Вече боядисана

  • 1 422
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 211
А колко струва този балсам и какаво количество е?
Около 2,50, мисля, че е 150мл. Аз го ползвах като боя за коса, на средно дълга коса ще ти стигне за 2 пъти. Хубавото е, че не изсушава косата и после е мекичка, защото все пак е балсам.

# 16
  • Мнения: 1 564
Боядисвам се отново.

Но в твоя случай по-добре отиди на фризьор, за да ти тушират рижото и да ти направят хубав червен цвят какъвто искаш
--------------------------------------------------------------------------------------------
 smile3521

# 17
  • Мнения: 1 006
Ами в такива случаи се боядисвам отново с по-тъмен цвят!
Аз също трудно ставам черевна - все към рижаво ми биеше и накрая се направих черна и сега  #2gunfire #2gunfireрежа с ножицата Joy hahaha Joy Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 759
   Ами... свиквам... Освен ако не е нещо супер катастрофално...

# 19
  • Мнения: 5 299
В такива случай не се стърпявам и се боядисвам наново...при мене е изрусяване де Rolling Eyes Веднъж ми пробутаха скъпа боя със екзотичен цвят, уж нещо различно да си направя...божее, косата ми стана сиво-лилава, исках да си обръсна тиквата Sick Една проятелка ми купи на пожар една супра и набързо коригирах нещата, верно че после косата ми беше малко суха, но пък цветът се получи идеален Laughing
В твоя случай, по-добре иди на фризьор, с червените тонове е малко по-сложно...Успех !
И аз така се оправям Mr. Green Но въпреки всичко не бих отишла на фризьор, и аз последния път като ходих исках един цвят, а стана съвсем друг Sick Разчитам на собствената си предценка за боите Peace ХИч им нямам вяра на тия фризьори - сама се справям по-добре ooooh!

# 20
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Понеже се боядисвам сама винаги имам една кутия черна боя ако нещо се оплеска работата. Така че се боядисай отново в по-тъмен нюанс и готово.

# 21
  • БГ
  • Мнения: 735
винаги имам балсам-оцветител на Вела , с лилав отенък,убива рижото.Като станах рижа всички колежки харесаха цвета а имах и кичури руси,които не се бяха оцветили ,та ходих 1 месеца с такъв странен цвят.

Общи условия

Активация на акаунт