Попътен вятър на порасналите ни деца- 18 тема, листата вече жълтеят

  • 42 714
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 16 218
Ваня, много хубаво се е наредило, браво на работодателите. Рядко са сега такива фирми.
И Снежанка ще си намери работа или занимание. А ти само свиркай, че идваш да ги видиш и ние сме събрани за среща.  Laughing

# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Това е невероятно хубаво, Ваня! Браво! И за Петя, и за теб ще е много добре  Hug Знам, че ще ви е много трудно и на двете, но всяко нещо учи. Ще се оправят младежите, няма страшно! Дано е прилична квартирата и всичко да се нареди бързо. Права е Айшето, много време търсиха младежите квартира, докато се спрат на последния вариант.
Хубаво е, когато си с детето си, няма спор  Hug тооолкова съм щастлива  Heart Eyes
Хубава вечер, мацки  Hug

# 17
  • Мнения: 413
Ий мА нА и мен в новата тема, Абетче , благодаря ти  Hug

Това си го копнах от една съфорумка в темата " деца в чужбина "

Децата са като хвърчила...
Прекарваш години, опитвайки се да ги вдигнеш от земята.
Тичаш с тях, докато всички останете без дъх.
Те се разбиват... удрят се в покрива.
Ти ги закърпваш, утешаваш и ги уверяваш, че някой ден ще летят...
Накрая, те политат...
Нуждаят се от по-дълга връв и ти продължаваш да им я отпускаш.
Докато те я дърпат, ти с всяко развиване усещаш и тъга, заедно с радостта...
Хвърчилото все повече се отдалечава...
И ти знаеш, че не след дълго това прекрасно създание ще среже спасителното въже, което ви свързва и ще литне, както е редно...
Свободно и само.
Едва тогава ще знаеш, че твоята работа е свършена...
Ерма Бомбек

С Виктор съм на фаза " свършена работа"  Heart Eyes Simple Smile, мнооого е готино, признавам си Mr. Green
С Мартин - все още отпускам въженцето Grinning Peace, но  усърдно подготвяме, заедно с него разбира се, момента на самостоятелния летеж  Peace

Четейки темата за "красиви на 50" , Айшенце   bouquet, си дадох сметка, колко време и пари
трябва да отделям за себе си  Rolling Eyes
Бог/Природата си знае работата  Heart Eyes, идва време да се погрижиш за себе си  Crazy, щото в годините преди това пускаш хвърчила   Hug Hug Hug


Ванче, нека пробват младежите, Peace, да поогледат условията на тази командировка на Йори, но защо пък " не ", да подходят организирано не с емоция, те са големи хора  Peace

П.С Знам, че много дълго стана, ноооооооо
ГРИЖЕТЕ СЕ ЗА КОЖАТА -  БЕНКИ, БРАДАВИЦИ И Т.Н. НЕ ПОДЦЕНЯВАЙТЕ  Hug
Отидох на лекар на време, Слава на Бог Peace

Последна редакция: чт, 05 сеп 2013, 07:35 от LinaM

# 18
  • Мнения: 3 410
Леле колко сме ранобудни  Hug
Абе тая работа със Софията мен лично ме притеснява, щото каква ще е тая безплатна квартира, пък Петенцето дали ще е послушна да си пие лекарствата, притеснено ще ти е Ваня Hug
Моето Стани е без Йори до 18 септември - ще ходи в Хамерика, а тя ще учи за изпитите, които направо си наближават - на 16 и 17 са.
Така че и аз съм си свършила работата с голямото, наистина е прекрасно
Очаквам си вече Радев да идва да ме взема от село, че у дома си е най-добре.

# 19
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Много хубаво си го написала, Лина Мерлова   bouquet
Смея да кажа, че и аз съм си свършила работата и усещането е невероятно наистина  Heart Eyes
По повод лекарствата на Петя смятам, че факта да остане сама (без мама) е повече от убедителен, за да я направи по-организирана и по-сериозна спрямо пиенето на лекарства. Казвам го от личен опит. Мислех, че Ива ще спре да пие лекарствата си и ще има последици. Нищо подобно. Да, хората са различни, но съм сигурна, че Петя е сериозна. Дано нещата с квартирата да са читави само  Praynig
Тини, ще стискаме палци и на 16, и на 17-ти на Стани  Flowers Four Leaf Clover
Днес мисля да се чупя от работа около обяд, за да си видя детенце. Сега отивам да работя, мацки  Confused

# 20
  • Мнения: 428
Ехоооо,сега се прибирам от София,дори още не съм се преоблякла.Не виждам снимки newsm78
Иначе много ми харесаха всички мами дето бяха там.....много весели забавни абеее вие си ги знаете,кво да говоря сега.Надявам се като дойда следващия път да видя и останалите пък и сегашните да се повторят.....
Айде отивам да се оправям.
Благодаря за новата темичка  bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 16 218
Ричко, добре завърнала се!
За снимките - едните са при тебе, чакаме  smile3508
Снимките на Госпожата - там работата е бавна, но сигурна. Динко има думата по въпроса....
Радвам се, че си ни харесала. Чувствата и възприятията са взимни и аз като тебе вече чакам следваща среща.
Лина, правилно е написано. За моята работа - в служебно отношение съм я свършила. Ама в лично май има какво да се желае.  newsm78
А аз днес си имам детенце, не че съм го видяла.  Cry
Йорито ходил да я вземе и се прибрали по малките часове. Снощи говорихме и не уточни, че си идва, а е знаела. Какво ли искам и аз, защо да ми се отчита? А сутринта ми се яви в Скайп от в къщи. Цял ден седяла там, ползвала си комп, спала, говорила си с Пламен. Пуснаха ни от работа по-рано, но не ме е дочакала да я видя. Пл. и казал, че идвам скоро. Но, явно не е имала желание да ме види. Компанията е по-важна и неотложна.

# 22
  • Мнения: 2 724
Добро утро и честит празник на всички   bouquet!
ЛинаМ, много хубаво това стихче за хвърчилата .
Колкото до средствата, които трябва да отделяме, мисля, че и по-скромно може да го даваме, поне аз де, докато имам студентка  Grinning. Виж, за времето си права -повече разходки, повече движение, ако може и малко спорт ...
Срещата ви със сигурност е била емоционална, весела, щура, но аз ще чакам доказателствата  Wink.
Ваня, успешна промяна им желая на децата. Те си се справят, но ние няма как да не се притесняваме за тях .
Aisha, миличка, много ти тежи тази ситуация, но май трябва да се опиташ да я оставиш за известно време. Знам - много е трудно, но поне опитай Hug.
Тини, ще стискаме палци, разбира се, пък после ще помоля стискането да се прехвърли към изпита на моята дъщеря. Радвам се, че Радев е добре .
Госпожо, изгарям от нетърпение да видя снимките - ти не си такъв човек бе, какъв махмурлук  Joy.
Пожелавам ви страхотни празнични дни !

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Привет, момичета  Hug
Тинии, имаш невероятен подпис  Peace Замириса ми на есен  Hug Как е Радев?
Тоолкова бързо мина последната седмица, за съжаление. Днес изпратих Ивка за София и съм малко  Confused както всички майки, всъщност. Но пък се сетих за стихчето за хвърчилата на на Мерлова. Радвам се, че бърза да отиде там, където адски много иска да бъде и през цялата седмица не спря да ми разказва за всичко, което й се случва  Heart Eyes
Има толкова много планове и иска да й се случат много неща. Пожелавам й всяка нейна мечта да стане реалност  Heart Eyes
Споделям с вас част от разходката ни в парка в Ямбол, вие няма да ми дойдете на гости, ами поне да ви разходя виртуално Simple Smile


Айшее, какъв подарък измисли за рождения ден на Ани?
Тази година, моят подарък за Ивито, за рождения й ден, беше разкрасителна процедура в козметичния салон  Blush
И аз, като Алекс, чакам снимки от срещата в София  smile3521
Успешна и ползотворна седмица, мацки  Hug

Последна редакция: пн, 09 сеп 2013, 02:09 от Мария.Ч

# 24
  • Мнения: 418
Има толкова много планове и иска да й се случат много неща.
Hug Hug Hug колко хубаво
благодаря за разходката - силно зареждаща в понеделник сутрин

ох, май вече сме в 'и никой не разбра, отиде си лятото, идва есента'
почвам една натоварена седмица, ама поне в добро настроение

# 25
  • Мнения: 2 724
Добро утро  Hug
Мария, благодаря за разходката Hug. В Ямбол сме идвали преди, когато дъщеря ми ходеше по тенис турнири ,но все бързахме и така и не разгледахме града нито веднъж .
А твоето дете е невероятно слънчево, да ти е жива и здрава Ивка и дано мечтите и се сбъдват  Praynig!
pergola, така е, щом започне да ми мирише на печени чушки, значи лятото си отива  Sad.
Аз вчера си опекох 10 кг ,обелих ги и ги замразих, та когато сняг забръска ,да има какво да нарежем в чининята  Laughing.
Госпожо, може и да се повтарям но - липсваш  Heart Eyes.
И си чакам снимките, мдааа...
Успешна седмица  Hug

# 26
  • Мнения: 3 410
Aleks - 1-0 за мен, вчера изпекох 15 килца червени пиперки и ги сложих във фризерчето Mr. Green Hug
Миме, страхотен парк, благодаря ти за прекрасната разходка Heart Eyes
Очаква ме ужасно натоварена седмица, надявам се да оживея. Радев отиде на контролен преглед, така, че след малко очаквам новини от него.
Хубава седмица от мен и очаквам няколко репортажа, и от Марианка, и от срещичката ви Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 3 734
Здравейте, момичета!
Благодаря на Бети за новата темичка!
Какво да ви кажа-толкова беше хубаво на Добринище, че ни се искаше поне още една седмица да останем. Домакията на къщата, в която отсядаме е много мила жена, чуди с как да ни угоди и какво да ни преготви за закуска! Самата къща е много чиста с всички удобства, хубав двор със зеленина и много цветя! Аз си правя и процедури в банята с неразредена минерална вода и масажи. И банята и басеина с неразтворените чадъри (как не ги е срам да не ги отворят) са наблизо. Кръчмите са върховни, собствениците са ни приятели вече. Има чудесни места за разходка, рибарник, където ти приготвят уловената риба, абе с една дума е чудесно! Тини, зная че сте любители на такива места, догодина елате с нас! Оски е пуснал доста снимки от мястото на събитието във фейса.
Айше, ходихме на разходка в Банско и се оглеждахме за Ани, но не я видяхме!
Мария Ч, чудесен парк и още по-чудесни посетителки!
По отношение на печените чушки съм много назаднала тази година, ще взема мерки!
Много дълго стана, приятна седмица от мен!

# 28
  • Мнения: 3 371
Добро утро, любими !  Heart Eyes Пожелавам ви усмивки и успехи през новата седмица !  Hug

За мен ще е напрегната, но вярвам, че всичко ще мине успешно ! Утре майка влиза в болница и ако е рекъл Господ, в сряда вече всичко ще е минало успешно !  Praynig Praynig Praynig

Адашче, Ивка грее като слънчице - прелестна е ! И е прекрасно, че сте така близки/четох във фейса с касъв трепет и нетърпение очакваше да се прибере  у дома, при теб ! / , аз никога не съм имала такива отношения с моята майка, за съжаление. Благодаря ти за разходката из парка - имах нужда !

Тини, какво казва Радев, по-добре ли вижда или още е рано да се каже ? Ще чакаме хабер от контролният преглед, нали ? Praynig Аз днес отивам да купувам лещата, че утре да им я носим и така...
Съжалявам, че чак сега ще пусна снимките, но наистина не ми беше до това. А и при Ричко има снимки, тя с телефона направи няколко . Peace

Мариянче, трябва да организираме едно дружно ходене до това Добринище - отдавна искам да го видя . Peace

Алексче, много те обичам, нали знаеш  ! Heart Eyes Hug Heart Eyes

Ето и очакваните снимки !

 - Мариянка

 - Айшето



- Наздраве !

 - Ричко е между Абет и мен

 - а дамата между Айшето и Мариянка, е приятелка на Ричко - също Ирина !

Много ни липсваха всички останали !  Hug

Последна редакция: пн, 09 сеп 2013, 21:33 от gospojata

# 29
  • Мнения: 3 371
пулс
 
Видях отлитащите щъркели...
И после
 небето се разплака тихо.
Един окаян градски просяк
 превръщаше дъжда във стихове.

 Почувствах есен във очите си.
И се заслушах.
Дърветата шептяха нежност.
Случаен вятър се промуши
 във шепите ми. И изчезна...

 Валеше.
Бях сама.
Беше красиво.
Усещах хиляди дъждовни пръски.
Които
 влюбено
разливат
 вкусът на името ти
върху устните ми.

caribiana

Общи условия

Активация на акаунт