит и е по-уверена, но явно не е така. Малко ме изнервя, дано по-нататък героинята й се промени. Но на този етап не ми допада. Joy

Така е, изобщо не ми допада, нищичко освен хубост, не може да ме грабне в нея.  Joy

На мен и двете ми допадат. Two Hearts Поне за сега, изглежда, че сценаристите нямат намерение Лейля да заеме мястото на Зейнеп, това е важното. Peace Направи ми особено впечатление, че още от самото начало беше много усмихната. Heart Разбира се, никой не може да заеме мястото на Зейнеп - нее, в никакъв случай. Naughty Наистина изглежда неопитна, както спомена Джули, но ми харесва, че се опитва да е част от екипа. Колкото до Музо - още в първия момент, когато Али и Ръза я видяха, знаеш, че ще стане и тя част от екипа. Само не разбирам, ако ще е част от екипа, защо името й е толкова назад в интрото, но в последствие ще разберем. Kissing Heart Харесват ми и закачките с Месут, но за съжаление, не ги разбирам. Друго, което ми направи впечатление, беше, че Музо беше вързана по същия начин, както аз, докато гледах епизода. Grinning Grinning

На мен Лейля много ми хареса. През цялото време доста се забавлявах с нея. Поставих се на нейното място. В началото татко Ръза се държа по-студено, останалите от екипа също. Само Айлин я хареса веднага.  Heart Eyes

Според мен още не се е адаптирала - тя е по-кротка и скромна. В началото се почувства изолирана. После пък се чудеше какво става - не е виждала методите на екипа ...  Mr. Green

Ще свикне - освен това е хубава и умна. Разбира се няма как да замени Зейнеп, но определено ми хареса ролята й ... 
newsm76

# 572
  • Мнения: 0
Лейлята, допада ли ви? Аз като я гледах я мислех за по-корава, те я побъркаха, главно Месут.  Mr. Green Mr. GreenМурат изхвърли един през стъклото един, а тя гледа като теле в железница.  hahaha

На същото мнение съм. Сякаш не си е на мястото. Joy В промото ми изглеждаше, че има опит и е по-уверена, но явно не е така. Малко ме изнервя, дано по-нататък героинята й се промени. Но на този етап не ми допада. Joy

Така е, изобщо не ми допада, нищичко освен хубост, не може да ме грабне в нея.  Joy

На мен и двете ми допадат. Two Hearts Поне за сега, изглежда, че сценаристите нямат намерение Лейля да заеме мястото на Зейнеп, това е важното. Peace Направи ми особено впечатление, че още от самото начало беше много усмихната. Heart Разбира се, никой не може да заеме мястото на Зейнеп - нее, в никакъв случай. Naughty Наистина изглежда неопитна, както спомена Джули, но ми харесва, че се опитва да е част от екипа. Колкото до Музо - още в първия момент, когато Али и Ръза я видяха, знаеш, че ще стане и тя част от екипа. Само не разбирам, ако ще е част от екипа, защо името й е толкова назад в интрото, но в последствие ще разберем. Kissing Heart Харесват ми и закачките с Месут, но за съжаление, не ги разбирам. Друго, което ми направи впечатление, беше, че Музо беше вързана по същия начин, както аз, докато гледах епизода. Grinning Grinning

На мен Лейля много ми хареса. През цялото време доста се забавлявах с нея. Поставих се на нейното място. В началото татко Ръза се държа по-студено, останалите от екипа също. Само Айлин я хареса веднага.  Heart Eyes

Според мен още не се е адаптирала - тя е по-кротка и скромна. В началото се почувства изолирана. После пък се чудеше какво става - не е виждала методите на екипа ...  Mr. Green

Ще свикне - освен това е хубава и умна. Разбира се няма как да замени Зейнеп, но определено ми хареса ролята й ... 
newsm76

Така е , голяма е душица, след малко ще кача страшните й моменти в снимки..  Joy Joy Joy

# 573
  • Мнения: 0
Много ми е смешна и тя не знае, къде се намира, всички я побъркват ..  hahaha hahaha hahaha











# 574
  • Мнения: 0
Единствената ми .. завинаги ще обичам най-много нея от всички комисарки и никоя не може да ми я замести .. ♥♥♥

# 575
  • Мнения: 11 766
Епизода беше много интересен.  Hug

В началото го разказвах, така че продължавам натам.  Mr. Green

Първо да кажа, че се възхищавам на отличната игра на Уур днес. Изигра всички сцени перфектно. Толкова силни и тъжни моменти - личи си, че и на самият Уур му е тежко, че Гамзе я няма в сериала.  Weary

Толкова ми стана мъчно за него, когато влезе в спалната им със Зейнеп и погледна снимките им. След това взе парфюма й и напръска малко. Започна да вика името й - толкова беше тъжно и трогателно ...  cry

След това хвърли парфюма на леглото, стана и заключи вратата. После изтича в другата стая и хвърли ключа през прозореца. Милия беше съсипан. След малко видя дръвчето, което засадиха с Йомер и на което сложиха пръст от гроба на Зейнеп. Милия веднага се сети за нея - отново се качи горе и разби вратата, за да влезе в стаята им. Малкия Йомер се стресна какво става ...  newsm45

И когато спеше на масата и после, в буса при екипа - ми стана толкова мъчно. А когато влезе в буса веднага си спомни как Зейнеп патрулираше с тях. Ходеше като жив труп. Толкова трогателни сцени. Как няма да плачем на тях ...  no

Каквото и да става Мурат винаги ще обича Зейнеп - това е истинска любов ...  Two Hearts Two Hearts txtloves

Когато се появи Музо много бързо обезвреди бомбата. Личи си, че е много отракана и щура. Татко Ръза и Али веднага я харесаха. Татко Ръза дори говори с директора да я прехвърли в екипа, но той му доведе Лейля ...  hahaha hahaha hahaha

На мен Лейля много ми хареса. През цялото време доста се забавлявах с нея. Поставих се на нейното място. В началото татко Ръза се държа по-студено, останалите от екипа също. Само Айлин я хареса веднага.  Heart Eyes

Месут само я караше да върши какво ли не. Все й даваха някаква маловажна работа. Но точно тя реши случая с детето. Как само си снимаше с телефона и си записваше мислите от местопрестъплението ...  Mr. Green

Тя се опита да се приобщи, но първоначално доста студено я приеха. Пръв Мурат се застъпи за нея и тя после му благодари, а той стана и излезе. Тогава Лейля попита Айлин защо Мурат се държи така. Айлин я заведе в стаята със снимките на загиналите полицай. Каза й, че Зейнеп е била съпруга на Мурат и са я убили и на него му е тежко ...   Peace

Качиха се екипа в буса и хоп Месут задряма и за малко да сплеска Лейля - тя как гледаше. Паднах си от смях. После, когато отидоха да спасят момиченцето. Мурат и Месут как издебнаха онзи в гръб - направо го пребиха и го метнаха през прозореца. Лейля гледаше като попарена - изобщо н е свикнала с техните методи, но съм сигурна, че скоро ще се нагоди ...  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

На другия ден Месут и Хюсню затрупаха Лейля с документи. Всички тръгнаха на патрул - но татко Ръза каза на Мурат да остане в управлението. По едно време съобщиха за някакви бомби и терористи. Мурат веднага прие сигнала и тръгна натам, Лейля тръгна с него ...  Peace

По едно време татко Ръза и Мурат говориха по телефона. Мурат каза, че е тръгнал към мястото. Татко Ръза го попита дали Лейля е с него - но Мурат излъга и каза, че не е. Така я прикри, защото й бяха казали да стои в управлението ...  Rolling Eyes

Айлин пък натовари с документите новият комисар и третата комисарка. Те между другото са доста млади, за сега само помагат - макар че накрая ги включиха в акцията ...  Thinking

Мурат и Лейля следяха терористите. Намериха скривалището им - дори Мурат снима един от тях и го изпрати на екипа ...  Sunglasses

В това време екипа беше при другата акция за бомба - тук отново Музо се намеси и я обезвреди. Татко Ръза каза, че я иска в екипа. Още при първата си среща Месут и Музо почнаха да се заяждат. Той я нарече момиченце - искал да  вземе скафандъра, защото бил тежък. Тя му каза, че не е никакво момиче и сама може да се справи ...  tooth

Екипа заедно с Музо и двамата млади комисари тръгнаха да помогнат в залавянето на терористите. В това време Мурат и Лейля продължиха да ги следят. Видяха как правят размяната с оръжия и бомби и съобщиха на другите.  newsm10

Стана голяма престрелка - всички се включиха в стрелбата. По едно време един от терористите хвърли бомба - Мурат го видя и каза на Лейля да се пази, след което я прегърна и я спаси. По-късно тя му благодари и двамата си поговориха ...   Hands Clap

Екипа залови терористите. След това Татко Ръза успя да вземе и Музо в екипа си. Тя се запозна с всички ...  Laughing

Мурат поправи бравата на вратата на спалнята си. После отиде и изглади дрехите на Йомер. На другия ден Йомер тръгна на училище - целият екип заедно с Лейля и Музо се появиха на прага на Мурат. Закараха детето до училище - когато то слезе всички му махаха, а то попита къде е баща му. Тогава видяха, че Мурат спи в буса. Милия не му е никак лесно ...
newsm51

# 576
  • Мнения: 0
Милите ..




-Между другото, нали не пречи, че качих толкова много снимки от епизода,искам да развия темата, да я изпишем и утре.  Mr. Green

# 577
  • Мнения: 11 766
Единствената ми .. завинаги ще обичам най-много нея от всички комисарки и никоя не може да ми я замести .. ♥♥♥



Милите ..




-Между другото, нали не пречи, че качих толкова много снимки от епизода,искам да развия темата, да я изпишем и утре.  Mr. Green

Толкова са прекрасни и тримата - как да не ги обича човек!  Heart Eyes newsm76  Kissing Heart

Въобще не се притеснявай за снимките - качвай, колкото искаш. Тъкмо така се добива по-голяма представа ...
  Mr. Green

# 578
  • Мнения: 11 766
На мен Лейля много ми хареса. През цялото време доста се забавлявах с нея. Поставих се на нейното място. В началото татко Ръза се държа по-студено, останалите от екипа също. Само Айлин я хареса веднага.  Heart Eyes

Според мен още не се е адаптирала - тя е по-кротка и скромна. В началото се почувства изолирана. После пък се чудеше какво става - не е виждала методите на екипа ...  Mr. Green

Ще свикне - освен това е хубава и умна. Разбира се няма как да замени Зейнеп, но определено ми хареса ролята й ... 
newsm76

Така е , голяма е душица, след малко ще кача страшните й моменти в снимки..  Joy Joy Joy

Много добра идея ...  Mr. Green

# 579
  • Мнения: 11 766
Много ми е смешна и тя не знае, къде се намира, всички я побъркват ..  hahaha hahaha hahaha













Благодаря ти за снимките. Направо си паднах от смях с нея - особено на физиономиите й на последните 3 снимки ... rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 580
  • Мнения: 0
Епизода беше много интересен.  Hug

В началото го разказвах, така че продължавам натам.  Mr. Green

Първо да кажа, че се възхищавам на отличната игра на Уур днес. Изигра всички сцени перфектно. Толкова силни и тъжни моменти - личи си, че и на самият Уур му е тежко, че Гамзе я няма в сериала.  Weary

Толкова ми стана мъчно за него, когато влезе в спалната им със Зейнеп и погледна снимките им. След това взе парфюма й и напръска малко. Започна да вика името й - толкова беше тъжно и трогателно ...  cry

След това хвърли парфюма на леглото, стана и заключи вратата. После изтича в другата стая и хвърли ключа през прозореца. Милия беше съсипан. След малко видя дръвчето, което засадиха с Йомер и на което сложиха пръст от гроба на Зейнеп. Милия веднага се сети за нея - отново се качи горе и разби вратата, за да влезе в стаята им. Малкия Йомер се стресна какво става ...  newsm45

И когато спеше на масата и после, в буса при екипа - ми стана толкова мъчно. А когато влезе в буса веднага си спомни как Зейнеп патрулираше с тях. Ходеше като жив труп. Толкова трогателни сцени. Как няма да плачем на тях ...  no

Каквото и да става Мурат винаги ще обича Зейнеп - това е истинска любов ...  Two Hearts Two Hearts txtloves

Когато се появи Музо много бързо обезвреди бомбата. Личи си, че е много отракана и щура. Татко Ръза и Али веднага я харесаха. Татко Ръза дори говори с директора да я прехвърли в екипа, но той му доведе Лейля ...  hahaha hahaha hahaha

На мен Лейля много ми хареса. През цялото време доста се забавлявах с нея. Поставих се на нейното място. В началото татко Ръза се държа по-студено, останалите от екипа също. Само Айлин я хареса веднага.  Heart Eyes

Месут само я караше да върши какво ли не. Все й даваха някаква маловажна работа. Но точно тя реши случая с детето. Как само си снимаше с телефона и си записваше мислите от местопрестъплението ...  Mr. Green

Тя се опита да се приобщи, но първоначално доста студено я приеха. Пръв Мурат се застъпи за нея и тя после му благодари, а той стана и излезе. Тогава Лейля попита Айлин защо Мурат се държи така. Айлин я заведе в стаята със снимките на загиналите полицай. Каза й, че Зейнеп е била съпруга на Мурат и са я убили и на него му е тежко ...   Peace

Качиха се екипа в буса и хоп Месут задряма и за малко да сплеска Лейля - тя как гледаше. Паднах си от смях. После, когато отидоха да спасят момиченцето. Мурат и Месут как издебнаха онзи в гръб - направо го пребиха и го метнаха през прозореца. Лейля гледаше като попарена - изобщо н е свикнала с техните методи, но съм сигурна, че скоро ще се нагоди ...  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

На другия ден Месут и Хюсню затрупаха Лейля с документи. Всички тръгнаха на патрул - но татко Ръза каза на Мурат да остане в управлението. По едно време съобщиха за някакви бомби и терористи. Мурат веднага прие сигнала и тръгна натам, Лейля тръгна с него ...  Peace

По едно време татко Ръза и Мурат говориха по телефона. Мурат каза, че е тръгнал към мястото. Татко Ръза го попита дали Лейля е с него - но Мурат излъга и каза, че не е. Така я прикри, защото й бяха казали да стои в управлението ...  Rolling Eyes

Айлин пък натовари с документите новият комисар и третата комисарка. Те между другото са доста млади, за сега само помагат - макар че накрая ги включиха в акцията ...  Thinking

Мурат и Лейля следяха терористите. Намериха скривалището им - дори Мурат снима един от тях и го изпрати на екипа ...  Sunglasses

В това време екипа беше при другата акция за бомба - тук отново Музо се намеси и я обезвреди. Татко Ръза каза, че я иска в екипа. Още при първата си среща Месут и Музо почнаха да се заяждат. Той я нарече момиченце - искал да  вземе скафандъра, защото бил тежък. Тя му каза, че не е никакво момиче и сама може да се справи ...  tooth

Екипа заедно с Музо и двамата млади комисари тръгнаха да помогнат в залавянето на терористите. В това време Мурат и Лейля продължиха да ги следят. Видяха как правят размяната с оръжия и бомби и съобщиха на другите.  newsm10

Стана голяма престрелка - всички се включиха в стрелбата. По едно време един от терористите хвърли бомба - Мурат го видя и каза на Лейля да се пази, след което я прегърна и я спаси. По-късно тя му благодари и двамата си поговориха ...   Hands Clap

Екипа залови терористите. След това Татко Ръза успя да вземе и Музо в екипа си. Тя се запозна с всички ...  Laughing

Мурат поправи бравата на вратата на спалнята си. После отиде и изглади дрехите на Йомер. На другия ден Йомер тръгна на училище - целият екип заедно с Лейля и Музо се появиха на прага на Мурат. Закараха детето до училище - когато то слезе всички му махаха, а то попита къде е баща му. Тогава видяха, че Мурат спи в буса. Милия не му е никак лесно ...
newsm51

И от мен голямо браво на Уур. Толкова истинско го изигра, ако човек не знаеш, наистина би с помислил, че наистина е умряла. Играта му беше невероятна, как отиде в спалнята им помириса 2 пъти парфюма й, после седна на леглото и почна да пръска от него, започна да й повтаря името, толкова беше тежко.... не знам, дали наистина страда за Гамзе или е добра роля,  но и в двата случея му се възхищавам ..   love001 newsm76 Two Hearts Two Hearts Flushed Heart Eyes


В буса, само за малко беше задрямал и пак се сети за Зейнеп .. знам, че тяхната любов си е вечна, но каквото и да говорим Лейля и Мурат се сближават, то прикрития, спасявания...  Mr. Green

Месут и Музо,обаче големи закачки и тя си го затапва, де те само я гледат, като си свали маската и то с отворена уста..  hahaha Ама как  Месут заспа враз Лейля, попиках се от смях, преди това той прасна един, тя гледа и тъпее, Мурат хвърли онзи през стъклото на прозореца, съвсем онемя, а преди това Месут и Хюсню я потрепаха от документи.  Joy

# 581
  • Мнения: 0
Единствената ми .. завинаги ще обичам най-много нея от всички комисарки и никоя не може да ми я замести .. ♥♥♥



Милите ..




-Между другото, нали не пречи, че качих толкова много снимки от епизода,искам да развия темата, да я изпишем и утре.  Mr. Green

Толкова са прекрасни и тримата - как да не ги обича човек!  Heart Eyes newsm76  Kissing Heart

Въобще не се притеснявай за снимките - качвай, колкото искаш. Тъкмо така се добива по-голяма представа ...
  Mr. Green

Че как, обожавам си ги ..  newsm76 newsm76 newsm76

# 582
  • Мнения: 11 766
И от мен голямо браво на Уур. Толкова истинско го изигра, ако човек не знаеш, наистина би с помислил, че наистина е умряла. Играта му беше невероятна, как отиде в спалнята им помириса 2 пъти парфюма й, после седна на леглото и почна да пръска от него, започна да й повтаря името, толкова беше тежко.... не знам, дали наистина страда за Гамзе или е добра роля,  но и в двата случея му се възхищавам ..   love001 newsm76 Two Hearts Two Hearts Flushed Heart Eyes


В буса, само за малко беше задрямал и пак се сети за Зейнеп .. знам, че тяхната любов си е вечна, но каквото и да говорим Лейля и Мурат се сближават, то прикрития, спасявания...  Mr. Green

Месут и Музо,обаче големи закачки и тя си го затапва, де те само я гледат, като си свали маската и то с отворена уста..  hahaha Ама как  Месут заспа враз Лейля, попиках се от смях, преди това той прасна един, тя гледа и тъпее, Мурат хвърли онзи през стъклото на прозореца, съвсем онемя, а преди това Месут и Хюсню я потрепаха от документи.  Joy


Напълно съм съгласна с теб по отношение на Уур - толкова истински изпълни всяка една сцена - възхищавам му се ...  newsm10 newsm76 Two Hearts

Колкото до Лейля и Мурат - наистина ги сближиха малко, но ще видим какво ще стане. Може да си бъдат просто добри приятели ...  newsm12

На Лейля много й се насъбра - по едно време не знаеше къде се намира. На мен обаче ми хареса - тя е по-кротка и скромна, но поне с нея добре се посмях ...  Mr. Green

Музо е по-буйна и опасна. Веднага се счепкаха с Месут. По фен страниците вече започнаха да ги коментират. Даже са извадили част от разговора им в буса. Става дума за Месут и екипа ...
  smile3533

Музо: от колко време сте заедно
Месут: 7-8 години
Музо: вие сте като съпруг и съпруга   hahaha hahaha hahaha

Феновете обсъждат коя от двете им харесва повече? При нас как е положението ...   Smile

# 583
  • Мнения: 0
И от мен голямо браво на Уур. Толкова истинско го изигра, ако човек не знаеш, наистина би с помислил, че наистина е умряла. Играта му беше невероятна, как отиде в спалнята им помириса 2 пъти парфюма й, после седна на леглото и почна да пръска от него, започна да й повтаря името, толкова беше тежко.... не знам, дали наистина страда за Гамзе или е добра роля,  но и в двата случея му се възхищавам ..   love001 newsm76 Two Hearts Two Hearts Flushed Heart Eyes


В буса, само за малко беше задрямал и пак се сети за Зейнеп .. знам, че тяхната любов си е вечна, но каквото и да говорим Лейля и Мурат се сближават, то прикрития, спасявания...  Mr. Green

Месут и Музо,обаче големи закачки и тя си го затапва, де те само я гледат, като си свали маската и то с отворена уста..  hahaha Ама как  Месут заспа враз Лейля, попиках се от смях, преди това той прасна един, тя гледа и тъпее, Мурат хвърли онзи през стъклото на прозореца, съвсем онемя, а преди това Месут и Хюсню я потрепаха от документи.  Joy


Напълно съм съгласна с теб по отношение на Уур - толкова истински изпълни всяка една сцена - възхищавам му се ...  newsm10 newsm76 Two Hearts

Колкото до Лейля и Мурат - наистина ги сближиха малко, но ще видим какво ще стане. Може да си бъдат просто добри приятели ...  newsm12

На Лейля много й се насъбра - по едно време не знаеше къде се намира. На мен обаче ми хареса - тя е по-кротка и скромна, но поне с нея добре се посмях ...  Mr. Green

Музо е по-буйна и опасна. Веднага се счепкаха с Месут. По фен страниците вече започнаха да ги коментират. Даже са извадили част от разговора им в буса. Става дума за Месут и екипа ...
  smile3533

Музо: от колко време сте заедно
Месут: 7-8 години
Музо: вие сте като съпруг и съпруга   hahaha hahaha hahaha

Феновете обсъждат коя от двете им харесва повече? При нас как е положението ...   Smile

И двете..  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Музо много ме кефи, а Лейля е малко е по-затворена, но е хубавка и е смешна, докато свикне, не мога да избера.  hahaha А ти?

# 584
  • Мнения: 11 766
Феновете обсъждат коя от двете им харесва повече? При нас как е положението ...  Smile

И двете..  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Музо много ме кефи, а Лейля е малко е по-затворена, но е хубавка и е смешна, докато свикне, не мога да избера.  hahaha А ти?

И на мен ми харесват и двете. Но повече симпатизирам на Лейля - добре се посмях с нея ...  Mr. Green  Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт