Всичко за кола маската в домашни условия!

  • 4 225
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Кола маската в домашни условия е една наистина добра инвестиция,която спестява доста пари,а и срам.

Видове кола маска

Студена[/color]

Студената кола маска е според мен една от най-добрите.Цените варират,но най-добрата,коят съм ползвала е около 1,10лв.

Начин на употреба и приложение

Може да се ползва директно(леко затоплена в ръцете),или силно затоплена(пак в ръцете) и "разточена" върху пластир.Един пластир се използва многократно.
Използва се върху всички части на тялото-от вежди до бикини линия.

Течна кола маска

Течната кола маска е по-широко разпространена.Съществуват всякакви нагреватели,разфасовки и тн.
Средно нагревателите са около 20лв,а понякога и по-малко(мога да ви уверя,че всички вършат еднаква работа).Важно е какви патрончета слагате в  тях,според типа кожа.
Други пък течни кола маски е нужно само да затоплите шишенцето в топла вода и е готово за ползване!
 например тази.цената й е около 1,50лв
Всички са на 1 и същ принцип-нанасяте на тънък слой,поставяте пластир и издърпвате.При течната кола маска пластирите са еднократни.


Някой пък от нас си правят домашна кола маска,която според мен е доста безсмислена,защото 1кг захар в 2лв,а купената кола маска-1лв.
Както и да е,това е мое мнение.

http://www.tialoto.bg/a/127-dekorativna-kozmetika-i-maski/11139- … ashna-kola-maska/
Тук има примерна рецепта,но съществуват милиони други.

Пластирите за кола маска изглеждат така:


но можете да ползвате и памучни ленти(например от чаршав)

Кола маската е най-ефективният начин за обезкосмяване на всички зони и няма как да ви навреди!Резултатите варират при различните хора,но около 1 и половина седмица без никакви косъмчета!

Наслаждавайте се на гладкото си тяло и най-важното-обичайте се!

# 1
  • София
  • Мнения: 224
Страхотна тема,въпреки че има подобни...
Аз от години ползвам Течната кола маска и епилатор след това,тази на Джанкар ми е любимата,купувала съм и на ленти и машинка и нищо не става,тази я правя с пръсти и когато започне да лепне много съм си направила лентички от стари чаршафи и тази я махам.
Малко по сложно е на триъгълника,но всичко е до навик...

# 2
  • Мнения: 1 483
Ъп! Аз си чистя ръцете с кола маска на лентички. Препоръчайте ми хубава марка, последно бях взела Nair Brazilian SPA Clay и не бях никак очарована. За Стреп или Вийт какво ще кажете?
Скрит текст:
Впрочем преди година някъде бях пробвала и варианта с пълнител, който се нагрява. Ноооо нямам нагревател, така че този метод се оказа несполучлив опит. Трябваше да загрявам в тенджерка с вода на котлона, то цапа, стича се гореща вода Sick Самата кола маска не се разпределя равномерно по кожата, не обира съвсем добре и въобще след първия опит се отказах от това.

# 3
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 161
Ползвам само течната на Джанкар. Един път съм опитвала и студената, но нещо не ми се получи. Явно аз не умея да боравя точно с такъв вид кола маска. Със захар пък изобщо не съм пробвала. Добър ли е резултатът?
Свършат ли ми пластирите все не мога да си намеря подходящи ленти.

# 4
  • Мнения: 1 977
а колко трябва да са дълги косъмчетата?  newsm78

# 5
  • Мнения: 1 977
уффф и аз пробвах течната на Джанкар от тубичка, сега взех и от течната тип рол-он,.... еми явно нещо аз не съм в час, защото я правя на ММ и се точи като диви локуми смисъл ,че многооооо бързо се втвърдява...  ooooh! Thinking

Общи условия

Активация на акаунт