Теми4ка на ИСПАНСКИТЕ бъдещи и настоящи родители

  • 9 347
  • 281
  •   1
Отговори
# 210
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
благодарим ти, вал
много полезна информация  bouquet Heart Eyes

# 211
  • Мнения: 3 098
Вал4е,благодаря ти за информацията. Heart Eyes
Аз ходих при два синдиката(нашия и един,който офиса му е под нас),за да питам за брат ми .Обясниха ми как се подават документи за permiso de residencia "por arraigo",a и противоположното-как се идва от България с работна виза.Лошото е,4е в момента не е сезона на работа,последно от борсата са набирали много хора през януари.
Абе този мой брат много късно се сети да идва при нас,но каквото сабя покаже. Peace

# 212
  • Мнения: 2 825
Здрасти мацки, аз само да ви се обадя, че съм тука и ви хвърлям по едно око  Wink и да кажа добре дошли на новите мамчета  Hug бая групичка се заформи май  Wink

# 213
  • ES
  • Мнения: 2 172
Здрвейте моми4ета, отдавна не съм писала тук
нали се бях запритеснила как да кажа на 6ефа си 4е съм, бременна, е, казах му. Той ми 4естити и се зарадва, макар 4е има6е други планове за мен, уж развитие " на кариерата" Wink ама уви... Обе6та за договор, ама в последствие разбрах 4е с actividad servicios domesticos не мога да подновя с договор за от друга дейност,  smile3515мал 6анс. 6те си подам като empleada de hogar пък с втората 6те видим, сега други по-важни не6та ми предстоят newsm30
Вал този документ CERTIFICADO DE ANTECEDENTES PENALES DEL Mº DE JUSTICIA DE ESPAÑA от къде се взима, това е не6то като на6ето Свидетелство за съдимост. А може6 да напи6е6 и за другите документи за дете и роднина.
 newsm10
А аз си бременея preggo, растем с бебока, на 27.03 имам 4ас за ехограф, ако имаме късмет 6те видим какво 6те е бебето, но каквото и да ( макар 4е аз искам мом4енце) да ни се роди жив4ко и здрави4ко.
Намерихме и нова квартира. А тук у "на6е село" толкова са скъпи квартирите, 4е....за апартамент с 2 спални ( не 4е ни трябват и двете ама няма с една, поне не сме намерили) хол, кухня и килер4е 500 евро oops ако 6те6

# 214
  • Spain
  • Мнения: 3 752
привет и от мен .
Рози добре до6ла при нас:) лека и безпроблемна бременност
Вибора съжелявам 4е така сте се разборели . дано малката ве4е да е по добре .
Бари  ще сменям градината защото тази (обществената) е хубава (отнасят се добре ..освен  нали знае6 за болестите ), но постоянно излизат във ваканции - ето сега за семана санта - 2 седмици , после юли ще са само до 14 4аса, август изобщо не работят , и половината септември . аз нямам кой да гледа ГЕри , дори за 1 ден и от там или трябва да се откажа да работя или да я водя постоянно с мен. тази в която искам да я преместя е 4астна, съответно  по- скъпа , но работи от 8 до 8 и поо4иват само 4ервените дни от календара Simple Smile.разбира се - и тази не ми хареса ..но това е нямам друг избор .тази не ми харесва защото нямат патио .. изобщо децата по цял ден стоят в градината и ги извеждат в едно импровизирано асвалтово двор4е .
4Baby аз бих ти казала да купи6 ка4ствени обувки от българия - не за друго а защото ще ги вземе6 на добра цена . тук детските обувки (ка4ествени ) вървят по 40 -50 евро .вси4ко друго наистина се купува - къде на оферта , къде намаление ... има дрехи евтини. и може би  бодитата ми се струват скъпи - 1 боди е към 5 евро , има оферти  3 за по 10 в големите  магазини .. но като цяло ако може6 в б-я да си купи6 бельо за малката може би е по добре .
 и да се похваля 4е накрая успяхме да извадим докуметите за паспорт на Гери и за мен направих . ходихме в Мадрид , още съм в еуфория от големия град . хареса ми ..разбира се ,,нищо не видях .. бе6е ти4ане нагоре , ти4ане надолу , ти4ане След Гери , ти4ане покрай Гери... абе Гери , Гери ,Гери ама пак съм доволна . от толкова време по -далеко от Мурсия не бях ходила 4е това си бе6е супер екскурзия . с Хара оба4е не се видяхме - казвам да не ми завиждате Simple Smile .Гери не спря да си "говори" , ръкомаха и поздравява хората. В посолството едва ли не вси4ки които 4акаха я бавиха защото тя не се сспря . ходи кто цветарка при хората и като 4уе бг ре4 направоизпада6е в екстаз . и магарии магарии ..вси4ко което знае6е на всеки един го показа Simple Smile .да не говорим 4е сега е ранена ( дланта е ужулена) и и слагам лепенки (детски с картинки )..голяма Гре6ка ви казвам направих като ги купих тези лепенки .. на всеки се показва лепенката .. .обикновено това е придружено с махане на лепенката и слагането и пак . като се изхаби лепилото я хвърля и идва да си иска друга .... и така в4ера цял ден ..откъде толкова енергия намира незнам. ядосана на нея не съм разбира се ..спукахме се от смях ..ама добре 4е бяха мъжо и едни добри 4и4ковци 4е ина4е щеще 100 % да ми се стъжни.а и имам снимка в метрото - и толкова със забележителностите на мадрид Simple Smile.

# 215
  • Мнения: 345
ммм Герганче Хулиганче ще ме спукаш-смея се сама пред компа Laughing големи преживявания сте има ли тук  Party
аз да ти кажа предпочитам да живея в Мурсия,миналото лято живеехме в Орихуела не беше лошо,само транспорта ме мъчеше  Wink 
за Кристиана за сега и спадна температурата вдига отвреме на време,но не е като 4 дена с висока слава богу  Whistling

# 216
  • Spain
  • Мнения: 3 752
"добрите 4и4ковци" бяха от Орихуела .. може и да ги познавате ..големи майтап4ии бяха ...
аз пък оби4ам големите градове и тук ми е тясно и тъпо .
 давай и апиретал.. при нас далси-то при висока температура не помага .

# 217
  • Мнения: 345
"добрите 4и4ковци" бяха от Орихуела .. може и да ги познавате ..големи майтап4ии бяха ...
аз пък оби4ам големите градове и тук ми е тясно и тъпо .
 давай и апиретал.. при нас далси-то при висока температура не помага .
може и да ги познавам  Flutter
      а при нас е обратното апиретала не ни помага,но сега трябва да се дава отвреме на време с антибиотика Tired

# 218
  • Мнения: 2 825
Гери, къде е това село... направо си е без пари апартамента, радвайте му се  Wink
Ани, направо се скъсах от смях с ваще лепенки, да ви жива и здрава малката сладурана и все така енергична  Wink а мама и тати ще тичат след нея  Laughing Laughing Laughing

# 219
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ами калпазанке, идвайте към големия град тогава Hug
жалко, че се разминахме, ама като се зажените нали пак насам ще идвате, а Mr. Green


клара, къде се изгуби, бе човек newsm78

# 220
  • Мнения: 2 825
клара, къде се изгуби, бе човек newsm78

Абе нямах желание много за писане напоследък,  ама вече се оправям и съм на линия  Wink

# 221
  • Spain
  • Мнения: 3 752
Ани, направо се скъсах от смях с ваще лепенки, да ви жива и здрава малката сладурана и все така енергична  Wink а мама и тати ще тичат след нея  Laughing Laughing Laughing
имам и снимков материал Simple Smile еи сега ще го пусна Simple Smile за доказателство
 Хара .. ще се женим тук в общината .. в МАдрид ще дойдем ве4е на разходка ама да видим кога ще стане

# 222
  • Spain
  • Мнения: 3 752
клара това с подписа ли е свързано?

# 223
  • Мнения: 2 825
клара това с подписа ли е свързано?

По скоро с това, което вече го няма в подписа ми  Cry
Аз не го бях обявила тука офицялно, но някой от вас го забелязаха  Wink

# 224
  • Spain
  • Мнения: 3 752
а сега като сте на линия тука вси4ките я ми измислете угощения за пикник - ще правим Рд-то на Гери на едни скари и ето какво съм измислила аз - ядки ,салами нарязани,маслини,сандви4и , 4ипс.
салати - руска и шопска
месо и картофено пюре.
 сладки - фуниики и флан
 казвайте ако имате някоя универсална лесна и вкусна рецепта за нещо

Общи условия

Активация на акаунт