Отговори
# 105
  • Мнения: 7 716
Таня, честито. Laughing

# 106
  • София
  • Мнения: 7 242
Ей, с малко закъснение честит Рождан ден и от мен, Момиче   bouquet
Много, много хубави неща да ти се случват от тук нататък!


Честито и на леля Таня  bouquet

Да се похваля - тръбите са проходими Grinning. Всичко мина много леко. Бях се приготвила за много по-големи болки.  На половинката скоро трябва да излязат и резултатите от разширената спермограма.
Малко започвам да се притеснявам, че все още съм си без диагноза. Другия месец ще правим някакъв функционален тест, за да отхвърлим или потвърдим диагнозата за изчерпването на яйчниковия резерв, т.к. ЛФХ се повишавала едва в крайния етап на процеса. До колкото разбрах се изследват нивата на ЛФХ преди и след стимулация с клостилбегит. Та най-вероятно ще го съчетаем и с инсе. Малко ме е яд, че този месец пропускам т.к. съм на противозачатъчни заради кистата. Като се замисля, сега май за първи път пия такива...

# 107
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Честито и от мен на леля Таня, а на теб Лекси браво за хубавите новини  love001

# 108
  • Мнения: 1 320
Честито, леля Таня! Simple Smile
Хайде в най-скоро време и мама Simple Smile

Лекси, честито и на теб добри новини!

Отново ви благодаря за всички пожелания!

# 109
  • Мнения: 957
Честито лельо Таня!

Да докладвам и аз, днес бях на изследване на прогестерон и Е2 (7ми ден след овулация). Естествено се надявам и се моля резултатите ми да са добри, въпреки че не ми е съвсем ясно при какви стойности на прогестерон и Е2 означава, че нямам кистозни яйчници.

# 110
  • Мнения: 1 951
Честито на леля Таня  newsm51

Лекси, браво на теб  Wink

# 111
  • Мнения: 471
Лельо Таня, честито племенниче, много да го глезиш и много скоро да си има поне едно братовчедче  bouquet

Лекси, браво за хубавата цветната снимка, а затова, че си без диагноза - не се притеснявай - всичко с времето си. Браво и на white за отрицателните резултати!

# 112
  • Мнения: 1 612
Момиче честит рожден ден със закъснение! Да си жива и здрава!  bouquet
Таня честита ти племенница!
Лекси супер новиники! Браво!
white честито и на теб!

# 113
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Честито на леля Таня  bouquet  bouquet  bouquet Да бъде най-добрата леля и скоро племеничката да има братовчеди Flutter

# 114
  • Мнения: 133
Ìîìè÷åòà, âèæòå êàêâî èìàì çà Âàñ:

http://www.misli.hit.bg/

 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
СТРАХОТНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 115
  • Мнения: 3 010
sabrina , радвам се, 4е ти хареса.
Взех си резултатите от хламидиите (--).

# 116
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Браво, dendy! Само така Hug

# 117
  • Мнения: 133
Браво dendy! newsm03

# 118
  • Мнения: 2 120
СПЕШНО
Момичета, много ми е лошо седмица преди ову/сърцебиене, ниско кръвно, потене на ръце и напрежение/. И в момента съм така.
Кой от вас го е изпитвал, ако въобще има такива и какво правите в такива моменти???
 

# 119
  • Мнения: 3 010
Дара, незнам до колко ще ти помогна, но аз имах един период, в който непрекъснато се оплаквах от виене на свят, гадене, ниско кръвно и пр. Все си мислих, че са симптоми, но уви. Е един ден отидох при джипито, назна4и ми изследвания, кръвна картина и изследване на урината, всичко беше ок. И аз си мисля, че е било на нервна по4ва. Та ако ти наистина се чувстваш зле, защо не отидеш до джипито - най доброто, което можеш да направиш, може пък при теб да е от друго. А какво ще кажеш за стрес - т.е подложена ли си?


п.с.  сега си спомних, че дори и до ендокринолог стигнах, но заключението беше, че съм здрава.

Последна редакция: нд, 12 фев 2006, 15:23 от dendy

Общи условия

Активация на акаунт