Отговори
# 255
  • Мнения: 16 938
Здравейте момичета. Hug
Снощи е имало купон.
Честит Празник.

# 256
  • София
  • Мнения: 379
Добро утроо  Hug Hug Hug Hug Hug

Ами така е, аз вчера казах, че саа ни разюздили нещо тая групичка  Mr. Green Joy Joy Joy Joy

Жани  Hug то в твитъря постоянно се разметка милиони колажи, аз немое им смогнем  Joy

Взимам си кафенце и закусчица, благодаря   bouquet Hug Hug Hug

# 257
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Пипе, вашта група имате нужда от спешъл терапия.... Joy Joy Joy Joy
Мислим следобед ви метнем Апчитата и ИлИксирИтИ... hahaha

# 258
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 400
Ийи Гюнлер,диспансерки  wavey  Hug Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug

Зизу  Hug тоя път нЕма да ме хванеш в крачка,знам,че е петък  Mr. Green
Хубав ден на всички,благодаря за изобилното количество кафе,сега няма да спя 3 дена  Shocked и закуската беше прекрасна  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug

Жанка пак красоти си натворила,аферим къз   bouquet   bouquet   bouquet записвам си в списъка като дойда на гости освен от праскови да ме черпиш и с компот от круши  Peace  Hug

Хадии душици,че мойта майка препира да й помагам да готвим разни нещица,ще правя тутманик,после ще ви почерпя  Hug

# 259
  • Мнения: 11 820
Жани,от дека си да идвам да ям катми с крушово сладко  Mr. Green

# 260
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Йоанче, Hug ако може да метате и тука по някое колажче от твитъря за такива като нас дето нямаме профили... Rolling Eyes

Дани, Hug

# 261
# 262
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Добро утро, красотички Hug Heart Eyes  Hug Heart Eyes

Пак се включвам с кафенца за трета смяна, ама нек си има за всички  Laughing Heart Eyes
Топли, студени - по желание  Laughing

Скрит текст:

И ФЕМИР ФОРЕВЪР  Heart Eyes Heart Eyes

# 263
# 264
  • Мнения: 659
E, вече е добър ден и при това национален празник.  bouquet
 bg bg bg Чистит празник на всички!  bouquet
И на 18 стр. не е късно да поздравя Зизу и екипът сътворил разкошната тема. Hug newsm10 smile3501 newsm51
Невероятно нежни колажи. smile3501 smile3501 smile3501 newsm51 newsm51 newsm51
Пожелавам ви чудесни почивни дни, изпълнени с много настроение, повече сред природата в приятното септемврийско време. Hug Hug Hug
И поздрав от мен Heart Eyes
Рали

# 265
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Joy Joy Joy Joy Joy

# 266
  • Мнения: 21 201
Добър Ви ден и честит Ви празник на Съединението.
Чудни ФЕмирски колажи сте сътворили, Heart Eyes а и комиксите не им отстъпват. Joy
Чаги е супер на новите снимки, които сте публикували, ето още една.


И Серенай е излезнала добре на снимката.



Като, че ли е в повече кармазъто. Rolling Eyes

# 267
# 268
  • Мнения: 21 201
Гледам купона е бил на макс цяла нощ, ето това е нашата тема-купон по всяко време на денонощието.
Видях и снимки на Аталайчо, Rolling Eyes според мен въобще няма шанс да се превърне от гроното пате в красивия лебед дори и след пуберитета.
Манче, нещо се прозяваш, явно кафенцата не са ти достатъчни, заповядай. Hug
Скрит текст:

Още снимки на Чаги.


Последна редакция: пт, 06 сеп 2013, 12:56 от Neidjal

# 269
  • Мнения: 11 820
http://www.youtube.com/watch?v=-wIj9FFQpC4 хади сички горе в такт  newsm19 newsm19

Общи условия

Активация на акаунт