Отговори
# 75
  • Мнения: 16 079
Скрит текст:
Joy Joy Joy

Я да видим ся ша са види ли  newsm78
Габи,йок не се вижда Joy

# 76
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
важно ли е дали  е счупено или не нейното прозорче, все пак това е ценно нещо и не на всеки може да се подари този подарък, но мисълта на бо е може би по-скоро отвлечена, има вид на философ в музиката, може да е грозен, но явно се увлича от психология и източни култури, все  си мисля че е по-принцип, ама знам ли му потока на мисълта, не съм го срещала по коридорите на нашия интересен дом, що няма пак купон а newsm78

Чакайте, че замалко пак на гръцки да пропиша  Joy
А ние се бъзикаме, смях да става и както споменат тая вечер съм ужасно лигава, така че ако има нещо, ще извинявате!
А за Боноимо с другата тема май прочетох, че е еврейн, мяза си на такъв, незнам на мен ми се вижда малко, как да кажа, не на бунтар, на философ-не мисля.... абе незнам и аз на кво ми мяза ама не ме кефи, може да е готин човек, ама как се облича, малко преиграно ми идва незнам  Wink

Е хади де, тамън ша се надумаме за Серка без да ни разберат, освен Ирка, ама и тя от наща партия  Mr. Green Joy Joy Joy

Айде  Mr. Green ама да не стане много неудобно пред другите   Joy Joy Joy Joy само тричките да си се разбираме  Mr. Green Joy Joy

Ти пък много притиснителна се извъди  Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy

# 77
  • София
  • Мнения: 379
слънчице кво да видим, че язе нищо не вида, леле, тва е от танците, зави ми се свет, пробвай пак,че не моем спим сега, като не вида

Туй Габи го тури ама нищо не се види  Joy Joy

# 78
  • София
  • Мнения: 379
важно ли е дали  е счупено или не нейното прозорче, все пак това е ценно нещо и не на всеки може да се подари този подарък, но мисълта на бо е може би по-скоро отвлечена, има вид на философ в музиката, може да е грозен, но явно се увлича от психология и източни култури, все  си мисля че е по-принцип, ама знам ли му потока на мисълта, не съм го срещала по коридорите на нашия интересен дом, що няма пак купон а newsm78

Чакайте, че замалко пак на гръцки да пропиша  Joy
А ние се бъзикаме, смях да става и както споменат тая вечер съм ужасно лигава, така че ако има нещо, ще извинявате!
А за Боноимо с другата тема май прочетох, че е еврейн, мяза си на такъв, незнам на мен ми се вижда малко, как да кажа, не на бунтар, на философ-не мисля.... абе незнам и аз на кво ми мяза ама не ме кефи, може да е готин човек, ама как се облича, малко преиграно ми идва незнам  Wink

Е хади де, тамън ша се надумаме за Серка без да ни разберат, освен Ирка, ама и тя от наща партия  Mr. Green Joy Joy Joy

Айде  Mr. Green ама да не стане много неудобно пред другите   Joy Joy Joy Joy само тричките да си се разбираме  Mr. Green Joy Joy

Ти пък много притиснителна се извъди  Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy

Еми такава съм си, то не си ли личи та ме питаш?  Shocked  Mr. Green Joy Joy Joy Joy

# 79
  • някъде из Врачанско
  • Мнения: 711
Дани, тенкю за таркан и стинг, е нацели ме, а скрита лимонка си, защо няма колажи-скечове ,не крий таланти,  Joy  

# 80
  • София
  • Мнения: 379

Айде  Mr. Green ама да не стане много неудобно пред другите   Joy Joy Joy Joy само тричките да си се разбираме  Mr. Green Joy Joy
Аааааааа, без тия....само с БГ субс... Naughty

Е незнам, ако некой се наеме ви превежда  hahaha Joy Joy Joy

# 81
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
слънчице кво да видим, че язе нищо не вида, леле, тва е от танците, зави ми се свет, пробвай пак,че не моем спим сега, като не вида

Пробвах неколко пъти, не знам, ама нещо се сбъгясва, карай, друго ша гледаме сега  Mr. Green

Серка на ревю  Mr. Green Joy

Скрит текст:

# 82
# 83
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 400
Скрит текст:
Joy Joy Joy

Я да видим ся ша са види ли  newsm78
тц  Naughty  Joy  гьордум йок  Joy  Hug

Ми няма да го гледаме значииии  #Crazy  ooooh! Laughing
Габии специално го слагам,аз съм упорита и го видях,сега и другите да го видят  Joy

# 84
  • някъде из Врачанско
  • Мнения: 711
Габи, давай, нов колаж  newsm78 ,а така, да сме по-красотни

# 85
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055

Айде  Mr. Green ама да не стане много неудобно пред другите   Joy Joy Joy Joy само тричките да си се разбираме  Mr. Green Joy Joy
Аааааааа, без тия....само с БГ субс... Naughty

Е незнам, ако некой се наеме ви превежда  hahaha Joy Joy Joy
Е, тва остана....диспансерО се раздели по езици... Joy
Ама да знайш, че на мен ми се отдават....мноооу бърже се учим Joy hahaha

# 86
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 400
Дани, тенкю за таркан и стинг, е нацели ме, а скрита лимонка си, защо няма колажи-скечове ,не крий таланти,  Joy  
Павлинче цепи ме главата нещо и сега нямам вдъхновение за нови,утре пак ще има  Peace  Hug

# 87
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Скрит текст:
Joy Joy Joy

Я да видим ся ша са види ли  newsm78
тц  Naughty  Joy  гьордум йок  Joy  Hug

Ми няма да го гледаме значииии  #Crazy  ooooh! Laughing
Габии специално го слагам,аз съм упорита и го видях,сега и другите да го видят  Joy



Дани, мерси  Hug Аз нещо се изнервих, че не става и затва го зарязах  Joy Joy

# 88
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Скрит текст:

 Joy Joy Joy Joy Joy

# 89
  • някъде из Врачанско
  • Мнения: 711
а с парцуцата по-бива, без манекени по късните часове, че си потрошиа токове кат видоа как я зепаме, уплашииме я, това е по врачански, има ли нужда от превод newsm78 за справка краси радков той говори като нас, от съседно село е

Общи условия

Активация на акаунт