Отговори
# 360
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Зиз,искам анализ на тюрбушона  Peace
Ама оууууу...тва е за кармазъ ноктА... Joy Joy Joy

# 361
# 362
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
  hahaha  hahaha  hahaha

# 363
  • Мнения: 2 784
 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68

Страхотни новини, всички имат гаджета само Хазал и Ча нямат, защо?!  newsm78

Очаквам до края на деня да има новина, че ........ двамата са гаджета  hahaha hahaha hahaha hahaha

Зиз, падам вече, помисли, че некои сме тръстикови и тука ни гледат кат извънземни, това беше  spam2
 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo

# 364
  • Мнения: 18 785
погледа на - дали и тя може така ме разби просто  Joy Joy

# 365
  • София
  • Мнения: 379
 rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao охх утре ако нямам мускулна треска на корема от смях те па на  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 366
  • Мнения: 26
Зиз споходи та музата значи,а  Laughing
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy заболя ме корема да се хиля  smile3532 smile3532

newsm18 newsm18 newsm18   искаме още,искаме още    newsm18 newsm18 newsm18
и кат изкарах пУмпонИтИ
46  newsm18 newsm18 newsm18   52   newsm18 newsm18 newsm18  

# 367
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 324
"Трай стар-ашк олду" ПрИдставяяяя... Whistling

Сцена "Йени хабер...флУбих сЪ и станах за кашмер"
Участват: Емко Флубенов и Ферка Избегалова

Нормален ден в унитУ...стЮдентитИ са дошли си покажат йени аФтомобилитИ...не стигат до сградата щот са се заплеснали е кафетУ...хей студентски живот...."Здравей"
Емко се наема по пътечката и хоп...изненадкааааа...нова звИзда на хоризонтЯ...башка от другитИ.

Ферка лока кайветУ и оглежда тереня...опсссс...Убавец на 1-ва линия...

Емко- Ей тая кЪФ е нахал...не с кафе да ме залива...ко и да прай...нема ме срути...не се разбира от дума...ама виж...онова йени екземплярче от другата маса....ох, майкоооууу...гяль джанъм...гяль...ела ме залееш с твойто кайве...така щи се обостря...лелеееееее...чей бе...ко ми става...аз със стЮдентки не ма'ам...я, поглИда в страни...чшшш...банда...ко прайте бе...идем само да седнем и бегам си карам колата, чИ не моЖ и се нарадвам...ся ше бришем по сокаците цел ден.
Ферка-Вай, вай...кЪФ Убавец...ама мноооу труден бее...аз ако решим да го рутим...как ше стане раб'тата? Ш' съ прайм на богата...ама дъл ше ми върже...абе, я у лево...мама каза, че съм дошла да уча...да уча и да сполуча...бегай да си бегам...писна ми само да ми дрънкат домашните по тела...мани къде е за музея...ами ме карат и да го вада...аре гит у дома...по пътя си лафим с мама.
Емко- Вйх, тая йенито си тръгва...чей я пресрешнем с бу-то...ше оцепим напреко по алеята...тя ше ми види новото бу...ииии...напрауууу ми е паднала на мамъца...такаааа...палим, газ...Тая пЪ ко толко бърза...как е тръгнало нема да я стигнем...я говори по тела...с кой говориш ма оооооуууу...с мене требе...с мене...ама не...сигур си конушва с ашкъма...Чей ся да те подпрем...щи счупим тела....па да те видим как ше си конушваш.... Mr. Green
Туп....опсссссссс...падна тела....чей излезем да се запознаем....
Ферка- Ейййй бастун...тебе кой ти даде книжка бе...ти кьорав ли си та си сбъркал алеята със сокака горе...? Бреййй и тела ми счупи...глей го как се изнизва от колата...чшшшшшшшш....алоооооууу...виде ли кво напрай бееееее...счупи ми тела. Ти знайш ли, че татю има още 1г. лизинг бе? Егати...нахалник....тел ше ми предлага...на мене...кой си ти бе...Аланкоолу...аз за тел. не се продавам бееееее...е, ако подариш некой диамант мое се замислим.....ама....ким син сен....? А? Ким син сен...та ше ми предлагаш парекя бе...аз мое си немам...ама ти нема разбереш...глей го тоА ми фана ръката....ехоооо...ти знаеш ако те види Ме'емет Сандоканя...ако дойде с двата ножа...ши тряа се жениме бе балък...докума бана...не ме барай по кунката казах...щи издерем дзъркелите...тцтцтцттцтц...
Емко- Ей ся я приклещих...чей да я пипнем...ух на баткоооо...така, така...ся кат я попипам малко ше и привлечем вниманието....ооооп...не се дърпай...седи мирна...ти разтрием кунката....боли ли..ми ще боли...аз що те подпрех.... Grinning
Тая па как ме изреза....лелеле...изкара големата резачка и ....шааааааааааат...главата ми до глезените...тая нема се даде лесно...ама ярън ше и купим тел. дето само с менИ ше си говори....О, беним, беним... Crossing Arms
Ферка- и молим ти се земи си шофьорчИ...нема караш ти да ми се разхождаш по ръцетИ...ааааааа...аре гит, че опУснах големото Бу...рейса, рейса...викам...

Зизу  Joy Joy Joy

пп Комиксите трепят направо, а там на диванчето на Ферка продължението на  последната и мисъл трябваше да е " аз нали съм далеч от тези неща"....баш в нейн стил щеше да си е  hahaha

# 368
  • Мнения: 11 820
Зиз,искам анализ на тюрбушона  Peace
Ама оууууу...тва е за кармазъ ноктА... Joy Joy Joy
ми тамън двечерка  Whistling

# 369
  • София
  • Мнения: 379
newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68

Страхотни новини, всички имат гаджета само Хазал и Ча нямат, защо?!  newsm78

Очаквам до края на деня да има новина, че ........ двамата са гаджета  hahaha hahaha hahaha
hahaha



 smile3521 и аз, и аз  Praynig Praynig и както Белорчето отново и даде някой факти, охх абе тия двамцата ще се съберат то се знае  Mr. Green Mr. Green ако вече не са се събрали де  Mr. Green и Жани както спомена за съвпаденията, тя нова снимка, той нова снимка, тя на парти, той на парти  Crazy то съвпадения ок има да може да се случи един два пъти ама пък постоянно вече си е съмнително  Mr. Green

# 370
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Ейй,Зиз да бяха ти дали да напишеш сценария,направо не 3 сезона,ами 5 направо щяха да заснемат и щяха да са първи по рейтинг  Naughty  Смях на бучки  rotfImbo  rotfImbo  rotfImbo  rotfImbo  rotfImbo  rotfImbo

# 371
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 897
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Зизу-коментар и Дани-колаж ...
Докато ме държите тука да се хилим, 52 нема да го видите!

Чей че има и още
 rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

# 372
  • Мнения: 34
newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68

Страхотни новини, всички имат гаджета само Хазал и Ча нямат, защо?!  newsm78

Очаквам до края на деня да има новина, че ........ двамата са гаджета  hahaha hahaha hahaha
hahaha



 smile3521 и аз, и аз  Praynig Praynig и както Белорчето отново и даде някой факти, охх абе тия двамцата ще се съберат то се знае  Mr. Green Mr. Green ако вече не са се събрали де  Mr. Green и Жани както спомена за съвпаденията, тя нова снимка, той нова снимка, тя на парти, той на парти  Crazy то съвпадения ок има да може да се случи един два пъти ама пък постоянно вече си е съмнително  Mr. Green

Слънце Hugи аз за т'ва конушвам къз NaughtyамЪ шЪ си додим на думата бе Simple Smile все при тях тия съвпадения бе все при тях Joy Joy Joy Joy Joy

# 373
  • Мнения: 2 784
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Зизу-коментар и Дани-колаж ...
Докато ме държите тука да се хилим, 52 нема да го видите
!

Чей че има и още
 rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao
newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 374
  • Мнения: 34
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Зизу-коментар и Дани-колаж ...
Докато ме държите тука да се хилим, 52 нема да го видите!

Чей че има и още
 rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

Проф Hug сакън бе сакън Blushний от когЪ чакаме кекса Heart Eyes ти немали сме да го видим Hug

Общи условия

Активация на акаунт